JAGA COLO.PF2.JW.3 Комплект підключення

Комплект підключення JAGA COLO.PF2.JW3 - високоякісні деталі, призначені для під'єднання обігрівального обладнання до системи опалення. Завдяки даному набору можна контролювати температуру обігріву в приміщенні і максимально раціонально використовувати теплоносій. Чим більше через радіатор пройде теплоносія, тим його тепловіддача буде більше і навпаки. Комплект складається з терморегулюючого вузла Pro, термоголовки JW і кінцівки.
Всі елементи набору характеризуються зносостійкістю, міцністю, стійкістю до корозії, гідроударів, перепадів тиску і температурних показників. При виготовленні деталей використовують виключно якісні, надійні матеріали, що гарантує тривалий термін експлуатації. Комплект розроблений для будь-яких систем опалення з рідким теплоносієм. Може використовуватися як в житлових, так і виробничих будівлях. Вся продукція сертифікована, відповідає європейським стандартам якості.
Купити радіаторний комплект JAGA COLO.PF2.JW3 по самій вигідною ціною можна у нас на сайті. Наші менеджери проконсультують з усіх додаткових питань щодо товару і допоможуть підібрати найбільш зручний спосіб оплати і доставки.

Торговая марка
Jaga
Виробник
Бельгія
Знайти схожі

No reviews found

Возможно, вас это заинтересует