Терморегулятор Danfoss RA 5030

013G5030
Скидка на продукцию 15%
До завершення акції залишилось:
444.41 Грн.
377.76 Грн.
Ви економите: 66.64 Грн.
+
Торговая маркаDanfoss РізьбаM30x1.5 КолірБілий ВиробникДания

Рідинні термостатичні елементи RAW-K 5030 та RAW-K 5032 мають функцію захисту теплоносія від замерзання і можливість обмеження або блокування встановленої температурної настройки.

Термоголовка моделі RAW-K 5030 є терморегулятором для радіаторів, використовуваним в приміщеннях житлового типу. Терморегулятор Danfoss має вбудовану функцію захисту речовини-теплоносія від замерзання, а також обмежувач настройки температури. Термічно регулятор легко встановлюється на корпусі клапана без використання спеціальних інструментів або пристосувань.

RAW-K 5030 може бути встановлений на клапани регулювання температури компаній-виробників Heimeier, MNG, Oventrop і інших, що мають різьбове з'єднання типу M30x1,5, а також на температурні клапани цих компаній, встановлених в радіатори. Світовий бренд Danfoss кілька десятиліть є світовим лідером в створенні та виробництві спеціального обладнання для забезпечення безперебійної, енергоефективної і надійної роботи опалювальних систем. Перевагами термоголовки моделі RAW-K 5030 є:

  • спеціальний пристрій клапана знижує можливість забруднення;
  • діапазон робочих температур від 8 до 28 ° С;
  • значна економія енергоносіїв;
  • функція блокування / обмеження встановлюється температури.

Країна виробництва - Данія.

Термостатичні елементи RAW-K встановлюють на клапани терморегуляторів з різьбленням М30 х 1,5 фірм Heimeier, Oventrop, MNG та інших, а також на вентильні вставки цих виробників, вбудовані в компактні радіатори: Biasi, Delta, DiaNorm, Diatherm, Ferroli, Henrad, Kaimann, Kermi, Korado, Purmo, Radson, Superia, Stelrad, Veha, Zehnder-Completto Fix і ін.

Торговая марка:
Різьба:
Колір:
Виробник:
Дания

No reviews found

Add to this product
  • Узлы нижнего подключения
  • Радиаторные краны
Возможно, вас это заинтересует
  • Ассортимент Бренда