Carrera SEV | Електричний внутрішньопідлоговий конвектор (примусова конвекція)

Write a review
SEV_I_25/100/09_E
До завершення акції залишилось:
11,378.41 Грн.
9,671.65 Грн.
Ви економите: 1,706.76 Грн.
+
Торговая маркаCarrera Ширина250 мм Глибина90 мм Довжина1000 мм ВиробникУкраина ВластивістьЭлектрический

Конвектор Carrera SEV - потужне опалювальне обладнання електричного типу, за допомогою якого можна втілити в життя найсміливіші дизайнерські рішення! Прилад працює виключно від електромережі і не потребує підключення до теплоносія. Завдяки цьому його можна встановлювати на балконах або верандах, де провести трубну систему опалення практично неможливо.
Конвектор даної моделі функціонує за принципом примусової конвекції. Холодне повітря силою всмоктується всередину механізму, де прогрівається і видувається нагору. Теплий повітряний потік поширюється рівномірно, що забезпечує швидкий обігрів всього приміщення. При виготовленні кожен прилад проходить тестування на міцність і відповідність стандартам якості.
При виготовленні обладнання виробник використовує тільки високоякісні матеріали. Конструкція монтируемого в підлогу конвектора Карерра SEV складається з пофарбованого в чорний колір сталевого короба, всередині якого розташовані вентилятор DC24V і алюмінієвий електричний теплообмінник з нагрівальними елементами, що працюють від мережі 220V. Пристрій відрізняється високою тепловіддачею, надійністю, безшумністю, економністю та довговічністю.
При виборі електричного конвектора необхідно враховувати, що для правильної роботи потрібно додатково купувати модуль управління (трансформатор) і термостат, за допомогою якого регулюється швидкість обертання вентиляторів і температура нагріву. Крім цього, для завершеного зовнішнього вигляду і безпечного використання потрібно купити декоративну решітку з рамкою з алюмінію. Використання дерев'яних решіток неприпустимо через пожежонебезпеки.
Купити внутрішньопідлоговийконвектор Carrera SEV за прийнятною ціною можна в нашому інтернет-магазині. Тут Ви зможете ознайомитися з докладними характеристиками товару, що цікавить, а також підібрати необхідну додаткову комплектацію.

Торговая марка
Carrera
Ширина
250 мм
Глибина
90 мм
Довжина
1000 мм
Модель
SEV
Тип конвекції
Примусова конвекція
Виробник
Украина
Властивість
Электрический
Знайти схожі

No reviews found

Возможно, вас это заинтересует