Сталеві радіатори Kermi

Сталеві батареї Кермі: передові технології опалення

Сталеві радіатори Kermi розроблені з урахуванням усіх інноваційних дизайнерських та технічних потреб. Ці прилади характеризуються відмінною тепловою віддачею і є легкими, а також мають низьку інерцію. Батареї від німецького бренду Kermi чудово заявили про себе на ринку систем опалення, що обумовлено низкою переваг.

Прилади призначені для закритих систем опалення та тому експлуатуються як у спорудах житлового, так і офісного типу. Вони використовуються для опалення в приміщеннях як з одним, так і з двотрубною системою. У виробництві сталевих радіаторів Kermi використовувалися матеріали виключно першокласної якості, що дозволяє приладам залишатися в ідеальному стані протягом усього терміну служби.

Схема підключення радіаторів Кермі

Вироби покриті спеціальним захисним засобом, завдяки чому збільшується їхня теплова віддача та елегантний зовнішній вигляд зберігається протягом усього експлуатаційного періоду батарей. Завдяки особливим П-подібним виступам на приладах значно посилюється конвекція повітря в приміщенні. Сталеві батареї Kermi мають елегантний зовнішній вигляд, що дозволить їм гармонійно вписатися в будь-який стиль інтер'єру, задовольняючи найвибагливіші естетичні вимоги.

  1. Для радіаторів з бічним підключенням використовується внутрішнє різьблення 4х1/2.
  2. Для вентильних радіаторів знизу праворуч використовується зовнішнє різьблення розміром 2х3/4

Сталеві радіатори Kermi від німецького виробника розроблені на тривалий експлуатаційний період. Прилади Kermi характеризуються високою тепловою віддачею завдяки спеціальним П-подібним виступам, які істотно збільшують конвекцію повітряних мас у приміщеннях, де встановлюються радіатори. Вироби мають найвищі показники теплової віддачі завдяки використанню інноваційної технології Х2.

Радіатори Kermi покриті стійким лакофарбовим засобом у два шари та оброблені фосфатом заліза, тому надовго здатні зберегти ідеальний зовнішній вигляд. Батареї Kermi характеризуються вигідним співвідношенням вартості та якості дизайнерських ідей. У супермаркеті радіаторів представлена ​​повна лінія виробів від найвідомішого світового бренду. Німецька торгова марка опалювальних систем – це показник якості, зносостійкості та надійності. За кілька десятків років успішної праці професіонали організації здобули колосальний досвід, модернізували своє обладнання, використовували інноваційні технології. Така стратегія виробництва забезпечила компанії стабільність та довіру на ринку опалювальних систем.

Сталеві радіатори Kermi можна експлуатувати з метою організації опалювальних систем у приміщеннях різного типу. У нашому списку вироби Kermi представлені у величезному асортименті розмірного ряду та показників потужності, що забезпечує клієнтам підбір оптимального обладнання, яке відповідає всім вимогам та побажанням.

Сталеві панельні прилади Kermi – це стильний дизайн, відмінні технічні та експлуатаційні якості, першокласна якість та надійність.

Технологія Therm X2

Основною відмінністю приладів опалення Kermi, які зроблені за технікою Therm X2 полягає в принципі розподілу повітряних мас теплового носія всередині конструкцій. Якщо, в основному застосовується паралельне підключення, теплоносій з труби, що підводить, розподіляється по пластинах одночасно, то прилади від торгової марки Kermi підключаються за послідовною схемою розподілу теплоносія.

Варто підкреслити, що теплоносій проходить в першу чергу по лицьовій частині, яка за рахунок цього нагрівається оперативніше за інших і відразу ж забезпечує теплом навколишній простір. Так, швидкість обігріву приміщення збільшується приблизно 25%. Випромінювання, що віддається, відразу починає обігрівати приміщення, далі починає функціонувати конвекційна схема прогріву: повітря піднімається вгору, нагріваючись між конструкціями, чергуючись з холодним повітрям, яке також нагрівається.

Кермі Також варто відзначити, що в передню пластину теплоносій надходить в першу чергу з максимальною температурою. Відповідно, тепло, що віддається пластиною також максимально для цієї температури. Надходження тепла значно збільшується, залежно від виду батареї, що діє.

Продуктивність та економічність батарей Kermi

Отже, прилади від німецького бренду Kermi досягли зростання продуктивності опалювальних приладів без застосування додаткового обігріву. Загальна продуктивність опалювальних конструкцій при застосуванні новітньої технології опалювальних приладів збільшується на 10%, відповідно для досягнення однакових показників тепла в даному випадку використовується на 11% менше енергії. Економія води становить 20%.

Сьогодні KERMI пропонує широкий асортимент панельних радіаторів та сушки для рушників. Випускаються також сталеві трубчасті радіатори. Це найбільш якісний тип радіаторів, що має оригінальний дизайн, що виділяє їх із загального ряду, крім того такі радіатори є найбільш травмобезпечними. До номенклатурного ряду радіаторів відносяться моделі з профільованою (Profil) та гладкою (Plan) поверхнею. Їхня монтажна висота - 300 до 900 мм, монтажна довжина - від 400 до 3000 мм, що дозволяє легко підібрати необхідний радіатор. Крім того, можливість вибору кількості нагрівальних панелей (від 1 до 3) для кожного радіатора і, відповідно, зміна потужності при однакових розмірах істотно збільшує кількість варіантів вибору радіатора.

Компанія KERMI спроектувала та впровадила в серійне виробництво так звані моделі вентильного типу - Рrofil V і Plan V, що відрізняються не тільки способом підведення теплоносія (знизу або зі стіни), але й наявністю вмонтованого термостатичного вентиля. Додатково можна встановити автоматичну термостатичну голівку. KERMI пропонує радіатори типу 12. Це надплоскі дворядні компактні радіатори з тепловою потужністю на 25% вище, ніж радіатори типу 11. Маючи монтажну глибину лише 64 мм, вони не вимагають пристрою ніші та забезпечують високу теплову потужність. Особливий тип надплоських гігієнічних радіаторів випускається спеціально для виробництв із підвищеними вимогами до чистоти приміщення. Один з найважливіших і найкрасивіших компонентів виробничої програми KERMI — сушарки для рушників — опалювальні прилади з функцією елементів дизайну. Вишукана обробка, різноманітна колірна гама, ідеально вписується в будь-яке приміщення дизайн і абсолютно чемпіонські показники з нагрівальної потужності, можливість поставки у виконанні з електричним нагрівачем і найширший асортимент від базової моделі Basiс до елітних моделей Credo-techno, KermiVisto . Також Вашої уваги варті сталеві радіатори Vogel Noot.

Источник: http://oceantepla.ru/montazh-kermi
Kermi FKO
Знижка 15%
Kermi FKO (бокове підключення) - високоякісні сталеві радіатори від німецького виробника, які використовуються в однотрубних або двотрубних системах опалення з природним або примусовим переміщенням теплоносія. Обігрівальні пристрої відповідають європейським стандартам якості, що дає гарантію...
Торговая маркаKermi Висота300 мм Глибина61 мм Довжина400 мм Тип радіатора10 тип Тепловіддача 70С Вт144 Вт Обігріваєма площа1 м.кв.
Kermi FKV | Сталевий Панельний радіатор (Нижнє підключення), Модель: Profil, Підключення: Нижнє підключення, Висота: 300, Довжина: 400, Тип радіатора: 10 тип
Знижка 15%
Kermi FKV (нижнє підключення) - надійні сталеві панельні радіатори опалення німецького виробника, які використовуються в автономних мережах опалення з різними видами труб - мідними, сталевими, пластиковими і т.д. При виготовленні використовуються виключно високоякісні матеріали, які...
Торговая маркаKermi Висота300 мм Глибина61 мм Довжина400 мм Тип радіатора10 тип Тепловіддача 70С Вт144 Вт РізьбаM30x1.5
Kermi Line PLV | Сталевий Лінійний радіатор (Нижнє підключення), Модель: Line, Підключення: Нижнє підключення, Висота: 300, Довжина: 400, Тип радіатора: 10 тип
Знижка 15%
Сталеві радіатори Kermi Line PLV заслужено користуються підвищеним попитом у споживачів багатьох країн світу. Вони відрізняються високою якістю виготовлення, прекрасним рівнем тепловіддачі, привабливим зовнішнім виглядом. Як і інші моделі торгової марки KERMI , вони мають характерний, легко...
Торговая маркаKermi Висота300 мм Глибина63 мм Довжина400 мм Тип радіатора10 тип Тепловіддача 70С Вт129 Вт РізьбаM30x1.5
Kermi Line PLK | Сталевий Лінійний радіатор (Бокове підключення), Модель: Line, Підключення: Бокове підключення, Висота: 300, Довжина: 400, Тип радіатора: 10 тип
Знижка 15%
Прості, надійні і безпечні радіатори KERMI (Німеччина) серії Line PLK - результат багаторічних досліджень провідного європейського виробника рішень для систем опалення житлових, громадських, офісних і промислових будівель і споруд. Вони виробляються з нержавіючої сталі найвищої якості товщиною...
Торговая маркаKermi Висота300 мм Глибина63 мм Довжина400 мм Тип радіатора10 тип Тепловіддача 70С Вт129 Вт Обігріваєма площа1 м.кв.
Kermi Plan PKO (плоский радиатор)
Знижка 15%
Радіатори виробництва корпорації KERMI (Німеччина) є сучасними опалювальними системами, використовуваними в житлових, громадських, офісних і виробничих будівлях і спорудах. Вони виробляються з сталевих листів товщиною 1.25 мм, мають низькі показники теплової інерції і відмінну тепловіддачу....
Торговая маркаKermi Висота300 мм Глибина63 мм Довжина400 мм Тип радіатора10 тип Тепловіддача 70С Вт129 Вт Обігріваєма площа1 м.кв.
Kermi Plan PTV
Знижка 15%
Сталеві плоскі радіатори Kermi, тип 22, нижнє підключення, висота 500 мають ідеально гладку глянсову зовнішню поверхню. Завдяки такому дизайну, радіатори гармоніюють з будь-яким стилем інтер'єру, задовольняючи найбільш вимогливі естетичні потреби. Прилади герметично закриті з усіх боків, вгорі...
Торговая маркаKermi Висота300 мм Глибина63 мм Довжина400 мм Тип радіатора10 тип Тепловіддача 70С Вт129 Вт РізьбаM30x1.5
Kermi Verteo Profil (FSN)
Знижка 15%
Вертикальні сталеві радіатори Kermi Verteo Profil представлені безліччю моделей, відмінних за показниками тепловіддачі і потужності, габаритами, дизайнерському оформленню, виконання передньої панелі (гладка і профільна). Компанія Супермаркет Радіаторів , пропонує Вам ознайомитися з...
Торговая маркаKermi Висота1600 мм Глибина61 мм Довжина400 мм Тип радіатора10 тип Тепловіддача 70С Вт840 Вт Обігріваєма площа8 м.кв.
Kermi Verteo Line
Знижка 15%
Радіатор KERMI VERTEO LINE PLS - вертикальний, дизайнерський радіатор з гладкою панеллю і додаванням вертикальних елегантних смужок. KERMI VERTEO LINE PLS є опалювальний прилад з вертикальним розташуванням в приміщенні. Він ідеально підходить для невеликих приміщень і кімнат з високою стелею....
Торговая маркаKermi Висота1600 мм Глибина66 мм Довжина300 мм Тип радіатора20 тип Тепловіддача 70С Вт826 Вт Обігріваєма площа8 м.кв.
Kermi Line PLV 200 | Сталевий Низький радіатор (Нижнє підключення), Модель: Line, Підключення: Нижнє підключення, Висота: 200, Довжина: 600, Тип радіатора: 22 тип
Знижка 15%
Низький радіатор Kermi Line PLV 200 з нижнім підключенням Kermi Line PLV 200 більше не допускає компромісів при виборі сталевих низьких радіаторів при наявності великої площі скління. Радіатори даної лінійки поєднують стрункий сучасний дизайн з горизонтальними лініями, високу економічність...
Торговая маркаKermi Висота200 мм Глибина102 мм Довжина600 мм Тип радіатора22 тип Тепловіддача 70С Вт427 Вт РізьбаM30x1.5
Kermi 200 Line PLK (Боковое подключение)
Знижка 15%
Низькі радіатори Kermi Line PLK 200 з боковим підключенням Стильний дизайн з горизонтальними лініями, підвищена енергоефективність, малий обсяг теплоносія, компактні габарити - характерні риси лінійки низьких радіаторів Kermi Line PLK 200 . Завдяки унікальній П-образної конструкції...
Торговая маркаKermi Висота200 мм Глибина102 мм Довжина600 мм Тип радіатора22 тип Тепловіддача 70С Вт427 Вт Обігріваєма площа4 м.кв.
Kermi FTV 200 | Сталевий Низький радіатор (Нижнє підключення), Модель: Profil, Підключення: Нижнє підключення, Висота: 200, Довжина: 600, Тип радіатора: 22 тип
Знижка 15%
Радіатор KERMI (Німеччина) є інноваційним опалювальним рішенням для житлових, громадських, офісних і виробничих будівель та споруд від провідного європейського виробника. Він виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі товщиною 1.25 мм, характеризується низькими показниками теплової інерції і...
Торговая маркаKermi Висота200 мм Глибина100 мм Довжина600 мм Тип радіатора22 тип Тепловіддача 70С Вт439 Вт РізьбаM30x1.5
Kermi Verteo Plan
Знижка 15%
Декоративний радіатор Kermi Verteo Plan (PSN) від компанії Kermi - це гарантія комфорту в сучасному вигляді. Опалювальний прилад має витончений зовнішній вигляд, завдяки чому гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр. Kermi Verteo Plan (PSN) відрізняється...
Торговая маркаKermi Висота1600 мм Глибина66 мм Довжина300 мм Тип радіатора20 тип Тепловіддача 70С Вт826 Вт Обігріваєма площа8 м.кв.
Kermi FKO 200 | Сталевий Низький радіатор (Бокове підключення), Модель: Profil, Підключення: Бокове підключення, Висота: 200, Довжина: 600, Тип радіатора: 22 тип
Знижка 15%
Радіаторні системи від компанії KERMI (Німеччина) є сучасним і інноваційним рішенням для систем опалення житлових, громадських, офісних і виробничих будівель та споруд. Вони виробляються з нержавіючої сталі найвищої якості товщиною 1.25 мм, характеризується високими показниками тепловіддачі і...
Торговая маркаKermi Висота200 мм Глибина100 мм Довжина600 мм Тип радіатора22 тип Тепловіддача 70С Вт439 Вт Обігріваєма площа4 м.кв.
Kermi 200 Plan PTV
Знижка 15%
Просте нижнє підключення з легким доступом, висока енергоефективність, швидке нагрівання і стильний дизайн - характерні риси, які виділяють радіатори лінійки Kermi Plan PTV серед конкурентів. Завдяки двом пластинам і конвекторного обребрена радіатор відрізняється високою швидкістю нагріву...
Торговая маркаKermi Висота200 мм Глибина100 мм Довжина600 мм Тип радіатора22 тип Тепловіддача 70С Вт427 Вт РізьбаM30x1.5
Kermi Plan PKO 200 | Сталевий Низький радіатор (Бокове підключення), Модель: Plan, Підключення: Бокове підключення, Висота: 200, Довжина: 600, Тип радіатора: 22 тип
Знижка 15%
Сталеві радіатори Kermi Plan PKO 200 - це поєднання неперевершеної дизайну і зразковою потужності від німецького бренду. Завдяки малій монтажній висоті 200 мм призначені для установки в приміщеннях з великою площею скління і низькими підвіконнями. Радіатори лінійки Kermi Plan...
Торговая маркаKermi Висота200 мм Глибина102 мм Довжина600 мм Тип радіатора22 тип Тепловіддача 70С Вт427 Вт Обігріваєма площа4 м.кв.
Фильтры товаров
Торгова марка (1)
Опалювальная площа
Тепловіддача
Висота
Глибина
Підключення радиатора
Довжина
Тип радіатора
Різьба
Країна виробник
Серія