Підлогові радіатори Mohlenhoff

Mohlenhoff конвектори

За рахунок інноваційних технологій та першокласних матеріалів отримали покликання усієї Європи внутрішньопідлогові конвектори Mohlenhoff. Поєднання технічної досконалості та решітки на прогумованій основі цінуються гідними споживачами. Своєю максимальною ефективності внутрішньопідлогові конвектори Mohlenhoff досягають за рахунок мідного обігрівального механізму з найвищим теплообміном. Системний профіль споруджений із міцного алюмінію та застрахований від руйнування анодуванням. Система наділена значними плюсами монтування при встановленні за рахунок пересувного фіксатора механізму, що обігріває. Розробники та клієнти вважають непомітність конвекторів їхньою виграшною перевагою, так як тепло надходить безпосередньо від підлоги і зорово видно лише решітку.

Природна конвекція (для приміщень до 15 м.кв.)
Mohlenhoff WSK
Один теплообмінник | Стандартна ефективність | Ширина: 180, 260, 320, 410 мм.
Mohlenhoff ESK
Один теплообмінник | Не потребує водяного опалення
Примусова конвекція (для приміщень від 15 м.кв.)
Mohlenhoff QSK
Один теплообмінник | Висока ефективність | Ширина: 260, 320, 360 мм.
Mohlenhoff GSK
Один теплообмінник | Посилена ефективність | Ширина: 180, 260, 320 мм.

Принцип дії конвекторів ESK базується на природній конвекції. При цьому за рахунок тяжкого холодного повітря, що прагне вниз, і піднімається догори легшого теплого повітря виникає природний повітряний потік.

Моделі з примусовою конвекцією QSK та GSK оптимізовані високоефективні нагрівальні елементи із мідних труб та алюмінієвих пластин власного виробництва. Конвектори практично безшумні в експлуатації завдяки спеціальній запатентованій підвісці нагрівальних елементів відсутні шуми через їх розширення. Можлива робота в режимі 75/65 °С, а також низькотемпературному діапазоні 50/40 °С. Завдяки зручним інструментам та продуманій техніці конвектори нескладно вирівнювати та легко монтувати, що економить час та засоби.

Фірма Mohlenhoff тому розробила інноваційні модельні грати і представляє 6 алюмінієвих колірних варіантів з порошковим напиленням за бажанням. Решітка встановлюється в конвекторі так, що вона запобігає ковзанню та звукам кроків.

Принцип дії конвектора  Меленхоф

Вбудовані в підлогу конвектори Mohlenhoff вирішують архітектурні питання у великих приміщеннях, де є панорамні вікна. Варто підкреслити, що це не тільки опалювальні прилади, але й неординарні дизайнерські прикраси.

Щоб досягти особливого мікроклімату біля засклених вікон, по дорозі холодному повітрі встановлюється бар'єр із теплим повітрям. Цей метод усуває протяги та утворення конденсату на склі. Порівняно зі стандартними радіаторами, що застосовуються перед великими вікнами, конвектори є ідеальним варіантом для економії площі та естетичного оформлення.

Внутріпольні конвектори Mohlenhoff досягають максимальної продуктивності завдяки опалювальному мідному елементу з найвищим теплообміном: мідна трубка з мідними ламелями, що напоюються. Системний профіль зроблений з масивного алюмінію та захищений від корозії анодуванням. Так як фіксатор нагрівального елемента при монтуванні можна пересувати або повертати в залежності від умов, система має суттєві переваги монтування на місці установки.

І, звичайно, конвектори пропонуються разом із узгодженими комплектуючими деталями: від регулювального блоку, приєднувальної арматури зі зворотним вентилем до регулятора, про що йтиметься далі.

Декративна решітка: найкраща в Європі

Решетки для внутрипольного конвектора МеленхофВнутріпольний конвектор вражає високоякісним технічним виконанням та гідним візуальним завершенням – декоративними решітками Mohlenhoff. Завдяки їй системний конвектор набуває елегантного зовнішнього вигляду, що чудово вписується в найвишуканіший інтер'єр. Декоративній решітці властива філігранна оптика, в той же час решітки прості в експлуатації, безшумні, безпечні при ходінні і довговічні, оскільки виготовлені з високоякісних матеріалів. За бажанням замовника можливе виготовлення як рулонних, так і лінійних решіток. Для надання індивідуальності інтер'єру є решітки різних анодованих тонів, під сталь, палітри RAL та високоякісних декорів, завдяки яким грати чудово доповнять як сучасні, так і класичні інтер'єри. Решітки для внутрішньопідлогових конвекторів Меленхоф, по праву вважаються найкращими решітками серед усіх виробників ангалогічної продукції.
Архітектори та замовники будівництва бачать істотну перевагу конвектора в його невидимості: тепло надходить із підлоги, але на поверхні видно лише решітки конвектора. Тут фірма Moehlenhoff може набирати очки завдяки своїм модельним решіткамВона поставляється в рулонах до 10 м, у 6 алюмінієвих відтінках кольорів та з білим порошковим напиленням на вибір.
Алюмінієві профільні стрижні вставляються в пластмасові з'єднання із закритою кромкою. Завдяки спеціальній обробці нижньої частини з'єднань грати розміщуються в лотку конвектора так, що вони перешкоджають ковзанню і приглушують шум кроків.

Чому конвектори Mohlenhoff найкращі в Європі

Фірма Moehlenhoff має у своєму розпорядженні сучасне обладнання для різноманітних тестів, контролю та симуляцій, в якому пристрої та системи перевіряються у тривалих дослідах та при взаємодії з іншими пристроями та системами за найекстремальніших умов аж до руйнування. Постачання продукції гарантовано високої якості, включаючи високу тривалість роботи продуктів, - основне завдання підприємства.

Конвектори, що вбудовуються в підлогу, фірми Mohlenhoff, дозволяють вирішувати архітектурно-будівельні проблеми скрізь, де є велика площа приміщень з панорамними вікнами. Вбудовані в рівень підлоги та накриті декоративними решітками під колір віконних плетінь, вони не тільки виконують функцію опалювальних приладів, але й є оригінальним елементом дизайну приміщення.

Щоб досягти комфортного клімату в зоні засклених фасадів або вікон, за допомогою теплого повітря влаштовується перешкода на шляху холодного повітря. Це запобігає виникненню протягів за рахунок так званого обвалу холодного повітря, а також запотівання шибок. Порівняно з традиційними радіаторами опалення, що встановлюються перед великими вікнами, конвектори ідеальне рішення як з погляду зовнішнього оформлення, так і з точки зору економії місця. Технічно чітко вивірені і елегантно оформлені декоративні грати, що поставляються у вигляді прямолінійних або рулонних решіток, надають системному конвектору необхідну завершеність. Також пропонуємо ознайомитись із внутрішньопідлоговими Verano конвекторами.

Головні задачі конвекторів Mohlenhoff
 • Екранування холодного повітря
 • Незапотівання вікна
 • Часткове покриття потреби в теплі за наявності іншої опалювальної техніки (наприклад, системи «тепла підлога»)
 • Підходить для повного опалення приміщень
 • Підходить для монтажу в конструкції монолітної підлоги
 • Оптимальний тепловий режим завдяки пропорційному розподілу тепла
Галузь застосування
 • Жилі приміщення
 • Зимові сади
 • Ресторани
 • Торгові приміщення
 • Виставкові зали
 • Офісні та адміністративні будівлі
 • Приміщення з підвищеною вологістю та басейни
Зв'яжіться з нами за ціною
Mohlenhoff WSK Без вентилятора (природна конвекція) відомі по всій Європі завдяки своїм сучасним технологіям і використанню високоякісних матеріалів. Модельні декоративні решітки і технічний прогрес цінуються клієнтами по достоїнству. Вироби виробляються з природним процесом теплової...
Зв'яжіться з нами за ціною
Mohlenhoff QSK З вентилятором  експлуатуються в приміщеннях з великою заскленою площею. Вони успішно працюють як в елегантних і простих житлових будинках, так і в спорудах громадського типу. Прилади ідеально підходять для того, щоб створити оптимальну температуру в приміщенні, зберегти...
Фильтры товаров
Торгова марка (1)