Кріплення для радіаторів

Кріплення для радіаторів

Кріплення для радіаторів потрібно підбирати правильно, індивідуально для кожного типу опалювального приладу. Монтаж приладів опалення виконується за певними правилами, з урахуванням особливостей матеріалу з якого вони виготовлені, конструкції, ваги. Для цього виробниками пропонується велика різноманітність кріпильних елементів, купити які простіше онлайн, наприклад в інтернет-магазині «Супермаркет радіаторів». Легше вибрати під потрібний опалювальний елемент і вартість буде нижче.

Для яких приладів використовуються елементи кріплення?

Для сталевих радіаторів - сталеві опалювальні радіатори найчастіше використовуються для монтажу опалювальної системи, особливо в приватних будинках і котеджах. Вид кріплення залежить від системи підключення (нижня або бічний), товщини металу, кількості секцій, ваги. Виходячи з цих даних, розраховується потрібну кількість кріпильних елементів.

Для секційних радіаторів - в наш час також широко використовуються секційні радіатори з алюмінію і біметалу. Для них розроблено багато типів сучасних кріплень, які зручні в монтажі і дозволяють забезпечити відмінний дизайн і зберегти найвищу функціональність опалювального елементу.

Типи кріплень

Всі типи кріплень для радіаторів опалення можна розділити на 2 великі групи: настінні і підлогові. Вибираються вони в комплекті з усіма опалювальними приладами і залежать від того, яким опалювальним елементам ви віддали перевагу, і як буде монтуватися вся опалювальна система.

Настінні кріплення

Найпоширеніші - настінні кріплення, вони є традиційними і забезпечують фіксацію радіаторів на поверхнях з будь-яких матеріалів, крім скляних. Якщо ж монтаж проводиться на гіпсокартон, то тоді використовується 2 типу кріплення: настінний і підлогове. Настінні кріпильні елементи бувають таких видів:

 • кутові кронштейни;
 • кутові кронштейни з посиленням;
 • штирові в комплекті з дюбелем;
 • універсальні.

Напольні кріплення

Все більше з'являється покупців, які віддають перевагу замість традиційних настінних обігрівачів використовувати низькі радіатори. Зазвичай вони потрібні, якщо в приміщенні використовується вітражне скло. Багато не традиційних опалювальних елементів застосовується в офісних, промислових будівлях. У всіх цих випадках застосовуються підлогові кріплення радіаторів, оскільки вони забезпечують гарний зовнішній вигляд конструкції. До переваг цих типів елементів можна віднести надійний і швидкий монтаж опалювальних приладів. Виробники пропонують такі елементи кріплення підлогового типу:

 • фіксовані;
 • регульовані по висоті;
 • комбіновані;
 • зі спеціальними ніжками.

Модифікація кріплень для радіаторів

 • Металеві - для фіксації алюмінієвих, металевих або біметалевих колекторів підійдуть радіаторні кронштейни з металу. З одного боку це напівкруглий крюк за розміром секції, а іншою стороною він закручується в стіну за допомогою дюбеля, який йде в комплекті. Цей вид кріплення називають ще штирьовим.
 • Прогумовані - для того щоб запобігти пошкодженню поверхні радіатора випускається прогумовані моделі кронштейнів. Вони також сприяють поглинанню шумів, коли змінюється температура води в опалювальній системі.
 • Накладні - там, де застосування штирьових типів кріплення обмежена, наприклад, для фіксації опалювальних приладів на стіну з гіпсокартону, пластику, дерево і інші складні поверхні, використовують спеціальні кріплення з високоякісної сталі, що мають отвори для анкерних болтів. Вони універсальні і підходять майже для всіх типів радіаторів. Їх ще називають накладними кріпильними елементами.
 • З гнучким хватом - для монтажу низьких батарей добре підходять кронштейни з гнучким хватом. Монтаж здійснюється на нижній колектор, а гнучка частина затягується по діаметру. Це універсальні кріпильні елементи підходять для металевих, алюмінієвих і біметалічних радіаторів.
 • З жорстким хватом - для фіксації низьких радіаторів використовуються і кріпильні елементи з жорстким хватом, вони забезпечують максимальну стійкість конструкцій, мають великий термін служби.

Наш інтернет магазин пропонує і спеціальні кріплення, для певного типу радіаторів. Наприклад, рейковий кронштейн для вироби Monclac MCA, він кріпиться до стіни, дозволяє регулювати положення опалювального елемента, має в комплекті анкерні болти і дюбелі.

Якщо Ви визначилися з типом кріпильних елементів для своєї опалювальної системи, зробити замовлення ви можете прямо на сайті. Якщо у вас є питання, зв'яжіться з нами зручним для вас способом.

Акція
613.74 Грн. 521.59 Грн.

Висота:

200 300 400 500 600 900

Тип радіатора:

11 тип 12 тип 22 тип 33 тип
Торговая маркаKermi Висота200 мм Тип радіатора11 тип

Розмір:

170 мм 195 мм 230 мм 250 мм

Властивість:

Металлический Прорезиненный
Розмір170 мм ВластивістьМеталлический

Колір:

Білий Серебрянный Чорний

Розмір:

170 мм 195 мм 230 мм 250 мм

Властивість:

Металлический Прорезиненный
Торговая маркаGlobal Розмір170 мм ВластивістьПрорезиненный

Колір:

Білий Серебрянный Чорний
Торговая маркаRoyal Thermo КолірСеребрянный

Колір:

Білий Серебрянный Чорний

Властивість:

Гибкий хват Жесткий хват
Торговая маркаAlltermo ВластивістьГибкий хват

Властивість:

Гибкий хват Жесткий хват
Торговая маркаGlobal ВластивістьЖесткий хват
Фильтры товаров
Торгова марка
Висота радіатора
Тип радіатора
Особливість
Колір
Країні виробник
Призначення
Розмір
Тип кріплення