Konvektor

Компанія «Конвектор» - відома українська торгова марка, що спеціалізується на виробництві опалювального обладнання. Прилади випускаються різних моделей, типорозмірів, способів установки і дизайнів. Така різноманітність дає можливість підібрати найбільш підходящий варіант під архітектурні особливості приміщення, його площа і інтер'єр. 

Основна продукція ТМ Конвектор


Внутрішньопідлогові радіатори в підлогу:

  • з вентилятором - це відмінний варіант для обігріву будівель з великими площами скління. Конвектори встановлюються безпосередньо під склом, створюючи перед ним так звану теплову плівку, що запобігає проникнення холодного повітря в кімнату.
  • без вентилятора - суть роботи полягає в нагріванні, що потрапляє в механізм, прохолодного повітряного потоку, який згодом природним чином поширюється по кімнаті.

Підлогові конвектори ТМ КОНВЕКТОР

Чудовий варіант для приміщень з панорамними вікнами. Конвектори підлогові розміщуються на декоративних ніжках, легко підключаються до мережі опалення як знизу, так і збоку.

Настінні конвектори ТМ КОНВЕКТОР

Найпоширеніший тип приладів. Вони навішуються на стіну, можуть працювати з примусовою і природною конвекцією.

Решітки для внутрішньопідлогових конвекторів ТМ КОНВЕКТОР:

  • дерев'яні - при виготовленні використовується натуральна деревина першого сорту (бук, дуб, клен) в рулонному або твердому вигляді.
  • металеві - сировиною для виготовлення виступає алюміній або нержавіюча сталь. Такі решітки зносостійкі, міцні і довговічні, можуть використовуватися в місцях, де присутня підвищена прохідність.

Комплектація до внутрішньопідлогових радіаторів ТМ Конвектор

Комплектуючі для конвектора вмонтованого в підлогу не тільки розширюють функціональність, а й просто необхідні для правильної установки і подальшої роботи приладів. Саме тому, до їх вибору потрібно поставитися з особливою відповідальністю. Кімнатні термостати , трансформатори , сервоприводи і т.д. - всі ці деталі можна придбати у нас на сайті за найвигіднішою ціною.

Внутрішньопідлоговий онвектор КПЕ - конвектори в підлогу українського виробництва , що використовуються для обігріву приміщень. У великих кімнатах служать додатковим джерелом тепла, в маленьких - основним. Представляють компактну і саму вузьку серію, призначену для монтажу вздовж панорамних...
Торговая маркаKonvektor Ширина240 мм Глибина80 мм Довжина1000 мм Тепловіддача 70С Вт230 Вт Обігріваєма площа2 м.кв.
Внутрішньопідлогові радіатори Конвектор КПТ - сучасні обігрівальні прилади українського виробництва. Призначені для підтримки комфортної температури в кімнатах площею до 12 м 2 з панорамними вікнами або заскленими входами. Монтуються в підлогу, направляючи вгору потужну теплову завісу....
Торговая маркаKonvektor Ширина230 мм Глибина80 мм Довжина1000 мм Тепловіддача 70С Вт1277 Вт Обігріваєма площа12 м.кв.
Решітка для внутрішньопідлогового конвектора компанії Konvektor (Україна) - захисно-декоративний елемент зі стійкістю до навантажень. Встановлюється на рівні підлоги, в тому числі в прохідних місцях. Класична конструкція Решітка для конвектора - верхнє...
Торговая маркаKonvektor Ширина240 мм Довжина1000 мм
Силовий блок призначений для автоматичного керування роботою вентиляторів конвектора і здійснює гальванічну розв'язку електродвигунів вентиляторів від мережі змінного струму напругою 220В. Силовий блок працює спільно з блоком управління (терморегулятором), від якого він отримує сигнали про...
Опалювальная площа
Тепловіддача
Ширина радіатора
Тип конвекції
Глибина
Довжина
Країна виробник
Матеріал
Доп. свойство