Кронштейн підлоговий з гнучким хватом

kreplenie-pol-gib
299.90 Грн.
+
Торговая маркаAlltermo ПризначенняДля секційних радіаторів ВиробникКитай ВластивістьГибкий хват

Кронштейн підлоговий з гнучким хватом є універсальним кріпильним елементом для монтажу низьких секційних біметалевих та алюмінієвих радіаторів. Застосовується для фіксації опалювальних приладів до підлоги у випадках, коли міцності і несучої здатності стін недостатньо для використання стандартних настінних кронштейнів. Кріплення такого типу особливо популярні в випадках, коли використовуються низькі алюмінієві батареї і біметалічні радіатори з монтажем під низькими підвіконнями, опалення з панорамними вікнами і в інших місцях, де звичайне кріплення неможливо.

Кріплення радіаторів до даного кронштейну здійснюється за нижній колектор - гнучка кріпильна частина затягується за потрібною діаметру. Завдяки цьому кронштейн може застосовуватися для радіаторів різного типу і виробництва. Комплекту з двох кронштейнів досить для фіксації невисоких радіаторів довжиною до 10 секцій. При монтажі радіаторів від 10 секцій використовують 3 кронштейна. Кріплення регулюється по висоті, дозволяючи фіксацію радіатора на відстані від 120 до 180 мм від підлоги.

Дізнайтеся більше технічних деталей та ознайомитися з цінами на кріплення для радіаторів опалення можно на нашому сайті.

Торговая марка:
Alltermo
Виробник:
Китай
Властивість:
Гибкий хват

No reviews found

Возможно, вас это заинтересует
  • Ассортимент Бренда