Кріплення для радіаторів

Кріплення для радіаторів

Кріплення для радіаторів потрібно підбирати правильно, індивідуально для кожного типу опалювального приладу. Монтаж приладів опалення виконується за певними правилами, з урахуванням особливостей матеріалу з якого вони виготовлені, конструкції, ваги. Для цього виробниками пропонується велика різноманітність кріпильних елементів, купити які простіше онлайн, наприклад в інтернет-магазині «Супермаркет радіаторів». Легше вибрати під потрібний опалювальний елемент і вартість буде нижче.

Для яких приладів використовуються елементи кріплення?

Для сталевих радіаторів - сталеві опалювальні радіатори найчастіше використовуються для монтажу опалювальної системи, особливо в приватних будинках і котеджах. Вид кріплення залежить від системи підключення (нижня або бічний), товщини металу, кількості секцій, ваги. Виходячи з цих даних, розраховується потрібну кількість кріпильних елементів.

Для секційних радіаторів - в наш час також широко використовуються секційні радіатори з алюмінію і біметалу. Для них розроблено багато типів сучасних кріплень, які зручні в монтажі і дозволяють забезпечити відмінний дизайн і зберегти найвищу функціональність опалювального елементу.

Типи кріплень

Всі типи кріплень для радіаторів опалення можна розділити на 2 великі групи: настінні і підлогові. Вибираються вони в комплекті з усіма опалювальними приладами і залежать від того, яким опалювальним елементам ви віддали перевагу, і як буде монтуватися вся опалювальна система.

Настінні кріплення

Найпоширеніші - настінні кріплення, вони є традиційними і забезпечують фіксацію радіаторів на поверхнях з будь-яких матеріалів, крім скляних. Якщо ж монтаж проводиться на гіпсокартон, то тоді використовується 2 типу кріплення: настінний і підлогове. Настінні кріпильні елементи бувають таких видів:

 • кутові кронштейни;
 • кутові кронштейни з посиленням;
 • штирові в комплекті з дюбелем;
 • універсальні.

Напольні кріплення

Все більше з'являється покупців, які віддають перевагу замість традиційних настінних обігрівачів використовувати низькі радіатори. Зазвичай вони потрібні, якщо в приміщенні використовується вітражне скло. Багато не традиційних опалювальних елементів застосовується в офісних, промислових будівлях. У всіх цих випадках застосовуються підлогові кріплення радіаторів, оскільки вони забезпечують гарний зовнішній вигляд конструкції. До переваг цих типів елементів можна віднести надійний і швидкий монтаж опалювальних приладів. Виробники пропонують такі елементи кріплення підлогового типу:

 • фіксовані;
 • регульовані по висоті;
 • комбіновані;
 • зі спеціальними ніжками.

Модифікація кріплень для радіаторів

 • Металеві - для фіксації алюмінієвих, металевих або біметалевих колекторів підійдуть радіаторні кронштейни з металу. З одного боку це напівкруглий крюк за розміром секції, а іншою стороною він закручується в стіну за допомогою дюбеля, який йде в комплекті. Цей вид кріплення називають ще штирьовим.
 • Прогумовані - для того щоб запобігти пошкодженню поверхні радіатора випускається прогумовані моделі кронштейнів. Вони також сприяють поглинанню шумів, коли змінюється температура води в опалювальній системі.
 • Накладні - там, де застосування штирьових типів кріплення обмежена, наприклад, для фіксації опалювальних приладів на стіну з гіпсокартону, пластику, дерево і інші складні поверхні, використовують спеціальні кріплення з високоякісної сталі, що мають отвори для анкерних болтів. Вони універсальні і підходять майже для всіх типів радіаторів. Їх ще називають накладними кріпильними елементами.
 • З гнучким хватом - для монтажу низьких батарей добре підходять кронштейни з гнучким хватом. Монтаж здійснюється на нижній колектор, а гнучка частина затягується по діаметру. Це універсальні кріпильні елементи підходять для металевих, алюмінієвих і біметалічних радіаторів.
 • З жорстким хватом - для фіксації низьких радіаторів використовуються і кріпильні елементи з жорстким хватом, вони забезпечують максимальну стійкість конструкцій, мають великий термін служби.

Наш інтернет магазин пропонує і спеціальні кріплення, для певного типу радіаторів. Наприклад, рейковий кронштейн для вироби Monclac MCA, він кріпиться до стіни, дозволяє регулювати положення опалювального елемента, має в комплекті анкерні болти і дюбелі.

Якщо Ви визначилися з типом кріпильних елементів для своєї опалювальної системи, зробити замовлення ви можете прямо на сайті. Якщо у вас є питання, зв'яжіться з нами зручним для вас способом.

Kermi підлогове кріплення, Висота: 200, Тип радіатора: 11 тип
Знижка 15%
Акція
703.98 Грн. 598.28 Грн.
Підлогове радіаторне кріплення Kermi застосовується для монтажу сталевих панельних радіаторів Kermi . Кріплення випускається в декількох типорозмірах, від 200 до 900 мм у висоту, що дозволяє проводити встановлення радіаторних батарей різних модифікацій. Такий варіант кріплення особливо...
Торговая маркаKermi Висота200 мм Тип радіатора11 тип
ZB0259
Знижка 15%
Акція
397.82 Грн. 338.14 Грн.
Kermi настенное крепление
Радіаторні кронштейни призначені для фіксації алюмінієвих і біметалічних секційних радіаторів на стіну, за умови її достатній міцності і несучої здатності. Кронштейн є гак з напівкруглої стороною за формою горизонтального колектора з боку кріплення радіатора і шурупні різьбленням з боку...
Розмір170 мм ВластивістьМеталевий
Комплект анкерних кронштейнів Royal Thermo Bianco Traffico (білий), Колір: Білий
Знижка 10%
Комплект анкерних кронштейнів Royal Thermo - високоякісне кріплення радіаторів опалення до стіни в сріблястому (Silver Satin) , чорному (Noir Sable) або білосніжному (Bianco Traffico) кольорі, службовці для навішування секційних радіаторів (біметалевих та алюмінієвих) на стіну. Деталі...
Комплект настенных регулируемых кронштейнов Royal Thermo
Знижка 10%
Комплект настінних регульованих кронштейнів Royal Thermo включає в себе всі пристосування, необхідні для навішування секційних алюмінієвих і біметалічних радіаторів на стіну. За допомогою одного набору можна прикріпити один опалювальний прилад довжиною до десяти секцій. Якщо параметри...
Радіаторний кронштейн для гіпсокартора призначений для надійної і міцної фіксації опалювальних приладів до складних поверхнях. Призначений для фіксації на гіпсокартон, пластик, дерево, бетон і інші матеріали, де застосування стандартних штирьових кріплень ускладнене або неможливе....
Прогумовані радіаторні кронштейни , рекомендовано для радіаторів італійського виробництва . Прогумовані кронштейни наділені шумопоглинаючими характеристиками .
Торговая маркаGlobal Розмір170 мм ВластивістьПрогумований
Комплект анкерних кронштейнів Royal Thermo Silver Satin (срібний), Колір: Серебрянный
Знижка 10%
Комплект анкерних кронштейнів Royal Thermo - високоякісні універсальні кріпильні елементи в сріблястому (Silver Satin) , чорному (Noir Sable) або білосніжному (Bianco Traffico) кольорі, службовці для навішування секційних радіаторів (біметалевих та алюмінієвих) на стіну. Деталі...
Торговая маркаRoyal Thermo КолірСеребрянный
Рельсовый кронштейн Monclac MCА для панельных радиаторов Purmo без подвесов высотой 200 мм
Кронштейн підлоговий з гнучким хватом
Торговая маркаAlltermo ВластивістьГнучкий хват
Комплект анкерних кронштейнів Royal Thermo Noir Sable (чорний), Колір: Чорний
Знижка 10%
.
Кронштейн напольный c фиксированным хватом для алюминиевых и биметаллических радиаторов, купить, цена
Торговая маркаGlobal ВластивістьЖорсткий хват
Carrera | Універсальне кріплення для сталевого радіатора, Висота: 300
Знижка 15%
Кронштейн напольный для Purmo H 300-900 мм
Торговая маркаCarrera Висота300 мм
Фильтры товаров
Торгова марка
Висота
Особливість
Тип радіатора
Колір
Країна виробник
Призначення
Розмір
Тип кріплення