Комплект для нижнього підключення радіатора в чорному кольорі з термоголовкою | Schlosser 600800067 RAL9005

Write a review
600800067.RAL9005
2,990.48 Грн.
Чорний
+
Торговая маркаSchlosser ПідключенняНижнє підключення Вид підключенняКутовий РізьбаM30x1.5 КолірЧорний ВиробникПольша ВластивістьС Термоголовкой

Радіаторний комплект чорний Schlosser 600800067 Mini кутовий призначений для нижнього підключення дизайнерських радіаторів опалення до двотрубної системі опалення. Набір складається з термоголовки і термостатичного клапана, виконаних у вишуканому чорному кольорі, який вельми популярний в сучасних інтер'єрах. Завдяки цим елементам можна регулювати потік теплоносія, тим самим створюючи комфортну температуру в кімнаті. Тип регулювання - механічний. Деталі виготовляються з високоякісної латуні, стійкої до корозії, перепадів тиску і температурних показників. Головними характеристиками виробів є міцність і довговічність.

Виробництво запірно-регулювальних елементів польської торгової марки Schlosser виконується на якісному новітньому обладнанні. Застосування комплектів допомагає економити до 25% енергії, що істотно знижує витрати на вироблення тепла. Вся продукція сертифікована, відповідає європейським стандартам якості. Посадкова різьблення термоголовки - М30х1.5, для приєднання трубопроводів різьблення 3 / 4х1 / 2 дюйма. Максимальний робочий тиск - 10 бар, температура - 120 ° С. Гарантія від виробника - 5 років.

Торговая марка:
Підключення:
Вид підключення:
Різьба:
M30x1.5
Колір:
Виробник:
Польша
Властивість:
С Термоголовкой
Знайти схожі

No reviews found

Возможно, вас это заинтересует
  • Ассортимент Бренда