Комплект для нижнього підключення радіатора в чорному кольорі з термоголовкою | Schlosser 600800066 RAL9005

600800066 RAL9005
2,990.48 Грн.
Чорний
+
Торговая маркаSchlosser ПідключенняНижнє підключення Вид підключенняПрямий РізьбаM30x1.5 КолірЧорний ВиробникПольша

Комплект радіаторний з термоголовкою Schlosser

Комплект радіаторний з термоголовкою Schlosser (Прямий, Чорний) - дозволяє знизити витрати на теплоносій, забезпечити необхідну температуру в приміщенні або перекрити воду при необхідності демонтажу батареї.

Вузол для нижнього підключення радіатора в комплекті складається з терморегулятора і самого вузла. Виріб виготовлено з якісного матеріалу, має хорошу зносостійкість і тривалий термін служби. Поставляється комплект в чорному кольорі .

призначення комплекту

Застосовується для сталевих і дизайнерських батарей. Виріб призначений для підключення прямого типу опалення, коли труби виходять з підлоги. Використовується в будинках з централізованим і автономним опаленням, дозволяє заощадити 25% тепла.  Пристрій дозволить вам встановити температурний режим в приміщенні з точністю до 0,5-1 ° С.

На нашому сайті ви можете купити всю необхідну комплектацію до опалювальної системи і зробити її ефективною та економною. У нас вигідні ціни, часто проводяться акції і пропонуються знижки. Якщо у вас є питання по нашій продукції, зателефонуйте нашому менеджеру на сайті.

Торговая марка:
Підключення:
Вид підключення:
Різьба:
M30x1.5
Колір:
Виробник:
Польша

No reviews found

Возможно, вас это заинтересует
  • Ассортимент Бренда