Terma VIVO Combi | Комбінована рушникосушка (Хром)

Terma VIVOCombi 670300 chrome
11,531.79 Грн.
Хром
+
Торговая маркаTerma Висота670 мм Довжина300 мм Вид підключенняКомбіноване Тепловіддача 70С Вт190 Вт КолірХром ВиробникПольша

Комбінована Рушникосушка Terma Vivo (Колір: Хром, Тип: Комбінований) - це сучасний стиль і ефективність. Дизайнерська сушка Terma Vivo комбінованого типу має вбудований ТЕН для нагріву води . Тому, він буде виконувати свою функцію незалежно від того якої температури вода буде в нього подаватися. Таким чином, він буде 185 Вт тепловіддачі при подачі води температурою в 65 градусів Цельсія і при цьому буде буде підігрівати воду перед подачею в радіатор для збереження даного рівня тепловіддачі. А якщо потреби в підігріві більше немає, то полотенцесушитель можна буде просто вимкнути.

Комбінована рушникосушка Terma Vivo стандартно виконується в білому кольорі. Можливе виконання під замовлення в спеціальних кольорах Terma і кольорах RAL Classic без додаткової плати.

Дизайн рушникосушки Terma Vivo є його головною перевагою. Прямі кути, строгі форми і мінімум деталей, роблять його відмінним рішення для сучасних дизайнерських ванних кімнат. Рушникосушарка займає дуже мало місця, завдяки плоскому дизайну. Ще однією особливістю є сумісність з аксесуарами від компанії Terma. Додаткові вішалки і гачки відмінно доповнять даних комбінований полотенцесушитель оскільки виконані в одному єдиному стилі.

Дизайн рушникосушки комбінованого типу Terma Vivo має і практичну сторону. Крім компактності, такий дизайн надає йому ефективності. Ребра радіатора мають прямокутний перетин 50х10 мм. Так вони мають набагато більшу площу тепловіддачі і швидше просушують речі. При цьому, тепловіддача радіатора не настільки велика, щоб перегріти приміщення ванни. Але, варто звернути увагу на те, що рушникосушки Terma Vivo призначені для установки на приватних закритих системах водопостачання.

Спеціально розроблені для цієї моделі вішалки HAPPY підвищують його функціональність, одночасно надаючи повністю унікального індивідуального характеру. Вибір вішалки HAPPY SHARK і HAPPY RABBIT, який особливо рекомендується для дитячих ванних кімнат. Радіатор доступний у водному, водно-електричної і електричної версії, а також може оснащуватися вбудованим інтегрованим теном Terma ONE. 250 колірних рішень зроблять дизайн вашої ванної кімнати неповторним.

Торговая марка:
Terma
Висота:
670 мм
Довжина:
300 мм
Вид підключення:
Комбіноване
Тепловіддача 70С Вт:
190 Вт
Колір:
Хром
Виробник:
Польша

No reviews found

Add to this product
  • Тены
Возможно, вас это заинтересует
  • Ассортимент Бренда