Mohlenhoff конвектори

Mohlenhoff – німецька компанія, яка виробляє опалювальне обладнання з 1951 року. Її засновник Хельмут Меленхофф – прихильник інноваційних технологій, тому в асортименті представлені найефективніші, економніші та надійніші прилади для обігріву приміщень. Внутрішньопідлогові радіатори підлоги підтримують комфортну температуру, відсікаючи холодні потоки повітря і забезпечуючи захист від протягів. При цьому пристрої гармонійно вписуються в будь-які інтер'єри, адже дизайнери передбачили великий вибір декоративних решіток.

Модельний ряд внутрішньопідлогових конвекторів Mohlenhoff

Компанія пропонує широкий асортимент радіаторів, що вбудовуються у підлогу. Вони виготовлені з найкращих європейських комплектуючих та відповідають стандартам ЄС. Усі прилади поділяються на три великі категорії.

  1. Батареї із природною конвекцією – джерело теплової завіси перед панорамними вікнами. Вони захищають від конденсату та протягів, попереджають виникнення цвілі. Підходять як для просторих приміщень (наприклад, в аеропортах), так і затишних квартир.
  2. Радіатори з примусовою конвекцією мають безшумний тангенціальний вентилятор. Вони можуть використовуватись як повноцінна система обігріву. Німецька компанія Mohlenhoff подбала про високу теплопродуктивність приладів.
  3. Електричні конвектори, що вбудовуються в підлогу, працюють від електромережі. Відрізняються надійністю, ефективністю та безпекою.

Переваги внутрішньопідлогових конвекторів Mohlenhoff

  • Універсальність можна підібрати радіатор для будь-якого приміщення.
  • Німецька якість – продукція має відповідні сертифікати та складається з європейських комплектуючих.
  • Преміальний стиль над зовнішнім виглядом приладів працювали дизайнери інтер'єрів.

Умови замовлення та постачання конвекторів Mohlenhoff

Окрім основного асортименту, виробник випускає внутрішньопідлогові радіатори за індивідуальними розмірами. Фахівці Mohlenhoff готові до будь-яких інженерних експериментів. За подробицями замовлення звертайтесь за вказаними телефонами.

Зв'яжіться з нами за ціною
Mohlenhoff WSK Без вентилятора (природна конвекція) відомі по всій Європі завдяки своїм сучасним технологіям і використанню високоякісних матеріалів. Модельні декоративні решітки і технічний прогрес цінуються клієнтами по достоїнству. Вироби виробляються з природним процесом теплової...
Зв'яжіться з нами за ціною
Mohlenhoff QSK З вентилятором  експлуатуються в приміщеннях з великою заскленою площею. Вони успішно працюють як в елегантних і простих житлових будинках, так і в спорудах громадського типу. Прилади ідеально підходять для того, щоб створити оптимальну температуру в приміщенні, зберегти...