Kermi Line PLK | Сталевий Лінійний радіатор (Бокове підключення)

Write a review
PLK100300401N2K
Скидка на продукцию 15%
До завершення акції залишилось:
1,618.50 Грн.
1,375.72 Грн.
Ви економите: 242.77 Грн.
+
Торговая маркаKermi Висота300 мм Довжина400 мм Тип радіатора10 тип Глибина63 мм ПідключенняБокове підключення Тепловіддача 70С Вт129 Вт Обігріваєма площа1 м.кв. ВиробникГермания

Прості, надійні і безпечні радіатори KERMI (Німеччина) серії Line PLK - результат багаторічних досліджень провідного європейського виробника рішень для систем опалення житлових, громадських, офісних і промислових будівель і споруд. Вони виробляються з нержавіючої сталі найвищої якості товщиною 1.25 мм і мають більш високі показники тепловіддачі, ніж чавунні або алюмінієві моделі.

Сталевий радіатор компанії KERMI моделі Line PLK має лінійно-профільовану передню панель, що має кілька рядів конвективного горизонтального оребрения. Для з'єднання радіатора до системи подачі гарячої води передбачено технологічний отвір з нарізним сполученням збоку. Основною відмінністю цієї моделі є нагрів повітря в приміщенні з мінімальними витратами часу і високою ефективністю. Температура робочої рідини може становити до 110 ° С. Радіатори KERMI Line PLK не вимагають регулярного оновлення забарвлення в процесі експлуатації - інноваційне покриття, нанесене в заводських умовах, має високу стійкість, не виділяє токсичних речовин в процесі нагрівання і не потребує оновлення. 

Комплект радіаторів KERMI серії Line PLK складається з радіатора, крана Маєвського, вбудованого вентиля без термоголовки і заглушки.

Торговая марка:
Висота:
300 мм
Довжина:
400 мм
Тип радіатора:
Глибина:
63 мм
Модель:
Line
Підключення:
Тепловіддача 70С Вт:
129 Вт
Обігріваєма площа:
1 м.кв.
Виробник:
Серія:
Знайти схожі

No reviews found

Add to this product
  • Напольное крепление
  • Подключение
Возможно, вас это заинтересует
  • Ассортимент Бренда