Valtec VT.1500.0 Головка термостатична рідинна

Write a review
VT.1500.0.0
Торговая маркаValtec РізьбаM30x1.5 КолірБілий ВиробникІталія

Термостатична головка Valtec VT.1500.0 призначена для установки на клапан радіатора опалювальної системи. Її основна функція - регулювання температури. Ємність пристрою чутлива до змін температури, завдяки чому в разі зниження або підвищення обумовленого показника температури впливає на клапан термостата, який збільшує або зменшує кількість теплоносія. Такий терморегулятор може допомогти в підтримці оптимальної температури повітря з точністю до одного градуса.

Наповнювачем сифона служить етилацетат. Регулювати температуру можна в діапазоні 6,5-28 ° С. Регулювальні характеристики пристрою зберігаються, якщо температура повітря не нижче 20 ° С і не більше +60 ° С. Вологість повітря в приміщенні не повинна бути менше 30% і не більше 85%. Температура в теплоносії (наприклад, води) повинна бути до 100 ° С, а тиск до 10 Бар.

Терморегулятор реагує на зміну температури протягом 20-ти хвилин. Розбирати його самостійно заборонено. Щоб регулятор працював безперебійно, важливо його правильно встановити, досить закрутити гайку, не закривати дрантям, систематично очищати від пилу.

Приєднувальна різьба накидної гайки - М30х1,5. Головка може використовуватися спільно з будь-якими термостатичними клапанами марки VALTEC.

Торговая марка
Різьба
Колір
Виробник
Італія
Знайти схожі

No reviews found

Add to this product
  • Радиаторные краны
  • Узлы нижнего подключения
  • WiFi термоголовки
  • Электронные терморегуляторы
  • Подходящие радиаторы
Возможно, вас это заинтересует