Алюмінієві радіатори Mirado

Алюмінієві радіатори Мірадо виробництво Україна

Швидко та стрімко набирають популярності серед українських споживачів. Радіатори випробовували в умовах нестабільного тиску та поганого водопостачання, що руйнує радіаторну структуру, але алюмінієві радіатори Mirado пройшли ці випробування та показали бездоганний результат. Бездоганні вони й у співвідношення ціни та якості та надані у великому асортименті, що дає можливість вибрати потрібний алюмінієвий радіатор для свого приміщення.

Дизайнерська унікальність не поступається іншим виробникам опалювальних систем. Антикорозійна стійкість, стійкість до тиску гарантує тривалий термін служби радіаторів. При виробництві використовують спеціальні компоненти, які захищають радіатори від хімічної дії води та інших факторів. Висока тепловіддача кожної секції забезпечить тепло та затишок будь-якого приміщення. Висока міцність радіатора витримує великий тиск та фізичні навантаження зовнішнього фактора. Внутрішнє оброблення антикорозійним покриттям забезпечить безперебійну роботу радіатора на довгі терміни служби. Компанія застосовують тільки інноваційні технології у виготовленні секцій, обробці та фарбуванні. Для виробництва алюмінієвих радіаторів використовують лише якісні та надійні матеріали.

Радіатори Мірадо піддаються жорстким випробуванням, таких як пневматичні та гідравлічні випробування, для гарантії та відповідності характеристики проектних даних.

Алюмінієві радіатори Mirado – це радіатори високої якості, які задовольнять будь-якого споживача своєю функціональністю, надійністю, довговічністю та асортиментом. Компанія Mirado надає не тільки великий асортимент радіаторів різних розмірів, але й різноманітність колірної гами та дизайну, який легко і просто впишеться у ваш інтер'єр приміщення на довгий термін служби.

Алюмінієві радіатори Mirado – експлуатуються в системах з водяним опаленням у спорудах житлового, громадського та промислового типу. У нас Ви можете купити алюмінієві радіатори за доступною ціною. Також ви можете ознайомитись біметалевими радіаторами Mirado.

Алюмінієвий радіатор Mirado 500х96 Алюмінієві радіатори Mirado 500/96 призначені для установки в систем водяного опалення житлових, громадських та промислових будівель. Сучасний зовнішній вигляд радіаторів дозволяє встановлювати опалювальні прилади в приміщеннях з підвищеними вимогами по...
Торговая маркаMirado Висота500 мм Глибина96 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.3 кг Тепловіддача 70С Вт205 Вт
Алюмінієві радіатори Mirado Summer - призначені для установки в системах водяного опалення житлових, громадських та промислових будівель. Сучасний зовнішній вигляд радіаторів дозволяє встановлювати опалювальні прилади в приміщеннях з підвищеними вимогами до естетики інтер'єру. Алюмінієві...
Торговая маркаMirado Висота500 мм Глибина85 мм Довжина320 мм Кількість секцій4 Вага4.16 кг Тепловіддача 70С Вт648 Вт
Фильтры товаров
Торгова марка (1)
Опалювальная площа
Тепловіддача
Висота
Глибина
Довжина
Кількість секцій
Країна виробник
Серія