Ekvator BM

Ekvator BM 500
204.01 Грн.
+
Торговая маркаSantehrai Висота500 мм Довжина80 мм Глибина76 мм Вага1.35 кг Об'єм0.19 л Робочий тиск30 Тепловіддача 70С Вт136 Вт Обігріваєма площа1 м.кв. ВиробникУкраина

Представляємо вашій увазі секційний біметалічний радіатор Ekvator 500/80/76. Це обладнання для систем опалення, розроблене італійськими конструкторами і виготовляється на виробничих площах в Україні, являє собою мережевий конвектор останнього покоління.

Біметалічний батарея Ekvator - це приклад гармонійного об'єднання в одному приладі високою теплової ефективності, стильного дизайну, комфорту експлуатації. Універсальне обладнання може з однаковим успіхом використовуватися в контурі традиційної опалювальної системи (централізованої або автономної), а також в системі з низькотемпературним генератором тепла, наприклад, тепловим насосом.

Конструктивні особливості біметалевих радіаторів Ekvator

 • Корпус батареї виготовляється литним способом під тиском з рідкого високосортного сплаву (АК12М2).
 • Шліфування корпусу радіатора здійснюється на італійській технологічної лінії.
 • Автоматична збірка в систему в залежності від технічного завдання (4-12 секційні конструкції).
 • проходить три цикли тестування на герметичність.
 • Корпус покривається зовні і зсередини спеціальним складом: оксидна плівка надійно захищає метал від корозії.
 • Багатошарове фарбування із застосуванням різних: метод анофореза, електростатичне напилення в камері Gema.
 • Безпека зовнішнього шару ЛКП підтверджена європейськими сертифікатами.

  Технічні параметри батарей Ekvator

  Посилений внутрішній канал забезпечує швидку конвекцію. Біметалеві батареї Ekvator демонструють тепловіддачу однієї секції в 136 Вт. Заявлені виробником Santehrai високі параметри підтверджені лабораторними випробуваннями.

  Відмінне співвідношення ціни обладнання і потужності секції дозволяє економити при створенні систем опалення великих за площею приміщень. За такі показники теплової ефективності біметалічні радіатори Ekvator часто вибирають для зимових садів, будівель з великим відсотком скління, басейнів.

  Безшовна виготовлення корпусу методом лиття дозволило створити прилад, який легко витримує тиск на розрив в 90 атм. А робочий тиск обладнання - 30 бар. Батарея не боїться гідроударів, вібрацій, температурних навантажень.

  Невеликий вага однієї секції конвектора в 1,35 кг дозволяє встановлювати радіатор без попереднього посилення підстави.

  Виробник Santehrai супроводжує кожну біметалічну батарею Ekvator заводською гарантією тривалістю в 25 років. При цьому експерти авторитетно заявляють, що експлуатаційний ресурс приладів вдвічі більше.

  Де вигідно купити радіатор Ekvator 500/80/76?

  Привабливі умови покупки опалювального обладнання пропонує інтернет магазин «Супермаркет Радіаторів». На секційний біметалічний радіатор Ekvator 500/80/76 ціна у нас найбільш вигідна в регіоні, так як ми напряму співпрацюємо з виробником і отримуємо продукцію за партнерською вартості.

  Пропонуємо всім зацікавленим особам оформити замовлення по телефону або створити заявку на сайті. Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

Торговая марка:
Висота:
500 мм
Ширина секції:
80
Кількість секцій:
Довжина:
80 мм
Глибина:
76 мм
Вага:
1.35 кг
Об'єм:
0.19 л
Робочий тиск:
30
Тепловіддача 70С Вт:
136 Вт
Обігріваєма площа:
1 м.кв.
Виробник:

No reviews found

Add to this product
 • Крепления
 • Монтажный комплект
 • Радиаторные комплекты
Возможно, вас это заинтересует
 • Ассортимент Бренда