Сталеві радіатори Purmo Вертикальні

Purmo Vertical, вертикальні радіатори

Розвиток дизайну інтер'єрів диктує моду для виробників опалювальних систем. І вже сьогодні деякі приміщення просто неможливо опалювати звичайними класичними радіаторами, як мінімум це буде виглядати не естетично. Фінська компанія одна з перших почала виробляти вертикальні радіатори Purmo, що ідеально підходять для обігріву приміщень з нестандартними дизайнерськими задумами. Іноді навіть такі елементи опалення можуть виступати як частина дизайну, не просто як опалювальне обладнання.

Особливості вертикальних радіаторів Purmo:

  • Стильний зовнішній вигляд, що дозволяє елементу опалення виступати в якості елементу інтер'єру. Як правило, вертикальні моделі радіаторів мають профільну передню панель, вкриту надійної фарбою з антикорозійним властивістю.
  • Висока ефективність обігріву при витраті мінімум ресурсів. Для стабільного функціонування батареї необхідно мінімум теплоносія з досить невисокою температурою.
  • Великий термін експлуатації і наявність гарантії. Всі моделі виготовляються з високоякісної сталі. Вертикальні радіатори Purmo випробовуються двічі на міцність.
  • Продумана конструкція і наявність в комплекті всіх допоміжних деталей дозволяє максимально швидко встановити і підключити радіатор до системи опалення.
  • Радіатори фінського виробництва універсальні, здатні функціонувати в централізованих системах опалення з частими стрибками тиску і в приватних, автономних опалювальних системах.
Вертикальні сталеві радіатори Purmo нижнє підключення з профільованою передньою панеллю. Профілі на радіаторі розташовані горизонтально. Відстань між вертикальними водяних каналів дорівнює 50 мм. Дуже зручно використовувати цей тип сталевих радіаторів в кімнатах з невеликим вільним місцем у...
Торговая маркаPurmo Висота1500 мм Глибина50 мм Довжина450 мм Тип радіатора10 тип Вага14.0985 кг Тепловіддача 70С Вт650 Вт
Фильтры товаров
Торгова марка (1)
Опалювальная площа
Тепловіддача
Висота радіатора
Глибина
Підключення радиатора
Довжина
Тип радіатора
Країні виробник
Серія (1)