Kermi Plan PKO | Сталевий Плоский радіатор (Бокове підключення)

Write a review
PK0100304W02
До завершення акції залишилось:
1,658.00 Грн.
1,409.30 Грн.
Ви економите: 248.70 Грн.
+
Торговая маркаKermi Висота300 мм Глибина63 мм Довжина400 мм Тип радіатора10 тип ПідключенняБокове підключення Тепловіддача 70С Вт129 Вт Обігріваєма площа1 м.кв. ВиробникГермания
Add to this product
  • Напольное крепление
  • Подключение

Радіатори виробництва корпорації KERMI (Німеччина) є сучасними опалювальними системами, використовуваними в житлових, громадських, офісних і виробничих будівлях і спорудах. Вони виробляються з сталевих листів товщиною 1.25 мм, мають низькі показники теплової інерції і відмінну тепловіддачу. Радіатори компанії KERMI застосовуються в системах опалення з робочим тиском не більше 10 Бар.

Сталевий радіатор KERMI моделі PLAN PKO складається з однієї теплоотдающей секції з додатковою теплоотражающей поверхнею. Модель PLAN PKO має ідеально гладку, плоску передню панель, що відрізняє її від класичних гофрованих радіаторів. Радіатор підійде для будь-якого дизайну приміщення, а широкий асортимент з різними розмірами дозволить знайти оптимальне рішення для будь-якого завдання. Для приєднання радіатора до системи подачі робочої рідини передбачені бічні технологічні отвори з різьбленням. Температура робочої рідини може становити до 110 ° С. Радіатори KERMI не вимагають спеціальної фарбування або її поновлення в процесі експлуатації - інноваційне заводське покриття характеризується високою стійкістю і безпекою для здоров'я людини.   

Комплект радіаторів KERMI серії PLAN PKO складається з радіатора, крана Маєвського, вбудованого вентиля без термоголовки і заглушки. Кріплення радіаторів довжиною до 1605 міліметрів передбачено на чотири накладки, а довжиною 1805 міліметрів і більше - на шість накладок.

Торговая марка
Висота
300 мм
Глибина
63 мм
Довжина
400 мм
Тип радіатора
Модель
Plan
Тепловіддача 70С Вт
129 Вт
Обігріваєма площа
1 м.кв.
Виробник
Знайти схожі

No reviews found

Возможно, вас это заинтересует