Радіатор Esperado Optimo

Write a review
Esperado Optimo 500
220.09 Грн.
+
Торговая маркаEsperado Висота500 мм Глибина80 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.3 кг Об'єм0.43 л Робочий тиск16 Тепловіддача 70С Вт178 Вт Обігріваєма площа1 м.кв. ВиробникКитай
Add to this product

Батареї Esperado Optimo виробляються з першокласного алюмінієвого сплаву методом лиття під тиском. Прилади мають високу тепловою потужністю за рахунок особливої теплопровідності алюмінію. Вироби досить оперативно прогрівають житло, що гарантує економність. Моделі Esperado Optimo працюють при максимальному тиску 16 атм, а також пройшли випробування під тиском 24 атм, тому не варто турбуватися про цілісність деталей. Вони експлуатуються в будь-яких опалювальних системах, як автономних, так і централізованих. Максимальна температура гарячої води становить 110 градусів. За рахунок великих розмірів і особливої конструкції поверхні теплос'ема, батареї характеризуються високими властивостями теплової віддачі. Підвищена герметичність забезпечується міцним механізмом кріплень.

Радіатори Esperado Optimo виділяються компактністю і лаконічним дизайном в поєднанні з високою тепловою потужністю. Інноваційні зміни іспанських приладів, безсумнівно, доповнять будь-який стиль інтер'єру. Пропонуємо ознайомитися з повним каталогом алюмінієвих батарей Esperado .

Всі секції окремо пройшли випробування під тиском повітря в два етапи, що запобігає надходженню води в прилад до його монтажу в опалювальну систему. Пропонуємо подивитися новинку із серії Esperado радіатор Esperado Solo .

Esperado Optimo тех. дані:

 

Висота

габаритна висота

глибина

Ширина

вага, кг

Обсяг води, л

потужність 70

тиск

Esperado Optimo

500

575

80

80

1.3

0,43

178

16

Торговая марка
Висота
500 мм
Ширина секції
80
Глибина
80 мм
Довжина
80 мм
Кількість секцій
Вага
1.3 кг
Об'єм
0.43 л
Робочий тиск
16
Тепловіддача 70С Вт
178 Вт
Обігріваєма площа
1 м.кв.
Виробник
Знайти схожі

No reviews found

Возможно, вас это заинтересует