Комплектація для підключення радіаторів опалення

Торгова марка
Висота
Підключення радиатора
Довжина
Особливість
Тип крана
Модифікація
Тип клапана
Тип радіатора
Різьба
Колір
Країна виробник
Матеріал
Призначення
Розмір
Тип кріплення
Доп. свойство

Для правильного підключення батареї опалення , щоб радіатор у вас прослужив довго і надійно, ефективно і тепло, в першу чергу при покупці батарей необхідно також придбати комплектуючі для радіаторів отполенія . Від радіаторної арматури залежить складність установки і монтажу самої батареї і найголовніше ваш комфорт протягом експлуатації приладів.

Якщо купити дешево і сердито, то така експлуатація і буде, фітинги для підключення завчасно вийдуть з ладу, термоголовка не зможе ефективно регулювати температуру в приміщенні і так далі. Регулююча арматура для радіаторів ділиться за різними ознаками (які радіатори, яке підключення, тип, вид і так далі) спробуємо розібратися.

Комплектуючі для радіаторів діляться на:

Всі комплектуючі та фітинги до радіаторів діляться за основними видами, на які розбита наша головна категорія. Не всі з цього переліку вам необхідно, щоб правильно підібрати треба знати який радіатор опалення у вас є, з яким підключенням (нижнім або бічним), який тип підключення (кутовий або прямий) і так далі. А тепер про все по черзі ...

Радіаторні комплекти - це комплексний набір комплектуючих для радіаторів, який складається з 3 комплектуючих. Радіаторний термостатичний кран (клапан) на подачу, зворотний кран і терморегулятор для управління температурою в кімнаті.

Перевага цих наборів в тому, що вони від одного виробника - гарантовано якість з'єднання. А також, на такі комплекти завжди нижче ціна, ніж купувати окремо крани. Недоліків немає, ми Рекомендуємо завжди купувати такі комплекти для підключення.

Радіаторні крани - це обов'язкові крани, без яких ви не зможете підключити батарею до системи опалення. Вони бувають кульові, ручні, що регулюють, термостатичні. Це найскладніший розділ, де без попередньої підготовки важко розібратися у всьому різноманітті кранів для підключення радіаторів.

Термоголовки для радіаторів - це додатковий пристрій, що дозволяє регулювати автоматично температуру в приміщенні. Встановлюється на термостатичний радіаторний кран , на що подає потоці. Також його можна не встановлювати, це не обов'язково. Ефективний в плані регулювання температури і економії на опаленні, якщо у вас є лічильник тепла.

Монтажні комплекти - необхідні тільки для підключення секційних (алюмінієвих і біметалічних батарей). Так як виробляються з виходами 1 дюйм. Як правило підключення відбувається розміром 1/2 або 3/4. Ось так називаеются і монтжание комплекти для підключення радіатора на 1/2 або 3/4.

Кріплення для радіаторів - використовуються для всіх радіаторів. Тільки некотоире виробники комплектують за замовчуванням свої продукти кріпленнями, а деякі не комплектують. Їх необхідно купувати додатково.

Футорки для підключення радіаторів - футорки або фітинги для підключення це різні перехідники з одного розміру на інший, часто необхідні при модернізації системи опалення або при деяких складностях при підключенні. Фітинги для батарей могуть бути поліпропіленовими або латунними, але в підсумку обов'язковий перехід на метал.

Види підключення радіаторів

Підключення радіаторів буває двох видів - це знизу і збоку радіатора. У сучасному світі, в більшості випадків експлуатуються радіатори з нижнім підключенням. До 2000 років використовувалося бокове підключення, так як воно ефективніше в централізованому опаленні при вертикальній розводці опалення. Так як зараз за нормами будівництва квартир повинна використовуватися променева система розводки опалення. Ця система дозволяє встановлювати індивідуальні лічильники тепла на кожну квартиру окремо. Що дозволяє економити на опаленні і комунальні послуги. В такому випадку запірна арматура для підключення обов'язково повинна мати термостатичний радіаторний кран .

Підключення радіаторів з боковим підключенням - використовується в радіаторів з боковим підключенням. Для підключення необхідні комплекти або радіаторні крани з боковим приєднанням.

Підключення радіаторів з нижнім підключенням - використовується в радіаторах з нижнім підключенням. Для підключення необхідні комплекти або радіаторні крани з нижнім приєднанням.

Для яких радіаторів використовується

Так само важливо розуміти для яких радіаторів ми підбираємо комплектацію, так як від цього залежить кількість і різновиди фурнітури для підключення радіатора. Ми ділимо батареї опалення на:

  • секційні
  • панельні
  • трубчасті
  • дизайнерські

У нашому магазині ви завжди можете купити комплектуючі кращих виробників за оптимальною ціною. Оформивши замовлення через корзину ви отримуєте додаткову знижку 5%.