Біметалеві радіатори

Біметалічні радіатори опалення

Біметалеві батареї опалення є геніальним і одночасно простим винаходом. Ці прилади вдало поєднали в собі сталь і алюміній. Це відмінна заміна стандартним чавунним і сучасним алюмінієвим батареям.

Зовні відрізнити біметалічні конструкції від алюмінієвих радіаторів опалення дуже важко. Істотна різниця цих приладів в їх вазі. Вона становить приблизно 50-60%, радіатор з біметалу важче за рахунок внутрішнього сталевого колектора.

Біметалічний радіатор в разрезеІзделія включають в себе сталеву конструкцію сердечника з надітим зовнішнім алюмінієвим шаром. Залізо ідеально підходить до сталевих опалювальних систем України і добре витримує тиск. За рахунок алюмінію досягається висока теплопровідність, в порівнянні зі звичайними чавунними виробами. Подача тепла здійснюється досить ефективно, не розтрачуючись даремно. Гаряча вода при проходженні по внутрішній конструкції, оперативно обігріває алюміній і повітря методом конвекції і випромінювання. Конструкції можуть працювати при температурі до 90 градусів.

Сучасна техніка виготовлення приладів є досить складною і являє собою інноваційний метод лиття під тиском. Завдяки поєднанню двох металів, щільно прилягають одна до одної, можливо досягти довгостроковий період експлуатації і високу зносостійкість.

Особливості біметалевих радіаторів


 • більш важка вага в порівнянні з алюмінієвими
 • тримає високий тиск - 24 Бар
 • більш висока ціна
 • довговічність
 • приємний зовнішній вигляд
 • легкість установки
 • ідеальний варіант для центрального опалення

Який радіатор краще, алюмінієвий чи біметалевий

Розміри біметалевих радіаторів


Батарея з біметалу набирається необхідних розмірів, з потрібної кількості секцій. На нашому сайті вказана ціна за секцію, а також за необхідне у набраних секцій.

Ширина однієї секції 80 мм. відповідно ви можете набрати радіатор різної довжини, наприклад 10 секцій, це радіатор на 800 мм. Як правило секційні радіатори не називають по довжині, а називають по секціях. Основні розміри секційності:

Висота однієї секції коливається від 200 мм до 2000 мм. в залежності від того що вам треба. Якщо вам стандартний біметал, то це висота 500 мм. а якщо вже вертикальний біметалічний радіатор, то це висота від 1400 до 2000 мм. Також не забуваємо що є низькі моделі для панорманих вікон.

Глибина однієї секції як правило 95-96 мм. Є варіанти на 80 мм. то це економ варіант, який дає менше тепловіддачі.

У цій статті ви дізнаєтеся як правильно розрахувати кількість секцій радіатора. А нижче в таблиці вказані всі розміри біметалічного радіатора опалення, які можуть бути. Як видно змінюється по суті тільки висота.
Висота секції 200, 300, 350, 500, 800, 1000, 1200, 1400, 1600, 1800, 2000 мм
Ширина секції 80 мм
Глибина секції 80, 95, 100 мм

Як підібрати?


Загальноприйнятий розрахунок показує, що одна секція біметалічною батареї обігріває 2 кв.м житлового приміщення. Тобто, за умови досить хорошою тепловіддачі в вашому домі, на кімнату, наприклад: 12 кв.м знадобиться шести секційний радіатор.

1 секція = обігріває 2 м.кв.

Приклад підбору: 12 м.кв. / 2 = 6 секцій

Переваги


 • Довговічність. В середньому термін їх служби складає близько 20 років;
 • Стильний зовнішній вигляд, що не менш важливо для сучасних приміщень. Дизайн в приміщенні створює настрій, затишок. Здатні доповнити будь-який стиль інтер'єру.
 • Якщо порівнювати з алюмінієвими аналогами, вони досить надійні: здатні витримати більш високий тиск, який використовується в українських системах, також вони характеризуються високою хімічною стійкістю.
 • Виробляються з урахуванням інноваційних математичних розрахунків.
 • Радіатор опалення з біметалу прогрівається набагато краще, ніж чавунні, їх теплова віддача набагато вище (170-190 Вт). Відповідно, інерція менше.

Основні виробники та торговельні марки представлені в Україні


Основні проізводітеліпредставленние в Україні:

Найякісніший, ефективний і візуально гарний радіатор це італійський, в ньому все ідеально. Але ціна відповідно найвища. На другому місці ми ставимо радіатори виробництво Україна, гарне качетсва за доступною ціною. І на третьому місці Китай, 80% Китаю це дешевка, яка не варто розглядати в якості покупки. І 20% є нормальні, качетсвенно виробники такі як Tianrun, які можна розглядати для покупки.

 • Global
 • Royal Termo
 • Мірадо
 • Алтермо
 • Tianrun

Найбільш відомими торговими марками, які займаються виробництвом біметалевих радіаторів на українському ринку опалення є Global, Radiatori, Royal Termo, Мірадо. Міцні і стильні, ці конструкції витримують сильний напір води і не бояться розкладання металу.

Монтаж і установка


Біметалічні радіатори опалення мають одну дуже важливу перевагу. Вони здатні витримувати досить високий тиск. Монтаж таких приладів набагато простіше, ніж установка чавунних конструкцій. Вони компактніше, а їх чудові естетичні якості дозволяють не застосовувати декоративні грати. Монтаж слід здійснювати відповідно до рекомендацій виробника.

Це завдання висококваліфікованого фахівця, який повинен обов'язково мати ліцензію на дану сферу діяльності. На кожну батарею одягається заглушка і відведення повітря, який призначений для виходу повітря назовні. Решта два отвори накручуються футорки, а вже потім вкручуються радіаторні крани підключення.

На нашому сайті також представлені біметалічні радіатори виробництва Україна, це Мірадо і Алтермо.

Етапи монтажу біметалевих батарей:

    Твір розмітки місць кріплення кронштейнів;
    Кронштейни встановлюються за допомогою дюбелів або розчину цементу;
    Прилад монтується таким чином, щоб горизонтально розташовані секції лягали безпосередньо на кронштейни;
    Радіатор кріпиться за підводить системою за допомогою крана або термостатичного клапана;

Ціна і вартість


Вартість біметалевих радіаторів вище, ніж на їх алюмінієві аналоги. Це один з найдорожчих типів батарей. Вони мають безліч плюсів і мають мінімум недоліків. На думку багатьох фахівців, висока вартість радіаторів сповна компенсується якістю і надійністю. З огляду на всі перераховані вище переваги радіаторів з біметалу зможуть прослужити близько двадцяти років, при цьому не потрібно ніякого додаткового сервісу. Ціна на біметалічний радіатор в нашому магазині найвигідніша в розрахунку за одну секцію.

Купити Біметалічні радіатори Ви може в нашому офісі і магазині, наші фахівці проконсультують Вас і покажуть зразки цікавлять Вас радіаторів. Також якщо вас цікавлюся кращі біметалічні батареї або економ варіант за низькою ціною, ви можете задати сортування за даним критерієм і вам відобразяться радіатори в потрібній послідовності. Склад і виставка знаходиться в Києві, здійснюємо доставку по всій Україні.

Чем отличаются
Біметалеві радіатори - які найкращі?

В даному розділі представлені популярні та кращі біметалеві радіатори.

Радіатор Global Style Plus, ​Радіатор Mirado BM, Радіатор Sira RS, Радіатор Fondital ALUSTAL, Радіатор Esperado BM

Как выбрать биметаллические радиаторы

С самого начала надо выбрать высоту радиатора, она бывает:

 • 350 мм
 • 500 мм
 • 1400 мм
 • 1800 мм

Дальше на нашем сайте вы смотрите какая теплоотдача выбранной секции, выбранного размера и считаете какое кол-во секций вам надо чтобы обогреть ваше помещение.

100 Вт обогревают 1 м.кв. помещения

Как добавить секции биметаллическому радиатору?

Для того чтобы добавить дополнительные секции биметаллическому радиатору необходимо 2 ниппеля и две прокладки. Прокладка надевается на ниппель, нипель сцепливается с секциями радиатора с двух сторон и радиаторным ключом зкручивается одновременно сверху и снизу.

Как рассчитать количество секций

Рассчитать количество секций биметаллического радиатора можно следующим способом.

1 секция обогревает 2 м.кв. Если у вас например комната 16 м.кв., то 16/2=8 секций. Для комнаты 16 м.кв. необходимо 8 секций радиатора высотой 500 мм.

Чем биметаллические радиаторы отличаются от стальных?

Биметаллические радиаторы отличаются от стальных тем, что состоят из двух металлов:

 • внешний слой - алюминий
 • внутренний слой - метал (сталь)

Стальной радиатор полностью состоит из стали, его еще называют панельный, так как он с завода идет определенным размером. Биметал же - это секционный радиатор, который можно формировать исходя из требуемого кол-ва секций. Одна секция шириной 80 мм.

Биметаллический радиатор только с боковоым подключением.

Стальной радиатор - как правило идет с нижним подключением, также может быть и с боковым.

 

Біметалічні радіатори Global Style Plus - ідеальні радіатори для українських систем опалення. Повністю сталевий колектор робить їх невразливими при експлуатації в наших, далеко не ідеальних системах опалення. Гарний дизайн і надзвичайна міцність гармонійно поєднуються в цьому приладі. Окремо...
Торговая маркаGlobal Висота350 мм Глибина95 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.5 кг Тепловіддача 70С Вт140 Вт
​Радіатор Mirado BM, Висота: 500, Кількість секцій: По секционно
Знижка 10%
Акція
1
418.88 Грн. 377.15 Грн.
Радіатор біметалічний Mirado ВМ 500х96 Біметалічні радіатори Mirado  виробляються в Україні (Одеська область). Висока якість виробництва гарантує максимальну тепловіддачу при мінімальних витратах. Процес контролюється згідно з європейськими нормами. Біметалічні радіатори Mirado...
Торговая маркаMirado Висота500 мм Глибина96 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.75 кг Тепловіддача 70С Вт202 Вт
585.02 Грн.
Біметалічні радіатори Sira RS Bimetal ® - це радіатор преміум класу компанії Sira Group ® , результат 50-річного досвіду роботи в даній галузі. Технологія Bimetal ® , запатентована Sira Group ® у всьому світі, поєднує переваги двох металів: сталі , з якої виконана...
Торговая маркаSira Висота350 мм Глибина95 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.48 кг Тепловіддача 70С Вт145 Вт
Корозія - одна з основних причин швидкого зносу опалювальних приладів, зниження ефективності тепловіддачі всієї системи опалення. Для роботи в складних українських реаліях доцільно купити біметалічні радіатори Fondital Alustal 500/100 . Італійські радіатори Fondital Alustal мають...
Торговая маркаFondital Висота500 мм Глибина95 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.9 кг Тепловіддача 70С Вт191 Вт
Біметалічні радіатори Esperado Bimetal - прилади опалення, створені іспанськими конструкторами для індивідуальних і центральних систем опалення, споруджених на цивільних і промислових об'єктах. Особливістю цього обладнання, що виділяється його серед аналогічних моделей інших брендів, є...
Торговая маркаEsperado Висота500 мм Глибина80 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.75 кг Тепловіддача 70С Вт169 Вт
Tianrun Golf - це біметалічний радіатор опалення , який розроблений на замовлення TIANRUN Group (UK) LTD (Великобританія). Прилад зроблений з урахуванням новітніх технологій в сфері виробництва опалювального обладнання. Особливу увагу приділено високої міцності і корозійної стійкості...
Торговая маркаTianrun Висота500 мм Глибина80 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.38 кг Тепловіддача 70С Вт168 Вт
Радіатор Royal Thermo Piano Forte (срібний), Колір: Серебрянный, Кількість секцій: По секционно
Знижка 10%
Акція
2
3,081.12 Грн. 2,773.01 Грн.
Royal Thermo Piano Forte - надійні секційні батареї з біметалу , використовувані як в житлових, так і виробничих приміщеннях. Головними перевагами опалювальних приладів є економічність, міцність (витримують тиск 40-50 атмосфер), хороша теплопровідність, довговічність і вишуканий дизайн,...
Торговая маркаRoyal Thermo Висота500 мм Глибина100 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага2.2 кг Тепловіддача 70С Вт189 Вт
Royal Thermo Biliner Белый
Знижка 10%
Акція
2,184.09 Грн. 1,965.68 Грн.
Royal Thermo Biliner Bianco Traffico (Білий) - потужний біметалічний секційний радіатор висотою 500 мм. від італійських дизайнерів, що характеризується міцністю, довговічністю, відмінною тепловіддачею і економічністю. Вишуканий зовнішній вигляд опалювального приладу дозволяє йому органічно...
Торговая маркаRoyal Thermo Висота500 мм Глибина87 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.85 кг Тепловіддача 70С Вт171 Вт
Радіатор біметалічний Алтермо ЛРБ Радіатор Алтермо ЛРБ - кращий український радіатор, полнобіметалліческій, вага 2,0 кг., Ідентичний італійському Global Style . виготовлений методом лиття під тиском з урахуванням жорстких вимог, що пред'являються до радіаторів при експлуатації їх на...
Торговая маркаАлтермо Висота500 мм Глибина80 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага2 кг Тепловіддача 70С Вт169 Вт
Біметалічні радіатори Sira Concurrent - прекрасно підходить для будь-якого типу приміщень і може бути встановлений в будь-яку систему опалення з максимальною температурою води 110 С. . Сталь гарантує міцність і нейтральність до потенційних корозійних явищ. Алюміній забезпечує легкість,...
Торговая маркаSira Висота350 мм Глибина85 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.39 кг Тепловіддача 70С Вт152 Вт
Торгова марка Global виготовляє біметалічні радіатори опалення вже більше тридцяти років. За цей час було вироблено величезна різноманітність асортименту, який поповнився новими моделями з сучасними властивостями. Радіатор Global Style відрізняється однією важливою рисою: внутрішня...
Торговая маркаGlobal Висота350 мм Глибина80 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.5 кг Тепловіддача 70С Вт125 Вт
Радіатор Royal Thermo Vittoria, Висота: 350, Кількість секцій: По секционно
Знижка 10%
Акція
3,354.13 Грн. 3,018.72 Грн.
Royal Thermo Vittoria 500 - сучасні настінні біметалічні радіатори, які характеризуються високою якістю, надійністю, легкістю і простотою установки, і гарну теплопровідність. Класичний дизайн пристроїв ідеально впишеться в будь-який інтер'єр приміщення. Ця модель поєднує в собі кращі...
Торговая маркаRoyal Thermo Висота350 мм Глибина80 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.36 кг Тепловіддача 70С Вт118 Вт
Радіатор Royal Thermo Biliner Silver Satin (сріблястий), Колір: Серебрянный, Кількість секцій: По секционно
Знижка 10%
Акція
2,147.04 Грн. 1,932.14 Грн.
Royal Thermo Biliner Silver Satin (Сріблястий) - потужний біметалічний секційний радіатор висотою 500 мм. від італійських дизайнерів, що характеризується міцністю, довговічністю, відмінною тепловіддачею і економічністю. Вишуканий зовнішній вигляд опалювального приладу дозволяє йому органічно...
Торговая маркаRoyal Thermo Висота500 мм Глибина87 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.85 кг Тепловіддача 70С Вт171 Вт
Радіатори біметалеві моделі Алтермо 7 - розроблені з урахуванням збільшення їх тепловіддачі до максимуму. В результаті, випущена модель, яка має один з найвищих і чесних показників тепловіддачі на ринку опалювальних приладів. Ці дані підтверджені випробуваннями української лабораторії....
Торговая маркаАлтермо Висота500 мм Глибина95 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.68 кг Тепловіддача 70С Вт185 Вт
Низький біметалічний радіатор Tianrun Rondo висота 150 мм - зроблений із застосуванням нових технологій, які забезпечують високий рівень його надійності при експлуатації. Особлива форма корпусу і геометрія оребрения секцій радіатора сприяє рівномірному розподілу тепла в приміщенні. Радіатор...
Торговая маркаTianrun Висота150 мм Глибина120 мм Довжина70 мм Кількість секційПо секционно Вага1.18 кг Тепловіддача 70С Вт95 Вт
Запрошуємо приватних і юридичних осіб, зацікавлених у купівлі батарей, надійних в експлуатації і невибагливих до якості теплоносія, розглянути такий варіант як біметалічні радіатори ALLtermo Bimetal . Прилади відрізняються прекрасним співвідношенням ціни і якості. За технічними...
Торговая маркаAlltermo Висота500 мм Глибина80 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.9 кг Тепловіддача 70С Вт170 Вт
Радіатор Royal Thermo Piano Forte (чорний), Колір: Чорний, Кількість секцій: По секционно
Знижка 10%
Акція
3,081.12 Грн. 2,773.01 Грн.
Royal Thermo Piano Forte - надійні секційні батареї з біметалу , використовувані як в житлових, так і виробничих приміщеннях. Головними перевагами опалювальних приладів є економічність, міцність (витримують тиск 40-50 атмосфер), хороша теплопровідність, довговічність і вишуканий дизайн,...
Торговая маркаRoyal Thermo Висота500 мм Глибина100 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага2.2 кг Тепловіддача 70С Вт189 Вт
Радіатор Royal Thermo Piano Forte (білий), Колір: Білий, Кількість секцій: По секционно
Знижка 10%
Акція
3,081.12 Грн. 2,773.01 Грн.
Royal Thermo Piano Forte - надійні секційні батареї з біметалу , використовувані як в житлових, так і виробничих приміщеннях. Головними перевагами опалювальних приладів є економічність, міцність (витримують тиск 40-50 атмосфер), хороша теплопровідність, довговічність і вишуканий дизайн,...
Торговая маркаRoyal Thermo Висота500 мм Глибина100 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага2.2 кг Тепловіддача 70С Вт189 Вт
Радіатор Royal Thermo Piano Forte Tower Noir (чорний), Колір: Чорний, Висота: 1400
Знижка 10%
Акція
15,912.64 Грн. 14,321.37 Грн.
Royal Thermo PianoForte Tower Чорний - біметалеві вертикальні дизайн-радіатори , що характеризуються економічністю, довговічністю, гарну теплопровідність і бездоганним зовнішнім виглядом, що нагадує хмарочос, за допомогою якого можна вишукано підкреслити будь-який інтер'єр. Такі опалювальні...
Торговая маркаRoyal Thermo Висота1400 мм Глибина100 мм Довжина600 мм Вага39.6 кг Тепловіддача 70С Вт2150 Вт КолірЧорний
Alltermo Super Bimetal - біметалеві секційні радіатори , використовувані в системах водяного і парового опалення з пластиковими, мідними, сталевими або металопластиковими трубами. Конструкція опалювальних приладів складається з надійного сталевого сердечника з цільним корпусом і алюмінієвого...
Торговая маркаAlltermo Висота500 мм Глибина100 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.75 кг Тепловіддача 70С Вт187 Вт
Радіатор ​Mirado Summer, Висота: 500, Кількість секцій: По секционно
Знижка 10%
Акція
334.63 Грн. 301.09 Грн.
Вашій увазі представлені високоякісні і доступні за ціною біметалічні радіатори Summer серії ВМ500. Конкурентна вартість приладів опалення пояснюється тим, що продукція іспанського бренду MIRADO випускається безпосередньо в Україні на дочірньому підприємстві. Радіатор Мірадо Саммер ВМ...
Торговая маркаMirado Висота500 мм Глибина78 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.35 кг Тепловіддача 70С Вт136 Вт
Радіатор Royal Thermo Vittoria+, Висота: 500, Кількість секцій: По секционно
Знижка 10%
Акція
3,276.13 Грн. 2,948.52 Грн.
Royal Thermo Vittoria + - секційні біметалічні радіатори нового покоління, призначені для застосування в індивідуальних і централізованих опалювальних мережах. Характеризуються відмінними експлуатаційними якостями, економічністю, довговічністю, міцністю і легкістю монтажу. Вишуканий дизайн в...
Торговая маркаRoyal Thermo Висота500 мм Глибина80 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.85 кг Тепловіддача 70С Вт175 Вт
234.01 Грн.
Представляємо вашій увазі секційний біметалічний радіатор Ekvator 500/80/76. Це обладнання для систем опалення, розроблене італійськими конструкторами і виготовляється на виробничих площах в Україні, являє собою мережевий конвектор останнього покоління. Біметалічний батарея Ekvator -...
Торговая маркаSantehrai Висота500 мм Глибина76 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.35 кг Тепловіддача 70С Вт136 Вт
Серія біметалевих радіаторів TBF від компанії Tianrun має сучасний дизайн з переважанням великих радіусів заокруглень. Цей підхід дозволив не тільки освіжити зовнішній вигляд класичного дизайну, але і домогтися збільшення теплопродуктивності при однакових габаритних розмірах. Для...
Торговая маркаTianrun Висота300 мм Глибина80 мм Довжина75 мм Кількість секційПо секционно Вага1.2 кг Тепловіддача 70С Вт140 Вт
З'явилися на спеціалізованому ринку біметалічні радіатори Tianrun Rondo фахівці оцінили, як прорив для систем опалення житлових і комерційних об'єктів. Розроблене британськими інженерами секційне обладнання завдяки конструктивним особливостям характеризується високою міцністю і стійкістю до...
Торговая маркаTianrun Висота500 мм Глибина88 мм Довжина75 мм Кількість секційПо секционно Вага2.2 кг Тепловіддача 70С Вт185 Вт
Радіатор Royal Thermo Biliner Noir Sable (чорний), Колір: Чорний, Кількість секцій: По секционно
Знижка 10%
Акція
2,153.28 Грн. 1,937.99 Грн.
Royal Thermo Biliner Noir Sable (Чорний) - потужний біметалічний секційний радіатор висотою 500 мм. від італійських дизайнерів, що характеризується міцністю, довговічністю, відмінною тепловіддачею і економічністю. Вишуканий зовнішній вигляд опалювального приладу дозволяє йому органічно...
Торговая маркаRoyal Thermo Висота500 мм Глибина87 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.85 кг Тепловіддача 70С Вт171 Вт
Радіатори біметалеві Алтермо-Торіно , це модель, яка розроблена з метою зменшення кінцевої вартості продукту, при максимально можливому збереженні технічних характеристик. В результаті, випущена полегшена модель, яка має невисоку ціну зі збереженням високої тепловіддачі на одиницю ваги....
Торговая маркаАлтермо Висота500 мм Глибина95 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.45 кг Тепловіддача 70С Вт145 Вт
Alltermo - китайський виробник біметалевих радіаторів опалення , що застосовує в своєму виробництві італійські інноваційні технології та сучасне обладнання. Розробка компанії - біметалеві радіатори Alltermo Cento 200 є втіленням першокласної якості і високої продуктивності. Радіатори...
Торговая маркаAlltermo Висота200 мм Глибина96 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага0.76 кг Тепловіддача 70С Вт120 Вт
Біметалічні радіатори Radiatori Xtreme 2000 здатні створити максимальну теплову віддачу при мінімальних витратах. Італійські біметалічні батареї можуть вільно експлуатіроватся в опалювальних системах, що характеризуються поганою якістю води і високим тиском. Дані батареї працюють під...
Торговая маркаRadiatori Висота500 мм Глибина95 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.73 кг Тепловіддача 70С Вт180 Вт
Радіатор Royal Thermo PianoForte Tower (срібний), Колір: Серебрянный, Висота: 1400
Знижка 10%
Акція
15,561.62 Грн. 14,005.46 Грн.
Royal Thermo PianoForte Tower Срібний - біметалеві вертикальні дизайн-радіатори , що характеризуються економічністю, довговічністю, гарну теплопровідність і бездоганним зовнішнім виглядом, що нагадує хмарочос, за допомогою якого можна вишукано підкреслити будь-який інтер'єр. Такі опалювальні...
Торговая маркаRoyal Thermo Висота1400 мм Глибина100 мм Довжина600 мм Вага39.6 кг Тепловіддача 70С Вт2150 Вт КолірСеребрянный
Біметалічний радіатор Alltermo Redux відмінно підійде для використання в великих і маленьких приміщеннях. Високий рівень тепловіддачі забезпечить вас теплотою навіть в найхолоднішу погоду. А використання при виробництві двох матеріалів (алюміній і сталь) забезпечує тривалий термін служби....
Торговая маркаAlltermo Висота500 мм Глибина80 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.4 кг Тепловіддача 70С Вт160 Вт
Біметалічний радіатор Alltermo Classic виділяється надійністю, про яку подбав виробник. Опалювальна прилад зроблений з високоякісного сплаву двох матеріалів, які забезпечують виробу стійкість і довговічність - це алюміній і сталь. При виробництві біметалічного радіатора були враховані всі...
Торговая маркаAlltermo Висота350 мм Глибина85 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.48 кг Тепловіддача 70С Вт130 Вт
Біметалічні радіатори Termica Bitherm - від відомого виробника опалювальних систем Termica складаються з секцій, при виготовленні яких використовувалися два різних металу: всередині виконаного з алюмінію корпусу розташована сталева труба. Така конструкція дає додаткові переваги....
Торговая маркаTermica Висота500 мм Глибина80 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.77 кг Тепловіддача 70С Вт181 Вт
Інтернет магазин «Супермаркет Радіаторів» пропонує юридичним та приватним особам придбати продукцію відомого китайського виробника високоякісних біметалевих опалювальний приладів компанії Alltermo за конкурентною ціною. Представляємо вашій увазі біметалічні радіатори Alltermo Uno...
Торговая маркаAlltermo Висота500 мм Глибина80 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.35 кг Тепловіддача 70С Вт178 Вт
Радіатор Royal Thermo Indigo Super, Висота: 500, Кількість секцій: По секционно
Знижка 10%
Акція
4,641.19 Грн. 4,177.07 Грн.
Біметалічні радіатори Royal Thermo Indigo Super 500 являють собою високоякісний опалювальний прилад, який використовується для обігріву приміщень. Даний вид опалювального приладу виготовлений зі сплаву двох металів - це сталь і алюміній . Це робить біметалевий радіатор Роял Термо даної...
Торговая маркаRoyal Thermo Висота500 мм Глибина100 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.35 кг Тепловіддача 70С Вт192 Вт
Show another 1 product
Фильтры товаров
Торгова марка
Опалювальная площа
Тепловіддача
Висота
Підключення радиатора
Довжина
Кількість секцій
Країна виробник
Серія