Універсальний кронштейн для монтажу секційного радіатора

Write a review
kronshtein-stena-gips
ПризначенняДля секційних радіаторів ВиробникУкраїна

Радіаторний кронштейн для гіпсокартора призначений для надійної і міцної фіксації опалювальних приладів до складних поверхнях. Призначений для фіксації на гіпсокартон, пластик, дерево, бетон і інші матеріали, де застосування стандартних штирьових кріплень ускладнене або неможливе.

Кронштейн універсальний для алюмінієвого та біметалевого, підходить для кріплення практично всіх видів моделей алюмінієвих і біметалічних радіаторів. Відрізняється простим монтажем за допомогою анкерних болтів. Виготовлений кронштейн з високоміцної холоднокатаної листової тканини товщиною 3 мм, що забезпечує довгий термін служби і надійність одержуваного кріплення.

Монтаж радіаторного кронштейна для гіпсокартону не вимагає спеціальних навичок. Достатньо лише правильно розрахувати кількість кріплень і розрахувати висоту, щоб уникнути перекосу батареї і порушення циркуляції теплоносія. Як правило, для монтажу секційних радіаторів як алюмінієвого, так і біметалічного типу, застосовують 4 кріплення по парі знизу і зверху . Але якщо кількість секцій перевищує 10, то рекомендується використовувати 6 радіаторних кронштейнів даного типу.

Дізнайтеся більше про нюанси підбору і монтажу кронштейнів для гіпсокартону і оформляйте замовлення, зв'язавшись з нашими операторами.

Виробник
Україна
Знайти схожі

No reviews found

Возможно, вас это заинтересует