Набір кронштейнів Monclac MCK-108 для гігієнічних радіаторів h = 500 Purmo

Write a review
AZ02BW2MC501080
Торговая маркаPurmo ПризначенняДля сталевих радіаторів ВиробникІталія

Рейкові кронштейни Monclac MCA застосовуються для настінного кріплення панельних радіаторів Purmo. Підходять для монтажу різних конфігурації сталевих радіаторних батарей фінського виробника, висотою 300-900 мм і без приварених кріпильних вушок.

Виготовляються з міцної сталі, що дозволяє надійно закріпити панельні сталеві і алюмінієві радіатори без ризику деформації труб і арматури під час експлуатації опалення.

Рейкові кронштейни Monclac MCA підходять для фіксації на будь-які стіни, якщо їх несучої здатності досить (цегляна кладка, газобетон, бетон і т. Д.). Монтаж кронштейна здійснюється на анкерні болти, які поставляються разом з дюбелями в комплекті. Конструкція кронштейна дозволяє відрегулювати положення сталевого радіатора для правильної циркуляції теплоносія. Всі елементи кріплення покриті гальванически цинкуванням, що виключає поразку корозією і зберігає як технічні характеристики, так і зовнішній вигляд пристрою на довгі роки.

Дізнайтеся, як правильно здійснити монтаж рейкового кронштейна, а також чи підходить він під конкретну модель радіатора а також придбати кронштейн для радіатора опалення, зв'язавшись з операторами нашого магазину.

Торговая марка
Виробник
Італія
Знайти схожі

No reviews found

Торговая марка
Призначення
Для сталевих радіаторів
Для секційних радіаторів
Для секційних радіаторів
Для секційних радіаторів
Для секційних радіаторів
Виробник
Італія
Україна
Італія
Італія
Італія
Розмір
-
170 мм
170 мм
-
-
Властивість
-
Металевий
Прогумований
-
Жорсткий хват
Колір
-
-
-
Білий
-
Возможно, вас это заинтересует