Kermi Verteo Line PLS | Сталевий Вертикальний радіатор

Write a review
PLS201600301X3K
Скидка на продукцию 15%
До завершення акції залишилось:
20,578.37 Грн.
17,491.67 Грн.
Ви економите: 3,086.71 Грн.
+
Торговая маркаKermi Висота1600 мм Довжина300 мм Тип радіатора20 тип Глибина66 мм ПідключенняНижнє підключення Тепловіддача 70С Вт826 Вт Обігріваєма площа8 м.кв. ВиробникГермания

Радіатор KERMI VERTEO LINE PLS - вертикальний, дизайнерський радіатор з гладкою панеллю і додаванням вертикальних елегантних смужок. KERMI VERTEO LINE PLS є опалювальний прилад з вертикальним розташуванням в приміщенні. Він ідеально підходить для невеликих приміщень і кімнат з високою стелею. Незважаючи на невелику товщину радіатора, він забезпечує ефективний прогрів завдяки інноваційній технології Therm X2 - гаряча вода спочатку подається на передню панель, а потім на задню, що дозволяє збільшити тепловіддачу і продуктивність.

Радіатор KERMI VERTEO LINE PLS виготовлений із сталевих листів товщиною 1.25 мм, має низькі показники теплової інерції і відмінну тепловіддачу. Він використовується в системах опалення з робочим тиском не більше 10 Бар. Моделі має лінійно-профільовану передню панель з декількома рядами конвективного вертикального оребрения. Температура робочої рідини може становити до 110 ° С. Для з'єднання радіатора і опалювальної системи передбачено технологічний отвір з нарізним сполученням знизу.

Комплект радіаторів KERMI серії VERTEO LINE PLS складається з радіатора, крана Маєвського, вбудованого вентиля без термоголовки і заглушки.

Торговая марка:
Висота:
1600 мм
Довжина:
300 мм
Тип радіатора:
Глибина:
66 мм
Модель:
Линейный
Підключення:
Тепловіддача 70С Вт:
826 Вт
Обігріваєма площа:
8 м.кв.
Виробник:
Знайти схожі

No reviews found

Add to this product
  • Напольное крепление
  • Подключение
Возможно, вас это заинтересует
  • Ассортимент Бренда