Valtec VT.022.N Інжекторний вузол для підключення радіатора

Write a review
VT.022.N.E04050
Торговая маркаValtec Розмір1/2 ВиробникІталія ВластивістьІнжекторний Тип клапанаУзел подключения

Вузол інжекторний VALTEC VT.022.N використовується в системах водяного опалення для під'єднання радіаторів до трубопроводу в одній сантехнічної точці. Характерна риса цієї моделі полягає в наявності спеціального зонда, що забезпечує нормальну циркуляцію рідини по мережі опалення. Встановлюється він в нижньому колекторі шляхом введення всередину. Вузол застосовується в однотрубних і двотрубних системах з кількістю опалювальних пристроїв більше 5-ти (50%) або менше 5-ти (100%) на гілці.

Витрата теплоносія регулюється вручну за допомогою вентиля. При повному відкритті регулювального клапана вузла у виконанні 100% весь водний потік прямує через радіатор, проміжне положення має на увазі відправлення частини рідини в байпас. Що стосується варіанту вузла 50%, то навіть при повному відкритті вентиля частина теплоносія мине опалювальний прилад і направляється в байпас.

Матеріалом для виготовлення виробів VALTEC VT.022.N виступає високоякісна латунь, що гарантує міцність і довговічність. Максимальний робочий тиск - 10 бар, температура - 120 ° С. Тип під'єднання - зовнішня різьба 1/2 ", 3/4".

Торговая марка
Розмір
1/2
Виробник
Італія
Властивість
Тип клапана
Узел подключения
Знайти схожі

No reviews found

Возможно, вас это заинтересует