Електричні внутрішньопідлогові радіатори (конвектори)
Сучасна лінійка електричних внутрішньопідлогових радіаторів дуже різноманітна. Адже цим типом обладнання займаються як вітчизняні, так і зарубіжні виробники, поставляючи на ринок високоефективні обігрівальні пристрої. Вони підходять для приміщень, в яких немає можливості підвести водяне опалення, або використовуються в якості додаткового джерела тепла. Створювана ними теплова завіса не дозволяє холоду проникати всередину.
Розмірний ряд електричних внутріпольних радіаторів
Електричні радіатори в підлогу дуже легко вибрати під необхідний формат, тому що вони випускаються декількох типорозмірів:
- довжина від 500 до 1200 міліметрів;
- ширина від 230 до 305 міліметрів;
- глибина 90 і 125 міліметрів.
У коробі заданої величини замість водяного теплообмінника використовується електричний контур, який обігріває приміщення від електромережі. Зазвичай прилад встановлюють у холодних стін, уздовж панорамного скління, поруч з вхідними групами.
Тип конвекції електричних внутрішньопідлогових конвекторів (радіаторів)
Прогріті маси повітря поширюються в приміщенні двома способами, так як електричні радіатори в підлогу бувають двох типів:
- з вентилятором - з примусовим нагнітанням, завдяки чому приміщення прогрівається в 2,5 рази швидше;
- без вентилятора - з природною конвекцією, за рахунок якої тепло саме піднімається вгору, поступово витісняючи холод.
Який краще, вирішують самі споживачі, тому що перший створює оптимальний мікроклімат за короткий проміжок часу, а другий споживає менше електроенергії.
Монтаж і підключення електричного радіатора в підлогу
Схема монтажу цього приладу проста. Вона не вимагає врізання в систему і зварювальних робіт. Підключення виконується швидко і легко.
- Зібраний прилад опускається в заздалегідь підготовлену нішу.
- До нього підводиться електрокабель потрібного перетину, щоб він витримував максимальне навантаження, зазначену в технічному паспорті.
- Вивід від тена електричного внутрішньопідлогового радіатора під'єднується до загальдомовий мережі.
- Поверх все накривається решіткою відповідної величини. Вона може бути гнучкою (рулонною, з поперечними ламелями) або поздовжньою (не гнеться).
Такі електричні моделі ідеально підходять для експлуатації як в великих будівлях, так і в невеликих дачних будинках, де є необхідність швидкого прогрівання приміщень.