Особливості обігріву батареями приміщень із панорамними вікнами
У будинку з великими вікнами від підлоги до стелі, взимку дуже холодно без опалення. Адже ізоляція вікон у 2-3 рази гірша, ніж біля стін. При такому плануванні не залишається місця для типових настінних обігрівачів, а окремі заважають. Вирішуючи проблему потоку холодного повітря, буде прихований у підлозі обігрівач, підлоговий радіатор опалення, або ж низька батарея висотою до 300 мм. Установка подібного обладнання не тільки допоможе пережити холодну погоду, але й дозволить насолодитися чудовим видом на вітраж.
Радіатори під панорамні вікна: переваги та недоліки
Тепловтрати в кімнаті з вітражними вікнами успішно компенсуються розподілом теплової потужності підлогових приладів опалення.
Переваги:
- Вибір за матеріалом - колір решітки та корпусу, а також дизайну - фарбування за таблицею RAL, 8 безкоштовних кольорів.
- Естетичний вигляд — навіть бюджетні варіанти цікаво виглядають.
- Внутрішньопідлогові радіатори не закривають вигляд з вікна.
- У прихованого у підлозі обігрівача з вентилятором потужність вище 1 кВт, тому він здатний компенсувати теплові втрати вікна заввишки понад 2,5 метри.
Недоліки:
- Частково закривають огляд вітражного вікна.
- Висоту низького радіатора доводиться компенсувати завдовжки або глибиною радіатора.
- У класичних алюмінієвих та сталевих радіаторах не гарні ніжки, на які кріпиться радіатор.
Різновиди радіаторів для вітражних вікон від підлоги
Виробники розробили три види підлогових радіаторів для опалення. Серед них є як дороге обладнання, так і прилади, що доступні за ціною.
Підлогові радіатори - радіатори на ніжках (підлогові) встановлюють у квартирах та будинках, де закріпити опалювальний прилад на стіну не дозволяє матеріал стіни або вага батареї. Підлогові радіатори відрізняються за матеріалом виготовлення: чавунні, сталеві трубчасті або панельні, алюмінієві, мідно-алюмінієві, біметалічні та дизайнерські.
Низькі радіатори - радіатор заввишки до 350 мм, підходить для встановлення під або перед вітражним вікном. Призначення такої батареї – не лише опалювати кімнату, а й прикрашати інтер'єр. Завдяки стриманому стилю прилад робить кімнату менш захаращеною. Доступна одинарна або подвійна версія. Подвійна труба забезпечує у 1,5-2 рази більше тепла.
Радіатори опалення, що вбудовуються в підлогу - прихований у підлозі (внутрішньопідлоговий) обігрівач виділяє тепло за рахунок конвекції, створюючи завісу з теплого (нагрітого) повітря перед холодним склінням. Радіатори приховані у підлозі з вентилятором дають вдвічі більше тепла (незалежно водяний теплоносій або електричні моделі). Втягує холодне повітря і спрямовує нагору після нагрівання, створюючи природну циркуляцію повітряного потоку.
Де купити та яка ціна на радіатори для обігріву панорамного вікна від підлоги
Представлене на ринку різноманітність опалювальних приладів дозволяє власникам квартир або приватних будинків самостійно підібрати оптимальне рішення.
Відмінним місцем для пошуку радіаторів для обігріву вітражного вікна є Супермаркет Радіаторів. Компанія пропонує хороше співвідношення ціни та якості: є моделі для будь-якого бюджету. Залежно від типу обладнання ціни варіюються від 200 грн. до 11 000 грн. В інтернет-магазині також проводяться акції зі зниженням ціни, завдяки чому ви зможете недорого придбати необхідний прилад. Ознайомитись з усіма особливостями радіаторів різних моделей можна у каталозі сайту.