Carrera | Універсальне кріплення для сталевого радіатора

СТ3-С
Скидка на конвекторы отопления Сarrera
До завершення акції залишилось:
408.02 Грн.
367.22 Грн.
Ви економите: 40.80 Грн.
+
Торговая маркаCarrera Висота300 мм ПризначенняДля сталевих радіаторів ВиробникУкраина

Підлогове кріплення для сталевого радіатора універсальне, виробництво Carrera (Україна) - це високоякісний кріплення, завдяки якому з'являється можливість установки сталевих радіаторів в місцях, де не передбачений настінний монтаж . Як правило, це приміщення з великими панорамними вікнами або скляними фасадами. Кріпильна деталь підходить для монтажу опалювального обладнання, висотою 500 і 300 мм . Головними характеристиками стійки бренду Carerra від українського виробника є надійність, безпеку, стійкість до деформації, довговічність і простота у використанні. Випускається кронштейн з міцної нержавіючої сталі в стандартному білому кольорі .

Підлоговий кронштейн (ніжка) для сталевого радіатора даної торгової марки універсальна і може вживатися для монтування пристроїв різних виробників.

Виробництво виробів виконується на новітньому обладнанні із залученням найкращих фахівців в цій області. Вся продукція сертифікована, відповідає міжнародним стандартам якості. Після установки рекомендується випробувати кронштейн на міцність, пробуючи зрушити його в сторону або повернути. Така перевірка допоможе уникнути обвалення і пошкодження всієї конструкції. Купити стійку торгової марки Carerra за прийнятною ціною і отримати консультацію щодо товару можна в нашому інтернет-магазині.

Підлоговий кронштейн (ніжка) для сталевого радіатора даної торгової марки універсальна і може використовуватися для монтування пристроїв різних виробників. Підлоговий кронштейн (ніжка) для сталевого радіатора даної торгової марки універсальна і може використовуватися для монтування пристроїв різних

Торговая марка:
Carrera
Висота:
300 мм
Виробник:
Украина

No reviews found

Возможно, вас это заинтересует
  • Ассортимент Бренда