Комбіновані

Комбіновані рушникосушки

Електросушарки для рушників вимагають великих витрат на електрику, а водяні діють тільки в період опалювального сезону. Вирішити цю проблему допомагають комбіновані рушникосушки - фактично, «два в одному». Вони ефективні круглий рік, тому що можуть працювати як від гарячої води, так і від електромережі. А значить сушити вологу білизну і підтримувати оптимальний мікроклімат у ванній кімнаті можна в будь-який час - хоч взимку, хоч влітку.

Комбіновані рушникосушки ефективні круглий рік, тому що можуть працювати як від гарячої води, так і від електромережі.

Особливості комбінованої рушникосушки

Гібридні прилади виглядають так само, як і звичайні: вони стильні, компактні, не займають багато місця і доступні в широкій палітрі кольорів. Але в той же час у них є одна важлива перевага - універсальність. Поки є підключення до системи опалення, нагрів відбувається від води. Як тільки стояк перекривається, сушарка переходить на живлення від електромережі. У нас можна купити комбіновану рушникосушку будь-якого типу:

  • всіх кольорів, включаючи хромовану поверхню;
  • з різними діаметрами патрубків і труб;
  • укомплектований поличкою або без неї;
  • в формі драбинки або змійовика;
  • з верхнім, боковим або нижнім підключенням.

Характеристики комбінованої рушникосушки:

Взимку прилад працює від опалювальної системи: вода виступає в ролі теплоносія. Всі внутрішні елементи, які з нею контактують, захищені від корозії, тому не зношуються під впливом вологи. Це гарантує тривалий термін експлуатації рушникосушки.

У неопалювальний сезон пристрій нагрівається за рахунок тена для рушникосушки, для чого потрібне підключення до мережі 220 В. Завдяки високій тепловіддачі воно може використовуватися замість опалювального радіатора.

Монтаж і установка комбінованої рушникосушки

Прилад кріпиться на стіну неподалік від розетки. Для цього в комплекті передбачені спеціальні кронштейни. Установка залежить від типу підключення, яке може бути верхнім, боковим або нижнім. Для використання рушникосушки необхідно приєднати до опалювального контуру.

Відмінності водної рушникосушки від комбінованої:

На відміну від водної рушникосушки, комбінована укомплектована теном, завдяки чому може працювати навіть в неопалювальний сезон.

Для цього йому потрібен тільки доступ до електромережі зі стандартним напругою 220 В. Він діє безперебійно, а його ціна окупається буквально за 2-3 роки.

Комбінована Рушникосушка  Terma Vivo ( Колір : Чорний , Тип : Комбінований ) - це сучасний стиль і ефективність. Дизайнерська сушка Terma Vivo комбінованого типу має вбудований ТЕН для нагріву води . Тому, він буде виконувати свою функцію незалежно від того якої температури вода...
Торговая маркаTerma Висота670 мм Довжина300 мм Вид підключенняКомбіноване Тепловіддача 70С Вт190 Вт КолірЧорний
Комбінована Рушникосушка  Terma Vivo ( Колір : Хром , Тип : Комбінований ) - це сучасний стиль і ефективність. Дизайнерська сушка Terma Vivo комбінованого типу має вбудований ТЕН для нагріву води . Тому, він буде виконувати свою функцію незалежно від того якої температури вода...
Торговая маркаTerma Висота670 мм Довжина300 мм Вид підключенняКомбіноване Тепловіддача 70С Вт190 Вт КолірХром
Комбінована Рушникосушка  Terma Vivo ( Колір : Білий , Тип : Комбінований ) - це сучасний стиль і ефективність. Дизайнерська сушка Terma Vivo комбінованого типу має вбудований ТЕН для нагріву води . Тому, він буде виконувати свою функцію незалежно від того якої температури вода...
Торговая маркаTerma Висота670 мм Довжина300 мм Вид підключенняКомбіноване Тепловіддача 70С Вт190 Вт КолірБілий
Фильтры товаров
Торгова марка
Тепловіддача
Висота
Довжина
Тип крана
Колір
Країна виробник