Вузол нижнього підключення регулюючий Twins (Сатин, Кутовий)

Write a review
000M873A003/L
2,483.51 Грн.
Сатин
+
Торговая маркаVario Term ПідключенняНижнє підключення Вид підключенняКутовий КолірСатин ВиробникПольша ВластивістьРегулировочный

Вузол нижнього підключення з ручним регулюванням Twins (Колір: Сатин) - використовується для підключення радіаторів з нижнім підключенням , без можливості установки термоголовки. З ним ви легко зможете регулювати подачу теплоносія в нагрівальний прилад, а також гарантовано уникнете виникнення гідравлічного удару в процесі заповнення порожнього радіатора рідиною. Установка регулюючої оснастки на радіатори дозволяє зробити систему опалення максимально гнучкою. Вона дозволяє регулювати витрату теплоносія в залежності від бажаної температури в приміщенні і зовнішніх погодних умов.

Регулювання проводиться за рахунок ручного управління . Комплект включає в себе всі необхідні для підключення деталі, які відрізняються високою якістю і надійністю. Крім того, виробник гарантує безпеку роботи деталей і їх довговічність. Кутовий тип підключення , який має даний комплект, ідеальний для підключення до труб, які виходять зі стіни.

Стандартна різьблення комплекту робить його максимально універсальним. На особливу увагу заслуговує вишуканий вигляд з'єднують деталей комплекту Twins в білому кольорі . Їх м'яка форма, а також запропоноване виробником різноманітність кольорів, задовольнить будь-якого, навіть самого вимогливого до деталей споживача.

Торговая марка:
Підключення:
Нижнє підключення
Вид підключення:
Колір:
Сатин
Виробник:
Польша
Доп. властивість:
Лівий
Властивість:
Знайти схожі

No reviews found

Возможно, вас это заинтересует
  • Ассортимент Бренда