Сталеві радіатори Kermi Лінійні

Сталеві радіатори Kermi Line

Опалення у власному будинку або квартирі є одним з найбільш важливих моментів для комфортного проживання в зимовий період. При облаштуванні опалювальної системи важливо правильно вибрати радіатори, які будуть встановлені. Наш магазин пропонує розглянути якісні сталеві радіатори Kermi Line, купити які ви зможете в магазині в Києві, або ж замовити доставку в своє місто. Ці вироби є одними з кращих на українському ринку, а тому, підібрати одну з моделей виробника для себе буде правильним рішенням.

Що представляють собою радіатори Kermi Line

В першу чергу, радіатори Kermi Line - це відмінна потужність і неперевершений дизайн. Кожна з моделей по-своєму унікальна. Основною рисою серії стає гладка передня панель, на якій розташований лінійно-профільований малюнок.

Потрібно відзначити, що радіатори опалення Kermi Line представлені в широкому діапазоні монтажних розмірів, а також колірної гами. Таким чином, вибір цього виробника стане ідеальним рішенням при плануванні ремонту та прокладання опалення. Поверхня виробів покривається якісної порошкової термостійкої фарбою, а тому, ви можете вибрати при замовленні будь-який колір за шкалою RAL.

Також варто виділити і те, що радіатори можуть бути виконані з різним типом підключення, зокрема:

  • З боковим підключенням і внутрішнім різьбленням 4хG1 / 2 "
  • З нижнім підключенням з правого боку і зовнішньою різьбою 2хG3 / 4 "
  • З нижнім підключенням по центру і зовнішньої різьбою 2хG3 / 4 "

У радіаторах з нижнім підключенням вентиль розташовується за стандартом справа, але ви також можете замовити радіатори з лівим розташуванням, але це необхідно уточнювати при оформленні заявки.

Комплектація радіаторів Kermi Line

Якщо ви вирішите розглянути виробника Kermi Line і купити радіатори надалі, то варто заглибитися детальніше. При замовленні вироби поставляються в наступній комплектації:

  • Радіатор Kermi Line з накладками для кріплення.
  • Спеціальні бічні планки, а також верхня декоративна решітка.
  • Монтажні.

Також комплектація може передбачати й інші деталі в залежності від моделі.

Особливості кріплення

Кріплення буде залежати від габаритів обраної моделі. У разі, якщо довжина радіатора до 1605мм, то передбачається кріплення на 4 накладки, при розмірах понад 1605 мм - на 6 накладок.

Також передбачається можливість юстування в горизонтальній і вертикальній площині після монтажу.

Покриття радіаторів Kermi Line

Основною особливістю радіатора стає двошарове покриття. При нагріванні лакофарбовий шар не виділяє шкідливих речовин, оскільки використовуються тільки екологічно нешкідливі матеріали.

Фарбування проводиться за стандартом DIN 55900-FWA і передбачає знежирення, ґрунтовку, фосфатування і подальше фарбування.

У стандартній комплектації колір сталевих радіаторів Kermi Line - білий, але для наших клієнтів надає можливість замовити фарбування в будь-якому кольорі за шкалою RAL за додаткову плату.

Де купити радіатор опалення Kermi Line

Якщо ви думаєте над тим, де замовити радіатори опалення, то кращим рішенням буде звернутися до нас. Наш магазин пропонує кращі умови співпраці, доступні ціни та тільки якісні вироби від виробника.

Звертаючись в «Супермаркет радіаторів», ви отримуєте якісні радіатори, гарантію на всі товари, а також кращі умови покупки. Ми завжди намагаємося знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта і допомогти йому у вирішенні виниклої проблеми. Звертайтеся!

Kermi Line PLV | Сталевий Лінійний радіатор (Нижнє підключення), Модель: Line, Підключення: Нижнє підключення, Висота: 300, Довжина: 400, Тип радіатора: 10 тип
Знижка 15%
Сталеві радіатори Kermi Line PLV заслужено користуються підвищеним попитом у споживачів багатьох країн світу. Вони відрізняються високою якістю виготовлення, прекрасним рівнем тепловіддачі, привабливим зовнішнім виглядом. Як і інші моделі торгової марки KERMI , вони мають характерний, легко...
Торговая маркаKermi Висота300 мм Глибина63 мм Довжина400 мм Тип радіатора10 тип Тепловіддача 70С Вт129 Вт РізьбаM30x1.5
Kermi Line PLK | Сталевий Лінійний радіатор (Бокове підключення), Модель: Line, Підключення: Бокове підключення, Висота: 300, Довжина: 400, Тип радіатора: 10 тип
Знижка 15%
Прості, надійні і безпечні радіатори KERMI (Німеччина) серії Line PLK - результат багаторічних досліджень провідного європейського виробника рішень для систем опалення житлових, громадських, офісних і промислових будівель і споруд. Вони виробляються з нержавіючої сталі найвищої якості товщиною...
Торговая маркаKermi Висота300 мм Глибина63 мм Довжина400 мм Тип радіатора10 тип Тепловіддача 70С Вт129 Вт Обігріваєма площа1 м.кв.
Kermi Line PLV 200 | Сталевий Низький радіатор (Нижнє підключення), Модель: Line, Підключення: Нижнє підключення, Висота: 200, Довжина: 700, Тип радіатора: 22 тип
Знижка 15%
Низький радіатор Kermi Line PLV 200 з нижнім підключенням Kermi Line PLV 200 більше не допускає компромісів при виборі сталевих низьких радіаторів при наявності великої площі скління. Радіатори даної лінійки поєднують стрункий сучасний дизайн з горизонтальними лініями, високу економічність...
Торговая маркаKermi Висота200 мм Глибина102 мм Довжина700 мм Тип радіатора22 тип Тепловіддача 70С Вт497 Вт Обігріваєма площа4 м.кв.
Kermi Verteo Line
Знижка 15%
Радіатор KERMI VERTEO LINE PLS - вертикальний, дизайнерський радіатор з гладкою панеллю і додаванням вертикальних елегантних смужок. KERMI VERTEO LINE PLS є опалювальний прилад з вертикальним розташуванням в приміщенні. Він ідеально підходить для невеликих приміщень і кімнат з високою стелею....
Торговая маркаKermi Висота1600 мм Глибина66 мм Довжина300 мм Тип радіатора20 тип Тепловіддача 70С Вт826 Вт Обігріваєма площа8 м.кв.
Kermi 200 Line PLK (Боковое подключение)
Знижка 15%
Низькі радіатори Kermi Line PLK 200 з боковим підключенням Стильний дизайн з горизонтальними лініями, підвищена енергоефективність, малий обсяг теплоносія, компактні габарити - характерні риси лінійки низьких радіаторів Kermi Line PLK 200 . Завдяки унікальній П-образної конструкції...
Торговая маркаKermi Висота200 мм Глибина102 мм Довжина700 мм Тип радіатора22 тип Тепловіддача 70С Вт497 Вт Обігріваєма площа4 м.кв.
Фильтры товаров
Торгова марка (1)
Опалювальная площа
Тепловіддача
Висота
Глибина
Підключення радиатора
Довжина
Тип радіатора
Різьба
Країна виробник
Серія (1)