Потреба в вертикальних радіаторах виникла відносно недавно, одночасно в момент зростання популярності внутріпольних конвекторів, що пов'язано з будівництвом квартир і приватних будинків з великими панорамними вікнами.
Коли для клієнта дорого встановити вбудований радіатор в підлогу , один з варіантів опалення - встановити справа або зліва від вікна високий вертикальний радіатор . Який послужити одним з основних джерел обігріву приміщення. Також такі моделі встановлюють не тільки поруч з вікнами, ще й у вільних нішах, простінках які не використовуються, але дуже до речі там поставити батарею, яка буде створювати комфорт і затишок у вашій оселі.
Різновиди вертикальних радіаторів
Алюмінієві - найпростіші і недорогі вертикальні радіатори виконані з алюмінію , набираються по секційно, в залежності від потреб кімнати в необхідної тепловіддачі. Завжди виконані в варіанті з боковим підключенням, рекомендований підключення по діагоналі або зверху і знизу.
Біметалічні - посилені прилади з внутрішнім сталевим шаром, витримують від 24 Бар тиск, ідеальні для новобудов і старих будинків. Вертикальні біметалічні радіатори представлені тільки однією торговою маркою Royal Thermo.
Моделі поставляються з нижнім підключенням
- Сталеві - поширений вид панельних батарей так як має широкий діапазон за розмірами і за цінами. Якщо вибирати вузький і високий радіатор , то слід звернути увагу саме на вертикальний сталевий радіатор , так як ширина починається від 300 мм. Секцонний також можна зробити ширной 240 і 320 мм. але мінусом є те, що у нього підключення тільки бічне. Часто це не дає можливість встановити батарею в вузьку нішу, на відміну від сталевого з нижнім підключенням. Також сталеві є дешеві і якісні варіанти.
- Трубчасті - це симбіоз секційного і сталевого радіатора. Трубки виготовлені зі сталі, секції не складальні а зварні, тобто зібрати трубчастий вертикальний радіатор потрібного розміру, за місцем, неможливо. Тільки відразу при формуванні замовлення на заводі, необхідно вказувати трубность і розміри радіатора. Відносяться до дизайнерських радіаторів опалення.
- Дизайнерські - самий дорогий вигляді високих батарей, а й найкрасивіший і привабливий. Як правило це трубчасті радіатори, трубки яких можуть бути виконані різного виду, круглі, квадратні, овальні, плоскі і так далі.
Всі дані радіатори підходять для центрального опалення, так як мають робочий тиск від 10 до 24 Бар.
Основні перевірені виробники вертикальних батарей опалення
В Україні представлений широкий асортимент вертикальних батарей , є недорогі радіатори варинта, є варіанти Преміум сегмента. Наймасовіші і основих виробники це Алюмінієві радіатори Global, відрізняються недорого ціною і широким асортиментом по висоті від 1000 до 2000 мм.
Сталеві радіатори представлені Enix і Vogel Noot, якісні панельні рдіатори. Vogel Noot дешевший, але з меншою тепловіддачею. Enix дорожчий, але і має високу тепловіддачу при мінімальних розмірах. Якщо вибирати дизайнерськи трубчастий, то це звичайно ж Arbonia - це топовий, якісний вертикальний радіатор.
Як підібрати і купити вертикальний радіатор опалення?
Для того щоб підібрати правильний і надійний високий радіатор, необхідно знати квадратуру приміщення, Як правило клієнти знають потрібний розмір, і під цей розмір наші фахівці підбирають кілька варіантів, з потрібною тепловіддачею. Якщо ви самі знаєте який вим потрібен радіатор, то ви завжди можете купити вертикальний радіатор за допомогою нашого сайту, де завжди актуальна ціна.
У нашій компанії виставка вертикальних радіаторів та наявність на складі. Приїхавши до нас в офіс, ви сожете вибрати і підібрати на місці, і відразу купити і забрати.