Hitte EXX | Внутрішньопідлоговий конвектор (Електричний)

Write a review
HitteEXX/125/305/500
15,198.31 Грн.
+
Торговая маркаHitte Ширина305 мм Глибина125 мм Довжина500 мм Тепловіддача 70С Вт700 Вт Обігріваєма площа7 м.кв. ВиробникЧехия ВластивістьЭлектрический

Даний конвектор необхідний при організації опалення в приміщенні, де немає неможливо встановити класичний вбудований в підлогу радіатор , в зв'язку з відсутністю підведення системи опалення, відмінним рішенням стане електричний внутрішньопідлоговий конвектор, що гріє допомогою електричного тена. Такий прилад допоможе забезпечити досить гарне опалення на площі до 20 квадратних метрів. Конвектор Hitte EXX є досить потужним пристроєм, який здатний забезпечити автономне опалення. Тому, якщо ви плануєте облаштовувати опалення, використовуючи конвектори, то ця модель стане кращим вибором.

Що собою являє внутрішньопідлоговий радіатор?

Такий опалювальний прилад встановлюється в підлогу , де виконує функцію обігріву. Працює він за рахунок природної конвекції повітря, який проходить через спеціальний теплоносій.

Конструкція приладу передбачає корпус, в якому встановлений теплообмінник. Працює внутрішньопідлоговий конвектор наступним чином:

  1. Холодне повітря проходить навколо теплообмінника, де нагрівається.
  2. При нагріванні зменшується щільність, а тому він піднімається вгору і надходить в приміщення.

Таким чином, процес циклічно повторюється.

Де застосовуються внутрішньопідлогові конвектори?

Відмінним рішенням стане покупка конвектора Hitte EXX в разі, якщо вам необхідно забезпечити опалення в приміщенні за умови, що в ньому:

  1. Розміщені панорамні вікна від підлоги до стелі.
  2. Відсутня можливість підведення системи опалення
  3. Немає місця для монтажу стандартних радіаторів.
  4. Відсутня можливість установки теплої підлоги.

І це тільки мала частина факторів, при яких такий конвектор стане незамінним при організації опалення.

Чому варто вибрати саме електричний конвектор Hitte?

Hitte - це чеський виробник, який виготовляє якісні водяні і електричні радіатори вбудовані в підлогу . Застосовувати їх можна тільки в сухих приміщеннях. Особливо часто вони знаходять своє застосування під вітражними вікнами, коли відсутня можливість установки стандартного опалення.

Вироби виготовлені таким чином, що зовнішня частина корпусу нагрівається до допустимих меж, а тому, їх можна використовувати в приміщеннях, де є домашні тварини або діти, не боячись при цьому, що вони отримають опіки при контакті з виробом.

Також техніка максимально безпечна у використанні. За рахунок наявності запобіжників повністю виключається можливість перегріву, а також замикання. У самому термостаті розташовується спеціальний датчик, який контролює температуру і відключає пристрій при досягненні потрібного режиму.

Як встановлюються електричні конвектори Hitte

Відразу варто виділити, що якщо ви плануєте монтувати конвектор і закривати його, тоді слід додатково придбати термостат для управління . Також варто виділити і кілька рекомендацій по монтажу, а саме:

  1. Для закриття рекомендується використовувати сталеві або алюмінієві решітки. Дерев'яні вироби встановлювати не рекомендується.
  2. Сам пристрій необхідно монтувати в спеціальну нішу, яка має 2-х сантиметрові відступи від стандартного розміру вироби.
  3. Електроніку пристрою варто встановлювати строго за монтажною схемою, що краще довірити фахівцям.
  4. Напруга живлення принтера 230 вольт.

В цілому ж, в середині конвектори Hitte є якісними виробами чеського виробництва, які прослужать своєму власникові довгі роки. Якщо ви шукайте якісні опалювальні прилади для будинку або ж комерційних приміщень, то ці вироби стануть найкращим вибором. А звертаючись до нас, ви отримуєте додатково і вигідні умови покупки, гарантію на всі товари, а також знижки і акції при комплексному замовленні.

Торговая марка
Hitte
Ширина
305 мм
Глибина
125 мм
Довжина
500 мм
Модель
EXX
Тепловіддача 70С Вт
700 Вт
Тип конвекції
Примусова конвекція
Обігріваєма площа
7 м.кв.
Виробник
Чехия
Властивість
Электрический
Знайти схожі

No reviews found

Возможно, вас это заинтересует