Сталеві радіатори Purmo Низькі

Purmo низькі радіатори

З народженням модної тенденції в будівництві створювати великі панорамні вікна в будинках, з низькими стелями, фінська компанія опалювального обладнання розпочала виробництво стильних низьких радіаторів Purmo. За рахунок мінімально можливої ​​висоти елемента, яка дорівнює всього 20-ти см, можна ефективно прогрівати будь-які площі. Варто відзначити, що габарити батарей ніяк не впливають на якість їх роботи, такі низькі радіатори Purmo ні на крок не поступаються іншим моделям, а за деякими параметрами мають навіть кращі показники.

Особливості низьких радіаторів Purmo:

  • Мінімально можливі габарити в тандемі зі стильним зовнішнім виглядом дозволяють опалювати нестандартні приміщення, не порушуючи гармонію його інтер'єру.
  • Висока ефективність, незважаючи на компактні розміри.
  • Економічність. Радіатори працюють, споживаючи мінімум теплоносія. Крім того, вони здатні працювати при наповненні водою низькому температури.
  • Великий термін експлуатації досягнутий завдяки використанню тільки високоякісної сталі, а також спеціального антикорозійного покриття, значно продовжує термін справної роботи опалювального елементу.

Низькі радіатори Purmo - універсальні елементи. Серед розмаїття моделей існую ті, які підходять для підключення до централізованої системи багатоповерхових додому і хмарочосів, і в наявності є ті якісні моделі, здатні справно функціонувати як частина автономної опалювальної системи в приватних будинках, котеджах і т.д.

Універсальні панельні радіатори PURMO Ventil Compact 200 ( нижнє підключення ) з профільованими нагрівальними панелями і конвекційними елементами, забезпечені бічними накладками і верхньої накладкою типу «гриль». Два нижні і чотири бокові приєднання з внутрішньою різьбою G ½ "дозволяють робити...
Торговая маркаPurmo Висота200 мм Глибина70 мм Довжина700 мм Тип радіатора21 тип Вага7.56 кг Тепловіддача 70С Вт405 Вт
Інтернет магазин «Супермаркет Радіаторів» реалізує за вигідною ціною сталеві радіатори польського бренду PURMO . Продукція виробника отримала позитивні відгуки експертів профільного сегмента за тривалу безперебійну роботу, високі показники тепловіддачі, збільшений за рахунок конструктивних...
Торговая маркаPurmo Висота200 мм Глибина72 мм Довжина700 мм Тип радіатора21 тип Вага8.82 кг Тепловіддача 70С Вт398 Вт
Сталеві радіатори польського бренду PURMO (Польща) заслужено користуються споживчим попитом не тільки в країнах ЄС, а й в Україні. Серія радіаторів висотою 200 моделі радіатора Purmo Ramo 200 c нижнім підключенням до труби контуру. Завдяки розташуванню знизу конвектора двох отворів...
Торговая маркаPurmo Висота200 мм Глибина72 мм Довжина600 мм Тип радіатора21 тип Вага7.56 кг Тепловіддача 70С Вт341 Вт
Фильтры товаров
Торгова марка (1)
Опалювальная площа
Тепловіддача
Висота
Глибина
Підключення радиатора
Довжина
Тип радіатора
Різьба
Країна виробник
Серія (1)