Терморегулятори Danfoss

Терморегулятори Данфосс для вашої квартири

Радіаторні терморегулятори Danfoss - сучасне і ефективне рішення для впевненого вирішення питання побутового енергозбереження. Термоголовки даного бренду здатні автоматично збільшувати або скорочувати обсяг теплоносія в батареях, в залежності від реальних потреб. При цьому терморегулятори Danfoss заслужили репутацію максимально надійних і безвідмовних пристроїв, придатних практично під будь-які опалювальні системи.

Принцип роботи та види терморегуляторів

Основна функція терморегуляторів для батарей даного виробника - підтримання заданого користувачем рівня температури в приміщеннях і більш грамотний розподіл енергії в опалювальній системі. Для цього в конструкцію пристрою вбудовано 2 основних елементи - регулюючий клапан і термостат. Термостат реагує на зміну температури в кімнаті і завдяки вбудованому всередині чутливого елемента передає сигнал для відкриття або перекриття потоку теплоносія в радіатор клапаном. Це дозволяє не тільки підтримувати оптимальну температуру, але і максимально точно регулювати комфорт в кожному приміщенні окремо, без порушення роботи тваринницьких ферм опалювальної системи.

У нашому інтернет-магазині представлені найпопулярніші модифікації терморегуляторів Danfoss, що відрізняються по конструкції і принципу дії:

  1. Рідинні терморегулятори. Мають вбудований чутливий до зміни температури елемент, який складається з сильфона з рідиною з високим коефіцієнтом теплового розширення. Зміна обсягу рідини призводить в рух сильфон, який перекриває або відкриває клапан радіатора.
  2. Електронна термоголовка. Відрізняється наявністю електронного датчика, який контролює температуру в приміщенні і кожні 1-2 хвилини подає сигнал на вбудований електродвигун. Регулювання потоку теплоносія при необхідності здійснюється моментально. Також користувач отримує можливість програмувати роботу датчика за часовими періодами (наприклад, вночі, на вихідних і т.д.), завдяки чому досягається максимальний комфорт і ще більший рівень економії.
  3.     Термоголовки з виносним температурним датчиком. Встановлюються в випадках, коли немає технічної можливості або місця для установки стандартного рішення або при наявності інших джерел тепла поблизу батареї, мала кількість простору (прямі сонячні промені, широкі підвіконня, щільні штори). Термоголовка з виносним датчиком дозволяє розмістити чутливий елемент в будь-якій частині приміщення в 2, 5 або 10 метрів від батареї для більш точного управління рівнем комфорту.
  4.     Дизайнерські терморегулятори. Danfoss - має відомий у всьому світі «знак якості» в області дизайну Red Dot. У дизайнерській лінійці можна виявити стильні та естетичні моделі на будь-який смак і для будь-якого інтер'єру.

Переваги термоголовок Данфосс для вашого радіатора опалення

Вибираючи термоголовки Danfoss, ви отримаєте:

  • Економія до 46% енергії. Радіаторні терморегулятори дозволяють витрачати саме стільки енергії, скільки потрібно для комфортного обігріву.
  • Висока точність. Регулювання температури здійснюється з точністю до 1 градуса С.
  • Безпека. Термоголовки виробника оснащені «захистом від дітей», відрізняються максимальною герметичністю і надійністю навіть через роки експлуатації.

Якщо хочете підвищити комфорт в кожному приміщенні окремо і домогтися істотної економії енергоресурсів вже цієї зими, телефонуйте нашим операторам прямо зараз!

Акція
584.53 Грн. 496.75 Грн.
Термоголовка Danfoss RA 2991
Торговая маркаDanfoss РізьбаClick (Danfoss) КолірБілий
Електронна термоголовка Danfoss Eco ™ Bluetooth 014G1001
Торговая маркаDanfoss КолірБілий
Термоголовка Danfoss RAX 013G6075
Торговая маркаDanfoss РізьбаClick (Danfoss) КолірЧорний
Акція
464.56 Грн. 394.99 Грн.
Терморегулятор Danfoss RA 5030
Торговая маркаDanfoss РізьбаM30x1.5 КолірБілий
Акція
739.60 Грн. 628.74 Грн.
Терморегулятор Danfoss RA 2945
Торговая маркаDanfoss КолірБілий
Термоголовка Danfoss 013G5062 з виносним датчиком, капіляр 2м
Торговая маркаDanfoss РізьбаClick (Danfoss) КолірБілий
Термостатична головка Danfoss RAX 013G6070
Торговая маркаDanfoss РізьбаClick (Danfoss) КолірБілий
Термоголовка , термостатичний елемент Danfoss RAX 013G6170 , Хром
Торговая маркаDanfoss РізьбаClick (Danfoss) КолірХром
Акція
1,443.76 Грн. 1,227.24 Грн.
Термоголовка Danfoss RA 2992
Торговая маркаDanfoss РізьбаClick (Danfoss) КолірБілий
Термоголовка Danfoss RA 5032 з виносним датчиком
Торговая маркаDanfoss РізьбаM30x1.5 КолірБілий
Фильтры товаров
Торгова марка (1)
Модифікація
Різьба
Колір
Країні виробник