Фарбування алюмінієвих радіаторів

Як правило, переважна більшість радіаторів опалення , що продаються сьогодні на ринку України, пофарбовано в білий колір. Незважаючи на універсальність такого забарвлення, в ряді випадків, покупці хочуть придбати опалювальну батарею (алюмінієву, чавунну або сталеву) в іншому кольорі. Таке побажання пояснюється наступними факторами:

  • Радіатори не повинні виділятися білим кольором на тлі стін, що мають інше колірне рішення.
  • Вони повинні відповідати прийнятому до виконання дизайнерським проектом формою і кольором.
  • Власник приміщення хоче додати в інтер'єр яскравих фарб.

На перший погляд, найбільш простим рішенням цієї проблеми є самостійна фарбування радіатора опалення . Але, як показує практика, сучасні моделі опалювальних приладів якісно пофарбувати вдається небагатьом. Основними причинами невдачі є наступні фактори:

  • Багато біметалеві , сталеві або алюмінієві батареї мають складну конфігурацію секцій, які неможливо повноцінно пофарбувати без їх повного розбирання.
  • Не маючи практичного досвіду, неможливо домогтися рівномірності покриття, що фарбується шаром фарби.
  • Для фарбування використовувалася фарба, невідповідна для цієї мети. При нагріванні вона виділяє токсичні речовини, може змінити колір, неприємно пахнути.

Тому для зміни кольору батареї опалення рекомендується скористатися допомогою професіоналів.

Купівля радіатора опалення потрібного кольору

У перелік послуг, які інтернет-магазин «Супермаркет Радіаторів" надає своїм клієнтам, входить не тільки продаж радіаторів опалення та рушникосушарок , але і їх забарвлення. Зміна кольору вищезазначених нагрівальних приладів може бути здійснено одним із двох способів:

  • При оформленні замовлення замовнику необхідно уточнити можливість покупки опалювального приладу в потрібному для вас кольорі. Багато виробників пропонують фарбування своєї продукції в один із кольорів палітри RAL.
  • Другий варіант підходить для тих, хто вже придбав білий радіатор в кольорі, який не влаштовує. Залежно від типу радіатора здійснюються такі дії. Секційні (алюмінієві, біметалеві, чавунні) розбираються. Панельні сталеві розбираються частково. Трубчасті моделі забарвлюються цілком без розбирання. Процес порошкового фарбування виконується в спеціальній камері, тому шар фарби наноситься рівномірно, результат за якістю аналогічний тому, який виходить на заводі. Коли фарба висохне, здійснюється зворотна зборка, перевіряється герметичність з'єднань, пофарбоване в інший колір виріб відправляється клієнтові.

Обов'язково перед покупкою радіатора проконсультуйтеся з менеджером «Супермаркет Радіаторів» з приводу кольору. Ми постараємося знайти для вас найбільш підходящий варіант.

Зв'яжіться з нами за ціною
Фарбування алюмінієвих радіаторів Одними з найбільш ефективних сучасних опалювальних приладів є алюмінієві радіатори . За своїм теплопровідність властивостями алюміній перевершує сталь і чавун. Тому такі радіатори при однаковій теплової потужності мають найменшу вагу. Це дозволяє...
Зв'яжіться з нами за ціною