Підлогові радіатори

Внутрішньопідлоговий радіатор: скрите опалення в приміщенні

На нашому сайті представлений повний асортимент вбудованих батарей опалення в підлогу. Дані прилади монтуються в підлогу, завдяки чому не займають простір у вашому приміщенні. Внизу даної сторінки ви можете дізнатися як правильно підібрати підлоговий конвектор, як його монтувати, а також рекомендації по експлуатації. Кожен клієнт сам може вибрати собі вбудований в підлогу конвектор завдяки системі фільтрів розташованих зліва на сторінці . А також отримати повну консультацію у наших менеджерів за контактними номерами.

Радіатор в підлогу: ефективне опалення приміщення з панорамним вікном


Ще зовсім недавно ніхто не міг припустити, що в середині підлоги радіатори зможуть замінити звичайні радіатори опалення, інформацію про яких можна було відшукати в мережі інтернет. Ніхто навіть не уявляв, шо тенденції будівництва прийдуть до того, что в приміщеннях вікна будуть від підлоги і до стелі. І разом з цим ринок запропонував клієнтам внутрішньопідлогові конвектори під панорамні вікна, скритий тип опалення, який на закриває вікно.

Єдина видима частина приладу - це декоративна решітка , яка знаходиться на підлозі. Можна замовити конструкцію складної конфігурації, наприклад радіусу або кутову. З метою збільшення теплової віддачі певні моделі виробляються з вбудованими вентиляторами (примусова конвекція). Завдяки високому робочому і випробувального тиску, вироби можуть встановлюватися як в приватних системах опалення, так і в центральних

Батареї в підлогу з примусовою конвекцією характеризуються відмінною теплової віддачею і застосовуються в якості основних джерел тепла. Розташовуючись безпосередньо в самій підлозі, прилади не вимагають багато площі, а стильні маскують решітки здатні доповнити дизайн інтер'єру приміщення. Конвектор має мідний теплообмінник з алюмінієвими пластинами. Збільшення теплової віддачі досягається завдяки знаходяться в конструкції одного або декількох вентиляторів. Температура і швидкість обертання фіксується за рахунок настінного термостата, який дозволяє змінювати швидкість обертання вентиляторів і повністю відключити їх. Також є функція опалення - охолодження.

Батареї в підлозі: Основні типи конвекції


Природна конвекція: працюють без вентиляторів, рух повітря реалізується довільно. Чи не займають вільний простір в приміщенні, створюють теплову завісу від холодного потоку повітря від дверей і вікон. Так як дані радіатори мають невелику потужність, вони автономно використовуються в невеликих приміщеннях або спільно з іншими опалювальними системами. Виконувати функцію повноцінного опалювальної системи вони не здатні.

Примусова конвекція: оснащені такі радіатори, крім теплообмінника, тангенціальним типом вентилятора, який працює дуже тихо, з мінімальним рівнем шуму. Здатні повністю опалювати всі приміщення, виступають відмінною завісою, яка блокує холодне повітря, що йде від вікон або дверей. Нагрівають приміщення вельми швидко, можуть використовуватися в приміщеннях з великою площею. Також оснащують додатковими функціями. Наприклад, вони здійснюють, крім обігріву, приточно вентиляцію приміщення, забезпечуючи його свіжим повітрям. Також вони можуть охолоджувати повітря в приміщенні.

Основною функцією підлогового радіатору є:

  • Теплова завіса між панорамним склінням і приміщенням.
  • Усунення конденсату утворюється на вікнах при перепадах температур на вулиці і в кімнаті.
  • Ефективний обігрів простору, як основного таки додаткового опалення.

Як підібрати правильно радіатор вбудований в підлогу?


Вбудовані конвектори в підлогу слід впроваджувати не менше ніж на 80% ширини вікон . Конвектори не тільки повинні служити надійними джерелами тепла, а й застосовувати спрямований повітряний потік, для усунення надходження холодного повітря із зони віконної площі, а також одночасно сушити вікно, так як при перепаді температур утворюється запотівання скла.

Також важливий параметр правильного підбору будь-якого радіатора опалення в підлозі, є глибина стяжки в підлогу . Золоте правило підбору внутрипідложні конвектора, чим глибше, тим краще! Так як чим глибше конвектор, тим більше його тепловіддача ! А ціна практично не залежить від глибини, в українських виробників так точно. Також ефективність залежить від ширини, вони бувають від 18 см. До 40 см. Чим ширше, тим він ефективніший, але тут ширина напряму впливає на дизайн приміщення, тому що чим ширше батарея тим менше він привабливий візуально. Тому часто клієнти не хочуть широкі прилади, і ми пропонуємо високоефективні конвектори опалення при мінімальній ширині короба. Це як правило моделі з посиленими теплообмінниками, 4-х трубними теплообмінниками, а також з поліпшеною циркуляцією повітря.

У випадках коли обігріти необхідно приміщення від 20 кв.м., рекомендується використовувати радіатор з примусовою конвекцією. Конвектори з вентилятором дають в 2-3 рази більше теплової потужності, ніж стандартні радіатори опалення, за рахунок посиленої циркуляції повітря.

З чого складається внутрішньопідлогові радіатори опалення:


Як правило, в середині підлоги радіатори опалення складаються з наступних елементів:

  • теплообмінника (мідної труби і алюмінієвих пластин);
  • корпусу (оцинкована або нержавіюча сталь);
  • декоративної решітки (поперечна або поздовжня);

Варіанти розміщення вбудованого в підлогу радіатора щодо вікна:

1. Для створення теплового бар'єра у вікон, захисту від конденсації.

Вентилятор втягує повітря з приміщення, направляє на теплообмінник, нагріте повітря нагріває і підсушує внутрішню поверхню скла. Циркуляція повітряного потоку схожа з циркуляцією класичних настінних приладів (наявних під вікнами).

Дане розміщення доцільно для житлових приміщень з невеликим об'ємом скління, з тривалим перебуванням людей, роботою електро-приладів (комп'ютери і т.д.).

2. Для опалення та захисту від конденсату.

Вентилятор втягує холодне повітря, що надходить від вікна, направляє на тплообменнік. Основний обсяг нагрітого повітря надходить всередину приміщення.

Дане розміщення доцільно для приміщень з великою площею скління, або інтенсивним повітрообміном (коридори, вестибюлі).

Жорстких обмежень по розташуванню мідно алюмінієвого теплообмінника щодо вікна немає. Виробники рекомендують теплообмінник розташовувати ближче до вікна.

Проаналізувавши вище перераховані переваги, бачимо, що водяні радіатори, монтовані в підлогу, більш функціональні, ніж звичайні радіатори опалення . Єдине - за дані переваги і функціональність потрібно більше платити, адже коштують дорожче, ніж прості батареї. Але з часом це себе окупить, оскільки витрата енергії скоротиться, а ефективність опалення підвищитися.

Тепло піднімається від теплообмінника під впливом природних сил, і прилади примусової конвекції c вбудованим вентилятором. Прилади примусової конвекції відрізняються більш високою теплопродуктивністю в 2-3 рази.

Підібрати та купити підлоговий радіатор в магизині Салон Радіаторів

Підібрати відповідний підлоговий радіатор в наш час, будь-який споживач може і сам прорахувати необхідні параметри, якими повинен володіти конвектор для обігріву конкретного приміщення. Але все ж, краще проконсультуватися з досвідченими професіоналами, які допоможуть детально все прорахувати і продумати, і в результаті зробити оптимально правильний вибір.

У каталозі нашої компанії представлені найрізноманітніші підлоги опалювальні прилади та системи, які ідеально впишуться в будь-який стилістичний напрямок інтер'єру завдяки великій колірній гаммі захисних панелей і різноманітності типорозмірів обладнання. Купити внутрипідложні радіатор ви можете в офісі нашої компанії, попередньо обравши опалювальне обладнання з нашими фахівцями по тел. моб. +38 (098) 561-95-11 або моб. +38 (095) 384-35-00.

Polvax KE | Внутрішньопідлоговий конвектор (природна конвекція), Модель: KE, Ширина: 230, Глибина: 55, Довжина: 1000
Знижка 15%
Внутрішньопідлогові конвектори Polvax KE з природною конвекцією ідеально підходять для опалення великих засклених споруд. Вони застосовуються в приміщеннях з величезною заскленою площею, таких як автосалони, офіси, фітнес центри, котеджі, готелі, ресторани, галереї тощо Ергономічний механізм...
Торговая маркаPolvax Ширина230 мм Глибина55 мм Довжина1000 мм Тепловіддача 70С Вт117 Вт
Kermi KRP91 | Внутрішньопідлоговий конвектор (природна конвекція), Модель: KRP91, Ширина: 185, Глибина: 92, Довжина: 1000
Знижка 15%
Kermi KRP91 | Внутрішньопідлогові конвектори ( природна конвекція ) - г отові для установки на підлозі з монолітним покриттям днища. Принцип роботи - природна конвекція. Днища виготовлені з алюмінію з покриттям кольору антрацит-металік, розташований зовні механізм...
Торговая маркаKermi Ширина185 мм Глибина92 мм Довжина1000 мм Тепловіддача 70С Вт158 Вт Обігріваєма площа1 м.кв.
Каррера решітка для внутрішньопідлогового конвектора | Radiki.com.ua, Ширина: 180, Довжина: 1000, Матеріал: Алюміній
Знижка 15%
Декоративні решітки Carrera роблять в середині конвектори елементом інтер'єрного дизайну, будучи єдиною видимою частиною опалювального приладу. Решітки Carrera спеціально спроектовані таким чином, щоб домогтися мінімального опору повітря, підвищити естетичність інтер'єру, але витримувати при...
Торговая маркаCarrera Ширина180 мм Довжина1000 мм
Verano Turbo VKN 5 З вентилятором (примусова конвекція) використовується в приміщенні з великими заскленими площами. Як показує практика вони з успіхом застосовуються як для опалення елегантних, просторих в житловому будівництві, так і в громадських будівлях (напр. Виставкові зали,...
Торговая маркаVerano Ширина280 мм Глибина78 мм Довжина750 мм Тепловіддача 70С Вт1214 Вт Обігріваєма площа12 м.кв.
Polvax решітка для внутрішньопідлогового конвектора, Ширина: 230, Довжина: 1000, Матеріал: Алюміній
Знижка 15%
Декоративна решітка для внутрішньопідлогового конвектора Polvax - це міцний елемент, який встановлюється вгорі прихованої конструкції і захищає внутрішні деталі середині батареї від механічних пошкоджень. Крім захисної, решітка виконує і естетичну функцію, її вишуканий зовнішній вигляд красиво...
Торговая маркаPolvax Ширина230 мм Довжина1000 мм
Внутрішньопідлоговий онвектор КПЕ - конвектори в підлогу українського виробництва , що використовуються для обігріву приміщень. У великих кімнатах служать додатковим джерелом тепла, в маленьких - основним. Представляють компактну і саму вузьку серію, призначену для монтажу вздовж панорамних...
Торговая маркаKonvektor Ширина240 мм Глибина80 мм Довжина1000 мм Тепловіддача 70С Вт230 Вт Обігріваєма площа2 м.кв.
Carrera SV
Знижка 15%
Внутрішньопідлогові конвектори Carrera SV - якісні середині конвектори від українського виробника , які використовуються для обігріву будинків з великими площами скління. Функціонують прилади за принципом примусової конвекції . Вихідний від скла прохолодне повітря засмоктується вентилятором...
Торговая маркаCarrera Ширина250 мм Глибина90 мм Довжина1000 мм Тепловіддача 70С Вт1111 Вт Обігріваєма площа11 м.кв.
Verano найкращий європейський конвектор
Polvax KV | Внутрішньопідлоговий конвектор (примусова конвекція), Модель: KV, Ширина: 230, Глибина: 67, Довжина: 1000
Знижка 15%
Polvax KV - високоякісні радіатори в підлогу , призначені для установки в водяних системах опалення. Як правило, такі прилади застосовуються для обігріву приміщень зі скляними фасадами, великими панорамними вікнами і низькими підвіконнями (офісні та торгові центри, житлові і промислові...
Торговая маркаPolvax Ширина230 мм Глибина67 мм Довжина1000 мм Тепловіддача 70С Вт682 Вт Обігріваєма площа6 м.кв.
Carrera S | Внутрипольный конвектор (естественная конвекция)
Знижка 15%
Внутрішньопідлогові конвектори Carrera S - вбудовуються в підлогу радіатори нового покоління, призначені для водяних систем опалення. Прилади, як правило, застосовуються в будівлях з великими площами скління (офісні центри, котеджі, автосалони і т.д.), де немає можливості встановити звичайний...
Торговая маркаCarrera Ширина230 мм Глибина90 мм Довжина1000 мм Тепловіддача 70С Вт303 Вт Обігріваєма площа3 м.кв.
Carrera М | Внутрипольный конвектор (естественная конвекция)
Знижка 15%
Вбудований в підлогу радіатор Carrera М - якісна і ефективна опалювальна техніка з природною конвекцією і підвищеними показниками тепловіддачі. Відмінною особливістю обігрівача є мінімальна висота 65 мм , і максимальна ширина 230 мм , що дозволяє вмістити в ньому мідно-алюмінієвий...
Торговая маркаCarrera Ширина230 мм Глибина65 мм Довжина1000 мм Тепловіддача 70С Вт251 Вт Обігріваєма площа2 м.кв.
Kermi KRN81 | Внутрішньопідлоговий конвектор (примусова конвекція), Модель: KRN81, Ширина: 185, Глибина: 110, Довжина: 1250
Знижка 15%
Модель KRN 81 з примусовою конвекцією з турбонагнітачем. Готові для установки на підлозі з монолітним покриттям днища. Принцип роботи - примусова конвекція з турбонагнітачем. Днища виготовлені з алюмінію з покриттям кольору антрацит-металік, розташований зовні механізм регулювання по...
Торговая маркаKermi Ширина185 мм Глибина110 мм Довжина1250 мм Тепловіддача 70С Вт1082 Вт Обігріваєма площа11 м.кв.
Polvax KEM | Внутрішньопідлоговий конвектор (природна конвекція), Модель: KEM, Ширина: 300, Глибина: 65, Довжина: 1000
Знижка 15%
Polvax KEM - надійні в середині конвектори, які відмінно підходять для обігріву приміщень з великими площами скління - зимових садів, офісних будівель, автосалонів, житлових і промислових будівель, торгових центрів і т.д. Прилади можуть використовуватися як самостійно (в маленьких...
Торговая маркаPolvax Ширина300 мм Глибина65 мм Довжина1000 мм Тепловіддача 70С Вт245 Вт Обігріваєма площа2 м.кв.
Carrera 4S | Внутрішньопідлоговий конвектор (природна конвекція), Модель: 4S, Ширина: 180, Глибина: 110, Довжина: 1000
Знижка 15%
Внутрішньопідлогові конвектори Carrera 4S - високоякісне опалювальне обладнання, призначене для установки в будинках з великими площами скління безпосередньо вздовж скляної поверхні. Принцип роботи приладів - природна конвекція (без вентилятора) . Вихідний від вікна холодне повітря...
Торговая маркаCarrera Ширина180 мм Глибина110 мм Довжина1000 мм Тепловіддача 70С Вт313 Вт Обігріваєма площа3 м.кв.
Кімнатний термостат Carrera FT 09 (Білий), Колір: Білий
Знижка 15%
Акція
2,730.11 Грн. 2,320.59 Грн.
Кімнатний термостат Carrera FT 09 (Білий) - центральний вузол управління внутрішньопідлговими конвекторами. Дозволяє вибирати і налаштовувати потрібний режим обігріву для підтримки в приміщенні стабільної температури. Конструкція і принцип дії Це невеликий апарат, що складається з:...
Торговая маркаCarrera КолірБілий
Verano VK 15 Без вентилятора (природна конвекція) використовується в приміщенні з великими заскленими площами. Як показує практика вони з успіхом застосовуються як для опалення елегантних, просторих в житловому будівництві, так і в громадських будівлях (напр. Виставкові зали, автосалони), а...
Торговая маркаVerano Ширина230 мм Глибина75 мм Довжина800 мм Тепловіддача 70С Вт 114 Вт Обігріваєма площа1 м.кв.
Carrera МV | Внутрипольный конвектор (принудительная конвекция)
Знижка 15%
Внутрішньопідлоговий радіатор Carrera МV - універсальний пристрій з примусовою конвекцією для комфортного обігріву приміщень з панорамним склінням. У кімнатах площею до 20 м 2 обігрівач може використовуватися самостійно, для більш просторих площ - в якості доповнення до інших опалювальних...
Торговая маркаCarrera Ширина250 мм Глибина65 мм Довжина1000 мм Тепловіддача 70С Вт1167 Вт Обігріваєма площа11 м.кв.
Carrera SE | Електричний внутрішньопідлоговий конвектор (природна конвекція), Модель: SE, Властивість: Електричний, Ширина: 230, Глибина: 90, Довжина: 1000
Знижка 15%
Конвектор Carrera SE - енергоефективний опалювальний прилад, призначений для обігріву приміщень з великими площами скління, де стандартні радіатори недоречні. Процес обігріву забезпечує працюючий від електромережі теплообмінник, оснащений профільованими алюмінієвими пластинами з високою...
Торговая маркаCarrera Ширина230 мм Глибина90 мм Довжина1000 мм Тепловіддача 70С Вт330 Вт Обігріваєма площа3 м.кв. ВластивістьЕлектричний
Verano VKN1 вбудований в підлогу радіатор Внутрішньопідлогові конвектори Verano VKN1 - це обігрівальне обладнання нового покоління, яке використовується в приміщеннях з великими площами скління або низькими підвіконнями. Прилади характеризуються відмінною тепловіддачею, надійністю,...
Торговая маркаVerano Ширина165 мм Глибина65 мм Довжина950 мм Тепловіддача 70С Вт767 Вт Обігріваєма площа7 м.кв.
Декоративна решітка є завершальним елементом внутрішньопідлогового конвектора . Це єдина видима частина всієї конструкції, тому при виборі виробу варто звертати увагу не тільки на якість, а й на зовнішній вигляд. Решітка Verano - це кращий варіант для будь-якого інтер'єру . Асортимент...
Торговая маркаVerano Ширина230 мм Довжина800 мм
Polvax KVM
Знижка 15%
Polvax KVM - в середині конвектори нового покоління, призначені для водяних систем опалення. Головними перевагами приладів є надійність, безшумність, висока тепловіддача, стійкість до корозії, прихований монтаж і безпеку використання. При виготовленні виробів використовують виключно екологічно...
Торговая маркаPolvax Ширина360 мм Глибина67 мм Довжина1000 мм Тепловіддача 70С Вт839 Вт Обігріваєма площа8 м.кв.
Комнатный термостат Carrera FT 09 (Черный)
Знижка 15%
Акція
3,120.12 Грн. 2,652.11 Грн.
Кімнатний термостат Carrera FT 09 (Чорний) - центральний вузол управління внутрішньопідлоговими конвекторами. Дозволяє вибирати і налаштовувати потрібний режим обігріву для підтримки в приміщенні стабільної температури. Конструкція і принцип дії Це невеликий апарат, що складається...
Торговая маркаCarrera КолірЧорний
Carrera 4S2 | Внутрипольный конвектор (естественная конвекция)
Знижка 15%
Конвектор Carrera 4S2 - високопродуктивний внутрішньопідлоговий конвектор без вентилятора, здатний стати доповненням до існуючої системи опалення або повноцінною заміною стандартних вертикальних радіаторів. При розташуванні під панорамним склінням конвектор Carrera 4S2 створює ефективну...
Торговая маркаCarrera Ширина250 мм Глибина110 мм Довжина1000 мм Тепловіддача 70С Вт474 Вт Обігріваєма площа4 м.кв.
Carrera 4SV2 | Внутрипольный конвектор (принудительная конвекция)
Знижка 15%
Конвектор Carrera 4SV2 - обігрівач з лінійки внутрішньопідлогових конвекторів з примусовою конвекцією з мінімальним рівнем теплової інертності. Завдяки наявності вентилятора конвектор даного типу здатний не тільки замінити стандартні радіатори, а й створити теплову завісу перед панорамними...
Торговая маркаCarrera Ширина280 мм Глибина110 мм Довжина1000 мм Тепловіддача 70С Вт1278 Вт Обігріваєма площа12 м.кв.
Carrera М2 | Внутрипольный конвектор (естественная конвекция)
Знижка 15%
Вбудований в підлогу радіатор Carrera М2 - якісна і ефективна опалювальна техніка з природною конвекцією і підвищеними показниками тепловіддачі. Відмінною особливістю обігрівача є мінімальна висота 65 мм , і максимальна ширина 380 мм , що дозволяє вмістити в ньому два мідно-алюмінієвих...
Торговая маркаCarrera Ширина380 мм Глибина65 мм Довжина1000 мм Тепловіддача 70С Вт251 Вт Обігріваєма площа2 м.кв.
Carrera 4SV | Внутрипольный конвектор (принудительная конвекция)
Знижка 15%
Внутрішньопідлогові конвектори Carrera 4SV - це високоякісне обладнання, призначене для установки в водяних системах опалення. Найчастіше такі прилади застосовуються в приміщеннях з великими панорамними вікнами або скляними стінами, де немає можливості використовувати звичайний радіатор -...
Торговая маркаCarrera Ширина200 мм Глибина110 мм Довжина1000 мм Тепловіддача 70С Вт1014 Вт Обігріваєма площа10 м.кв.
Carrera S2 | Внутрипольный конвектор (естественная конвекция)
Знижка 15%
Конвектор Carrera S2 - надійне опалювальне обладнання для приміщень з великими вікнами. Техніка працює за принципом природної конвекції, може бути використана в якості єдиного обігрівального приладу в невеликих кімнатах, а також доповнення до інших обігрівачів в просторих приміщеннях для...
Торговая маркаCarrera Ширина380 мм Глибина90 мм Довжина1000 мм Тепловіддача 70С Вт460 Вт Обігріваєма площа4 м.кв.
Кімнатний термостат Mycond TRF-B2 (0-10V) (Білий) призначений для внутріпольних конвекторів з вентилятором 24В управлінням 0-10 і трансформатор 220 на 24В.
Торговая маркаMycond КолірБілий
Термостат для 2-трубних фанкойлів Siemens RDF 510 - контролер і регулятор кімнатної температури . Він дозволяє вибирати, налаштовувати і коригувати режими обігріву, щоб в приміщенні стабільно підтримувався необхідний рівень тепла. Принцип дії Для роботи кімнатний термостат...
Торговая маркаSiemens КолірБілий
Carrera МV2 | Внутрипольный конвектор (принудительная конвекция)
Знижка 15%
Внутрішньопідлоговий радіатор Carrera МV2 - потужний обігрівач з примусовою конвекцією для опалення приміщень зі скляними фасадами, торговими вітринами або панорамними вікнами, де монтаж звичайної опалювальної системи скрутний. Пристрій підходить для обігріву сухих площ, невеликих кімнат в...
Торговая маркаCarrera Ширина380 мм Глибина65 мм Довжина1000 мм Тепловіддача 70С Вт1561 Вт Обігріваєма площа15 м.кв.
(VT.227.NW) Прямий полнопроходной ремонтопридатний кульової кран зі збільшеним ресурсом. З'єднаний накидною гайкою з нарізним полусгоном. Корпуси деталей - латунні, нікельовані. Кран оснащений ручкою типу «метелик» з потовщеною стінкою з алюмінієвого сплаву і епоксидної фарбуванням білого...
Торговая маркаValtec Розмір1/2 Вид підключенняПрямий Тип клапанаКраны шаровые
Блок живлення Carrera Mean Well, Доп. властивість: 36 Вт
Знижка 15%
Акція
1,638.07 Грн. 1,392.36 Грн.
Блок живлення Carrera Mean Well - комплектує елемент для конвекторів з вентиляторним блоком . Його основне призначення - управління кулерами діаметрального перерізу з метою підтримки безперебійної роботи електрозалежних компонентів. Для цього він трансформує 220 В, зменшуючи їх до потрібних...
Особливість внутрішньопідлогового конвектора Verano Silent - це мінімальний рівень шуму. Дана модель завдяки новому вентилятору і змін в конструкції значно тихіше аналогів . І так само з найкращими показниками тепловіддачі. Таким чином, внутрішньопідлоговий конвектор Верано Сайлент...
Торговая маркаVerano Ширина200 мм Глибина100 мм Довжина650 мм Тепловіддача 70С Вт697 Вт Обігріваєма площа7 м.кв.
Конвектор преміум-класу Hitte FXX Внутрішньопідлоговий конвектор Hitte FXX ( Чехія ) - вид опалювального обладнання, який має переваги стаціонарних настінних радіаторів, не захаращуючи простір і естетично вписуючись в інтер'єр. Сфера застосування Внутрипідложні...
Торговая маркаHitte Ширина245 мм Глибина65 мм Довжина800 мм Тепловіддача 70С Вт549 Вт Обігріваєма площа5 м.кв.
Кімнатний термостат Mycond TRF-B2 (0-10V) (Чорний) призначений для внутріпольних конвекторів з вентилятором 24В управлінням 0-10 і трансформатор 220 на 24В.
Торговая маркаMycond КолірЧорний
Трансформатор Verano DELTA DSP - блок живлення з функцією перетворення напруги з 230 V до 24 V, що надходить на двигуни вентиляторів. Забезпечує оптимальну роботу обігрівальної системи, допомагаючи підтримувати комфортний мікроклімат в приміщеннях. Стандартна конструкція Це...
Show another 35 product
Фильтры товаров
Торгова марка
Опалювальная площа
Тепловіддача
Ширина радіатора
Тип конвекції
Глибина
Підключення радиатора
Довжина
Особливість
Тип крана
Тип клапана
Різьба
Колір
Країна виробник
Матеріал
Розмір
Доп. свойство