Підлоговий радіатор Mohlenhoff WSK

Mohlenhoff WSK Без вентилятора (природна конвекція) відомі по всій Європі завдяки своїм сучасним технологіям і використанню високоякісних матеріалів. Модельні декоративні решітки і технічний прогрес цінуються клієнтами по достоїнству. Вироби виробляються з природним процесом теплової віддачі та приладами повітродувки з різним співвідношенням довжини і ширини. Завдяки своїй обігрівальної мідної конструкції з великим теплообміном прилади Mohlenhoff досягають максимальної ефективності. Профіль виготовлений з високоякісного алюмінію і захищений від корозії анодуванням. Конструкція має безліч переваг в монтажі завдяки пересуватися фіксатора обігрівального механізму.

Також до приладів додаються додаткові деталі. Творці і проектувальники вважають маскування приладів їх основним плюсом, адже тепло надходить від статі і візуально доступна лише декоративна решітка. Тому, компанія Mohlenhoff Waermetechnik створила сучасну модельну грати, яка впроваджується в конвектор таким чином, що запобігають ковзання і шум від кроків. У створенні конвекторів, застосовуються інноваційні технології, які спрямовані на практичну сферу систем і окремих деталей. Організація володіє високоякісним обладнанням, яке тестується з екстремальних методикам.

В середині підлоги прилади Mohlenhoff WSK впроваджуються в приміщення з великою площею, оснащеними панорамними вікнами. В даних агрегатах застосовується природна конвекція для екранування холодного потоку. Це запобігає запотівання вікон і виникнення конденсату. При відповідних розрахунках потужності, WSK використовуються в якості тимчасового опалення. При правильному виборі, конструкції можуть стати єдиним джерелом тепла. Завдяки своєму стильному естетичному зовнішньому вигляду, дані прилади зможуть успішно доповнити будь-який стиль інтер'єру.

Характеристики:

Глибина каналу (H) 90, 110, 140, 190 мм.

Ширина каналу (В) 180, 260, 320, 410 мм.

Довжина каналу (L) 1000 - 5000 мм.

Торговая марка
Знайти схожі

No reviews found

Возможно, вас это заинтересует