Kermi настінне кріплення

Write a review
kronshteyn-kermi
До завершення акції залишилось:
397.82 Грн.
338.14 Грн.
Ви економите: 59.67 Грн.
+
Торговая маркаKermi ПризначенняДля сталевих радіаторів ВиробникНімеччина

Настінне кріплення Kermi призначений для міцної фіксації опалювальних приладів до цегельних, бетонних, газобетонним стін. Комплектація кріплення з металевими направляючими дозволяє регулювати положення радіатора для більш ефективної тепловіддачі.

ZB0297 - комплект напрямних. У комплект входять направляючі шини - 2 шт.

ZB0266, ZB0262 - кронштейни для швидкого монтажу. У комплект входять дюбеля, шурупи і болти - по 4 шт., 1 пофарбований фіксатор від зсуву, консолі зі звукоізоляцією - 2 шт. При настановної довжині понад 1800 мм потрібно 3 консолі.

ZB0259 - довгі. У комплект входять три засувки звукоізоляційні, стінні власники і фіксатори - по 2 шт.

ZB0287 - регульовані по глибині. У комплект входять утримувач з засувками зі звукоізоляцією, дюбелями, шайбами і болтами - по дві штуки.

ZB0264 - короткі. У комплект входять розпірки, гайки з розпіркою, фіксатори, звукоізоляційні засувки - по 2 шт., По чотири дюбеля, шайб і болтів.

ZB0277, ZB0276 - анкерні консолі. У комплект входять в залежності від монтажної довжини (понад 1800 мм або до 1600 мм), складається з 1 або 2-х запобіжних скоб, 1-2 розпірок, 1 або 2-х штирьових власників 95, 130, 160 або 200 мм.

Настінне кріплення Kermi виготовляється в Німеччині на спеціалізованому автоматичному виробництві, що виключає будь-який шлюб. Висока міцність виробу досягається використанням високоякісної листової сталі в якості основного матеріалу. Настінне кріплення Kermi призначений для монтажу сталевих панельних радіаторів Кермі різних типів і конфігурації німецького виробника. Одного комплекту кріплень досить для надійного і безпечного монтажу радіаторів від ВН 200мм довжиною до 180 см. Якщо монтажна довжина вище 180 см, рекомендується застосовувати 3 настінних консолі. У комплекті кріплень вже передбачено все необхідне для проведення монтажних робіт, включаючи кронштейни, заглушки і болти. Також пропонуємо ознайомитися з підлоговим кріпленням Кермі .

Для більш детальної інформації та швидкого замовлення настінних кріплень звертайтеся до операторів нашого інтернет-магазину будь-яким зручним способом.

Торговая марка
Виробник
Німеччина
Знайти схожі

No reviews found

Торговая марка
Призначення
Для сталевих радіаторів
Для секційних радіаторів
Для секційних радіаторів
Для сталевих радіаторів
Для секційних радіаторів
Виробник
Німеччина
Україна
Італія
Італія
Італія
Розмір
-
170 мм
170 мм
-
-
Властивість
-
Металевий
Прогумований
-
-
Колір
-
-
-
-
Білий
Возможно, вас это заинтересует