Підлогові радіатори

Радіатори опалення в підлогу

На нашому сайті представлений повний асортимент вбудованих батарей опалення в підлогу. Дані прилади монтуються в підлогу, завдяки чому не займають простір у вашому приміщенні. Внизу даної сторінки ви можете дізнатися як правильно підібрати внутрипідложний конвектор, як його монтувати, а також рекомендації по експлуатації. Кожен клієнт сам може вибрати собі вбудований в підлогу конвектор завдяки системі фільтрів розташованих зліва на сторінці . А також отримати повну консультацію у наших менеджерів за контактними номерами.

Внутрипідлогові конвектори опалення


Ще зовсім недавно ніхто не міг припустити, що в середині підлоги радіатори зможуть замінити звичайні радіатори опалення, інформацію про яких можна було відшукати в мережі інтернет. У світі технічного прогресу з урахуванням провідних по всьому світу заходів з енергозбереження, ідея щодо впровадження конвекторів цілком виправдана. Єдина видима частина приладу - це декоративна решітка , яка знаходиться на підлозі. Можна замовити конструкцію складної конфігурації, наприклад радіусу або кутову. З метою збільшення теплової віддачі певні моделі виробляються з вбудованими вентиляторами (примусова конвекція). Завдяки високому робочому і випробувального тиску, вироби можуть встановлюватися як в приватних системах опалення, так і в центральних

Батареї в підлогу з примусовою конвекцією характеризуються відмінною теплової віддачею і застосовуються в якості основних джерел тепла. Розташовуючись безпосередньо в самій підлозі, прилади не вимагають багато площі, а стильні маскують решітки здатні доповнити дизайн інтер'єру приміщення. Конвектор має мідний теплообмінник з алюмінієвими пластинами. Збільшення теплової віддачі досягається завдяки знаходяться в конструкції одного або декількох вентиляторів. Температура і швидкість обертання фіксується за рахунок настінного термостата, який дозволяє змінювати швидкість обертання вентиляторів і повністю відключити їх. Також є функція опалення - охолодження.

Основні типи впольних радіаторів:


Природна конвекція: працюють без вентиляторів, рух повітря реалізується довільно. Чи не займають вільний простір в приміщенні, створюють теплову завісу від холодного потоку повітря від дверей і вікон. Так як дані конвектори мають невелику потужність, вони автономно використовуються в невеликих приміщеннях або спільно з іншими опалювальними системами. Виконувати функцію повноцінного опалювальної системи вони не здатні.

Примусова конвекція: оснащені такі конвектори, крім теплообмінника, тангенціальним типом вентилятора, який працює дуже тихо, з мінімальним рівнем шуму. Здатні повністю опалювати всі приміщення, виступають відмінною завісою, яка блокує холодне повітря, що йде від вікон або дверей. Нагрівають приміщення вельми швидко, можуть використовуватися в приміщеннях з великою площею. Найчастіше такі конвектори оснащують додатковими функціями. Наприклад, вони здійснюють, крім обігріву, приточно вентиляцію приміщення, забезпечуючи його свіжим повітрям. Також вони можуть охолоджувати повітря в приміщенні.

Основною функцією внутрипідложних конвекторів:

 • Теплова завіса між панорамним склінням і приміщенням.
 • Усунення конденсату утворюється на вікнах при перепадах температур на вулиці і в кімнаті.
 • Ефективний обігрів простору, як основного таки додаткового опалення.

Як підібрати правильно радіатор вбудований в підлогу:


Вбудовані конвектори в підлогу слід впроваджувати не менше ніж на 80% ширини вікон . Конвектори не тільки повинні служити надійними джерелами тепла, а й застосовувати спрямований повітряний потік, для усунення надходження холодного повітря із зони віконної площі, а також одночасно сушити вікно, так як при перепаді температур утворюється запотівання скла.

Також важливий параметр правильного підбору будь-якої батареї в підлозі, є глибина стяжки в підлогу . Золоте правило підбору внутрипідложні конвектора , чим глибше, тим краще! Так як чим глибше конвектор, тим більше його тепловіддача ! А ціна практично не залежить від глибини, в українських виробників так точно. Також ефективність залежить від ширини конвектора, вони бувають від 18 см. До 40 см. Чим ширше конвектор, тим він ефективніший , але тут ширина напряму впливає на дизайн приміщення, тому що чим ширше конвектор тим менше він привабливий візуально. Тому часто клієнти не хочуть широкі прилади, і ми пропонуємо високоефективні конвектори опалення при мінімальній ширині короба. Це як правило моделі з посиленими теплообмінниками, 4-х трубними теплообмінниками, а також з поліпшеною циркуляцією повітря.

У випадках коли конвекторами обігріти необхідно приміщення від 20 кв.м., рекомендується використовувати конвектори з примусовою конвекцією . Конвектори з вентилятором дають в 2-3 рази більше теплової потужності, ніж стандартні радіатори опалення, за рахунок посиленої циркуляції повітря.

З чого складається внутрипідложні радіатори опалення:


Як правило, в середині підлоги радіатори опалення складаються з наступних елементів:

 • теплообмінника (мідної труби і алюмінієвих пластин);
 • корпусу (оцинкована або нержавіюча сталь);
 • декоративної решітки (поперечна або поздовжня);

Варіанти розміщення вбудованого в підлогу радіатора щодо вікна:

1. Для створення теплового бар'єра у вікон, захисту від конденсації.

Вентилятор втягує повітря з приміщення, направляє на теплообмінник, нагріте повітря нагріває і підсушує внутрішню поверхню скла. Циркуляція повітряного потоку конвекторів схожа з циркуляцією класичних настінних приладів (наявних під вікнами).

Дане розміщення доцільно для житлових приміщень з невеликим об'ємом скління, з тривалим перебуванням людей, роботою електро-приладів (комп'ютери і т.д.).

2. Для опалення та захисту від конденсату.

Вентилятор втягує холодне повітря, що надходить від вікна, направляє на тплообменнік. Основний обсяг нагрітого повітря надходить всередину приміщення.

Дане розміщення доцільно для приміщень з великою площею скління, або інтенсивним повітрообміном (коридори, вестибюлі).

Жорстких обмежень по розташуванню мідно алюмінієвого теплообмінника щодо вікна немає. Виробники рекомендують теплообмінник розташовувати ближче до вікна, але також відразу пропонують другий варіант розміщення, як зазначено на зображенні зверху.

Проаналізувавши вище перераховані переваги, бачимо, що водяні радіатори, монтовані в підлогу, більш функціональні, ніж звичайні радіатори опалення . Єдине - за дані переваги і функціональність потрібно більше платити, адже коштують конвектори в середині підлоги дорожче, ніж прості батареї. Але з часом це себе окупить, оскільки витрата енергії скоротиться, а ефективність опалення підвищитися.

В середині підлоги, цокольні і ін. В середині конвектори відрізняються за принципом дії на прилади з природною конвекцією - тепло піднімається від теплообмінника під впливом природних сил, і прилади примусової конвекції c вбудованим вентилятором. Прилади примусової конвекції відрізняються більш високою теплопродуктивністю в 2-3 рази.

Основні способи регулювання потужності конвектора стосується систем:

Всі батареї в підлогу, встановлені в квартирі або приватному будинку, оснащені досить корисним функціоналом - можливістю регулювати потужність. Це допомагає створити бажаний мікроклімат і необхідну температуру в приміщенні. Особливо ефективна дана функція в приватних будинках. Саме дана характеристика є однією з основних, яка визначать вибір конвектора тієї чи іншої моделі.

За допомогою кульового крана. Проста і досить надійна конструкція, комфортна в управлінні, має маленькі габарити. Працює тільки в положенні «відкрито» і «закрито», проміжне положення впливає на герметичність. Кран кульовий відкривається вручну і не терпить різкого відкриття, яке може вивести конвектор з ладу.

 • Ручним вентилем. Забезпечує плавність перемикання і високу точність регулювання тепловіддачі конвектора. Вентиль не дуже зручний в регулюванні, може знизити прохідну здатність системи.
 • Терморегулятором, оснащеним виносним датчиком. Пристрій простий, яке гарантуватиме надійну і стабільну експлуатацію, при цьому присутні незначні зниження енергетичних витрат. Тепловіддача регулюється в автоматичному режимі.
 • Термостатом, оснащеним сервоприводом. Компактний і стабільно працюючий сервопривід, що відкривається і закривається рівномірно, дуже зручний у використанні. Він забезпечує автоматичну підтримку в приміщенні температуру в заданому діапазоні.

Підібрати відповідний підлоговий радіатор в наш час, будь-який споживач може і сам прорахувати необхідні параметри, якими повинен володіти конвектор для обігріву конкретного приміщення. Але все ж, краще проконсультуватися з досвідченими професіоналами, які допоможуть детально все прорахувати і продумати, і в результаті зробити оптимально правильний вибір.

У каталозі нашої компанії представлені найрізноманітніші підлоги опалювальні прилади та системи, які ідеально впишуться в будь-який стилістичний напрямок інтер'єру завдяки великій колірній гаммі захисних панелей і різноманітності типорозмірів обладнання. Купити внутрипідложні радіатор ви можете в офісі нашої компанії, попередньо обравши опалювальне обладнання з нашими фахівцями по тел. моб. +38 (098) 561-95-11 або моб. +38 (095) 384-35-00.

Глибина:

55 65 67 75 78 90 120 180

Довжина:

1000 1250 1500 1750 2000 2250 2500 2750 3000

Ширина:

160 230 300 360 380
Торговая маркаPolvax Ширина230 мм Довжина1000 мм Глибина55 мм Тепловіддача 70С Вт117 Вт

Глибина:

92 120 150 200

Довжина:

1000 1250 1500 1750 2000 2250 2500 2750 3000 3250 (Більше +7)

Ширина:

185 210 260 310 360 400
Торговая маркаKermi Ширина185 мм Довжина1000 мм Глибина92 мм Тепловіддача 70С Вт158 Вт Обігріваєма площа1 м.кв.

Глибина:

55 65 67 75 78 90 120 180

Довжина:

1000 1250 1500 1750 2000 2250 2500 2750 3000

Ширина:

160 230 300 360 380
Торговая маркаPolvax Ширина230 мм Довжина1000 мм Глибина67 мм Тепловіддача 70С Вт682 Вт Обігріваєма площа6 м.кв.

Довжина:

1000 1250 1500 1750 2000 2250 2500 2750 3000

Ширина:

180 200 230 250 280 380 400
Торговая маркаCarrera Ширина180 мм Довжина1000 мм

Глибина:

65 75 78 90 100 110 120 140

Довжина:

650 750 800 950 1000 1050 1100 1150 1250 1300 (Більше +23)

Ширина:

165 200 230 280 320 380 410
Торговая маркаVerano Ширина280 мм Довжина750 мм Глибина78 мм Тепловіддача 70С Вт1214 Вт Обігріваєма площа12 м.кв.

Глибина:

70 80 85 125 160

Довжина:

1000 1250 1500 1750 2000 2250 2500 2750 3000

Ширина:

160 230 240 270 306 360 390
Торговая маркаKonvektor Ширина230 мм Довжина1000 мм Глибина80 мм Тепловіддача 70С Вт1277 Вт Обігріваєма площа12 м.кв.

Глибина:

70 80 85 125 160

Довжина:

1000 1250 1500 1750 2000 2250 2500 2750 3000

Ширина:

160 230 240 270 306 360 390
Торговая маркаKonvektor Ширина240 мм Довжина1000 мм Глибина80 мм Тепловіддача 70С Вт230 Вт Обігріваєма площа2 м.кв.

Глибина:

55 65 67 75 78 90 120 180

Довжина:

1000 1250 1500 1750 2000 2250 2500 2750 3000

Ширина:

160 230 300 360 380
Торговая маркаPolvax Ширина360 мм Довжина1000 мм Глибина67 мм Тепловіддача 70С Вт839 Вт Обігріваєма площа8 м.кв.

Довжина:

1000 1250 1500 1750 2000 2250 2500 2750 3000

Ширина:

160 230 300 360 380
Торговая маркаPolvax Ширина230 мм Довжина1000 мм

Глибина:

65 90 110 120

Довжина:

1000 1250 1500 1750 2000 2250 2500 2750 3000

Ширина:

180 230 250 380
Торговая маркаCarrera Ширина230 мм Довжина1000 мм Глибина90 мм Тепловіддача 70С Вт303 Вт Обігріваєма площа3 м.кв.

Глибина:

110

Довжина:

1250 1500 1750 2000 2250 2500 2750 3000 3250 3500 (Більше +2)

Ширина:

185 210 260 310 360
Торговая маркаKermi Ширина185 мм Довжина1250 мм Глибина110 мм Тепловіддача 70С Вт1082 Вт Обігріваєма площа11 м.кв.

Глибина:

65 90 110 120

Довжина:

1000 1250 1500 1750 2000 2250 2500 2750 3000

Ширина:

180 230 250 380
Торговая маркаCarrera Ширина230 мм Довжина1000 мм Глибина65 мм Тепловіддача 70С Вт251 Вт Обігріваєма площа2 м.кв.

Глибина:

55 65 67 75 78 90 120 180

Довжина:

1000 1250 1500 1750 2000 2250 2500 2750 3000

Ширина:

160 230 300 360 380
Торговая маркаPolvax Ширина300 мм Довжина1000 мм Глибина65 мм Тепловіддача 70С Вт245 Вт Обігріваєма площа2 м.кв.

Глибина:

65 75 78 90 100 110 120 140

Довжина:

650 750 800 950 1000 1050 1100 1150 1250 1300 (Більше +23)

Ширина:

165 200 230 280 320 380 410
Торговая маркаVerano Ширина230 мм Довжина800 мм Глибина75 мм Тепловіддача 70С Вт 114 Вт Обігріваєма площа1 м.кв.

Глибина:

65 90 110 120

Довжина:

1000 1250 1500 1750 2000 2250 2500 2750 3000

Ширина:

200 250 280 380 400
Торговая маркаCarrera Ширина250 мм Довжина1000 мм Глибина65 мм Тепловіддача 70С Вт1167 Вт Обігріваєма площа11 м.кв.
Акція
2,380.14 Грн. 2,142.13 Грн.

Колір:

Білий Чорний
Торговая маркаCarrera КолірБілий

Глибина:

65 90 110 120

Довжина:

1000 1250 1500 1750 2000 2250 2500 2750 3000

Ширина:

180 230 250 380
Торговая маркаCarrera Ширина180 мм Довжина1000 мм Глибина110 мм Тепловіддача 70С Вт313 Вт Обігріваєма площа3 м.кв.

Глибина:

65 90 110 120

Довжина:

1000 1250 1500 1750 2000 2250 2500 2750 3000

Ширина:

200 250 280 380 400
Торговая маркаCarrera Ширина250 мм Довжина1000 мм Глибина90 мм Тепловіддача 70С Вт1111 Вт Обігріваєма площа11 м.кв.

Глибина:

65 75 78 90 100 110 120 140

Довжина:

650 750 800 950 1000 1050 1100 1150 1250 1300 (Більше +23)

Ширина:

165 200 230 280 320 380 410
Торговая маркаVerano Ширина165 мм Довжина950 мм Глибина65 мм Тепловіддача 70С Вт767 Вт Обігріваєма площа7 м.кв.

Глибина:

90

Довжина:

1000 1250 1500 1750 2000 2250 2500 2750 3000

Ширина:

230 250

Властивість:

Электрический
Торговая маркаCarrera Ширина230 мм Довжина1000 мм Глибина90 мм Тепловіддача 70С Вт330 Вт Обігріваєма площа3 м.кв. ВластивістьЭлектрический

Глибина:

65 90 110 120

Довжина:

1000 1250 1500 1750 2000 2250 2500 2750 3000

Ширина:

180 230 250 380
Торговая маркаCarrera Ширина250 мм Довжина1000 мм Глибина110 мм Тепловіддача 70С Вт474 Вт Обігріваєма площа4 м.кв.

Довжина:

650 750 800 950 1000 1050 1100 1150 1250 1300 (Більше +23)

Ширина:

170 200 230 280 320 380 410
Торговая маркаVerano Ширина230 мм Довжина800 мм

Глибина:

65 90 110 120

Довжина:

1000 1250 1500 1750 2000 2250 2500 2750 3000

Ширина:

200 250 280 380 400
Торговая маркаCarrera Ширина280 мм Довжина1000 мм Глибина110 мм Тепловіддача 70С Вт1278 Вт Обігріваєма площа12 м.кв.

Глибина:

65 90 110 120

Довжина:

1000 1250 1500 1750 2000 2250 2500 2750 3000

Ширина:

180 230 250 380
Торговая маркаCarrera Ширина380 мм Довжина1000 мм Глибина65 мм Тепловіддача 70С Вт251 Вт Обігріваєма площа2 м.кв.

Глибина:

65 90 110 120

Довжина:

1000 1250 1500 1750 2000 2250 2500 2750 3000

Ширина:

200 250 280 380 400
Торговая маркаCarrera Ширина200 мм Довжина1000 мм Глибина110 мм Тепловіддача 70С Вт1014 Вт Обігріваєма площа10 м.кв.

Глибина:

65 90 110 120

Довжина:

1000 1250 1500 1750 2000 2250 2500 2750 3000

Ширина:

200 250 280 380 400
Торговая маркаCarrera Ширина380 мм Довжина1000 мм Глибина90 мм Тепловіддача 70С Вт1527 Вт Обігріваєма площа15 м.кв.

Глибина:

65 90 110 120

Довжина:

1000 1250 1500 1750 2000 2250 2500 2750 3000

Ширина:

180 230 250 380
Торговая маркаCarrera Ширина380 мм Довжина1000 мм Глибина90 мм Тепловіддача 70С Вт460 Вт Обігріваєма площа4 м.кв.

Глибина:

65 90 110 120

Довжина:

1000 1250 1500 1750 2000 2250 2500 2750 3000

Ширина:

200 250 280 380 400
Торговая маркаCarrera Ширина380 мм Довжина1000 мм Глибина65 мм Тепловіддача 70С Вт1561 Вт Обігріваєма площа15 м.кв.
Акція
2,720.16 Грн. 2,448.15 Грн.

Колір:

Білий Чорний
Торговая маркаCarrera КолірЧорний

Глибина:

65 75 78 90 100 110 120 140

Довжина:

650 750 800 950 1000 1050 1100 1150 1250 1300 (Більше +23)

Ширина:

165 200 230 280 320 380 410
Торговая маркаVerano Ширина200 мм Довжина650 мм Глибина100 мм Тепловіддача 70С Вт697 Вт Обігріваєма площа7 м.кв.

Глибина:

65 80 105 125 165

Довжина:

800 900 1000 1100 1200 1300 1400 1500 1600 1700 (Більше +13)

Ширина:

175 205 245 305 355 410
Торговая маркаHitte Ширина245 мм Довжина800 мм Глибина65 мм Тепловіддача 70С Вт549 Вт Обігріваєма площа5 м.кв.

Глибина:

125

Довжина:

500 750 1000 1250 1500 1750 2000

Ширина:

305
Торговая маркаHitte Ширина305 мм Довжина500 мм Глибина125 мм Тепловіддача 70С Вт700 Вт Обігріваєма площа7 м.кв. ВластивістьЭлектрический
Show another 35 product
Фильтры товаров
Торгова марка
Опалювальная площа

м.кв.  –  м.кв.

 • 1 м.кв.
 • 144 м.кв.
Тепловіддача

Вт  –  Вт

 • 79 Вт
 • 14417 Вт
Ширина радіатора
  Показати все (35)
Глибина
  Показати все (25)
Довжина
  Показати все (54)
Тип конвекції
Особливість
Колір
Країні виробник
Матеріал
Доп. свойство
  Показати все (15)