Електричні

Електричні внутрішньопідлогові радіатори (конвектори)

Сучасна лінійка електричних внутрішньопідлогових радіаторів дуже різноманітна. Адже цим типом обладнання займаються як вітчизняні, так і зарубіжні виробники, поставляючи на ринок високоефективні обігрівальні пристрої. Вони підходять для приміщень, в яких немає можливості підвести водяне опалення, або використовуються в якості додаткового джерела тепла. Створювана ними теплова завіса не дозволяє холоду проникати всередину.

Розмірний ряд електричних внутріпольних радіаторів

Електричні радіатори в підлогу дуже легко вибрати під необхідний формат, тому що вони випускаються декількох типорозмірів:

  • довжина від 500 до 1200 міліметрів;
  • ширина від 230 до 305 міліметрів;
  • глибина 90 і 125 міліметрів.

У коробі заданої величини замість водяного теплообмінника використовується електричний контур, який обігріває приміщення від електромережі. Зазвичай прилад встановлюють у холодних стін, уздовж панорамного скління, поруч з вхідними групами.

Тип конвекції електричних внутрішньопідлогових конвекторів (радіаторів)

Прогріті маси повітря поширюються в приміщенні двома способами, так як електричні радіатори в підлогу бувають двох типів:

  • з вентилятором - з примусовим нагнітанням, завдяки чому приміщення прогрівається в 2,5 рази швидше;
  • без вентилятора - з природною конвекцією, за рахунок якої тепло саме піднімається вгору, поступово витісняючи холод.

Який краще, вирішують самі споживачі, тому що перший створює оптимальний мікроклімат за короткий проміжок часу, а другий споживає менше електроенергії.

Монтаж і підключення електричного радіатора в підлогу

Схема монтажу цього приладу проста. Вона не вимагає врізання в систему і зварювальних робіт. Підключення виконується швидко і легко.

  1. Зібраний прилад опускається в заздалегідь підготовлену нішу.
  2. До нього підводиться електрокабель потрібного перетину, щоб він витримував максимальне навантаження, зазначену в технічному паспорті.
  3. Вивід від тена електричного внутрішньопідлогового радіатора під'єднується до загальдомовий мережі.
  4. Поверх все накривається решіткою відповідної величини. Вона може бути гнучкою (рулонною, з поперечними ламелями) або поздовжньою (не гнеться).

Такі електричні моделі ідеально підходять для експлуатації як в великих будівлях, так і в невеликих дачних будинках, де є необхідність швидкого прогрівання приміщень.

Carrera SE | Електричний внутрішньопідлоговий конвектор (природна конвекція), Модель: SE, Властивість: Електричний, Ширина: 230, Глибина: 90, Довжина: 1000
Знижка 15%
Конвектор Carrera SE - енергоефективний опалювальний прилад, призначений для обігріву приміщень з великими площами скління, де стандартні радіатори недоречні. Процес обігріву забезпечує працюючий від електромережі теплообмінник, оснащений профільованими алюмінієвими пластинами з високою...
Торговая маркаCarrera Ширина230 мм Глибина90 мм Довжина1000 мм Тепловіддача 70С Вт330 Вт Обігріваєма площа3 м.кв. ВластивістьЕлектричний
Даний конвектор необхідний при організації опалення в приміщенні, де немає неможливо встановити класичний в будований в підлогу радіатор , в зв'язку з відсутністю підведення системи опалення, відмінним рішенням стане електричний внутрішньопідлоговий конвектор, що гріє допомогою електричного...
Торговая маркаHitte Ширина305 мм Глибина125 мм Довжина500 мм Тепловіддача 70С Вт700 Вт Обігріваєма площа7 м.кв. ВластивістьЕлектричний
Carrera SEV
Знижка 15%
Конвектор Carrera SEV - потужне опалювальне обладнання електричного типу, за допомогою якого можна втілити в життя найсміливіші дизайнерські рішення! Прилад працює виключно від електромережі і не потребує підключення до теплоносія. Завдяки цьому його можна встановлювати на балконах або...
Торговая маркаCarrera Ширина250 мм Глибина90 мм Довжина1000 мм ВластивістьЕлектричний
Фильтры товаров
Торгова марка
Опалювальная площа
Тепловіддача
Ширина радіатора
Тип конвекції
Глибина
Довжина
Особливість
Країна виробник