Royal Thermo Piano Forte (білий)

Royal Thermo Piano Forte Bianco Traffico 500
Скидка на продукцию Royal Thermo
До завершення акції залишилось:
2,762.33 Грн.
2,624.28 Грн.
Ви економите: 138.05 Грн.
Білий
+
Торговая маркаRoyal Thermo Висота500 мм Довжина80 мм Глибина100 мм ПідключенняБокове підключення Вага2.2 кг Робочий тиск30 Тепловіддача 70С Вт189 Вт КолірБілий Обігріваєма площа1 м.кв. ВиробникИталия
Полная комплектация
2,545.39 Грн.2,624.28 Грн.
+
Монтажні комплекти
+
+
Загальний прайс-лист3,690.58 Грн.
Ціна для всіх3,519.21 Грн.

Royal Thermo Piano Forte - надійні секційні батареї з біметалу , використовувані як в житлових, так і виробничих приміщеннях. Головними перевагами опалювальних приладів є економічність, міцність (витримують тиск 40-50 атмосфер), хороша теплопровідність, довговічність і вишуканий дизайн, що нагадує клавіші фортепіано в русі. Такий оригінальний зовнішній вигляд дозволяє гармонійно підкреслити будь-який інтер'єр. Крім естетичних властивостей ритмічна почерговість секцій з різними кутами нахилу забезпечує ефект 3D Heating і збільшує конвекційну здатність обігрівального приладу на 5%.

При виготовленні радіаторів Royal Thermo використовують два метали - алюміній і сталь. Завдяки сталевому сердечнику посилюється конструкція батарей, підвищується стійкість до корозійних процесів і високому тиску. Алюміній славиться відмінною теплопровідністю, що значно зменшує інертність агрегату і збільшує його тепловіддачу. Такі опалювальні прилади здатні швидко нагріватися і охолоджуватися. Принцип роботи обігрівальної конструкції простий - проникає знизу холодне повітря, потрапляючи всередину, прогрівається і піднімається, рівномірно поширюючись по всій кімнаті. Висота радіатора 500 мм.

При фарбуванні радіаторів Piano Forte використовують ультра стійкі екологічно чисті нано-фарби FreiLacke (Німеччина) і AkzoNobel (Нідерланди). Перед фарбуванням на поверхню наноситься антикорозійне безфосфатний покриття Oxsilan 9807, що не містить важких металів. Семіетапная фарбування забезпечує стійкість до механічних пошкоджень, гарантує захист механізму в приміщеннях з високим рівнем вологості, а також подовжує безперебійний термін експлуатації приладів. Базовими кольорами, в яких випускаються батареї, виступають Noir Sable (Глибокий чорний), Bianco Traffico (вишуканий білий) і Silver Satin (Шляхетний срібний) з нідерландської палітри FUTURA AKZONOBEL.

Радіатори Royal Thermo Piano Forte характеризуються великою потужністю при невеликих розмірах, мають 25-річною гарантією від виробника. Відпускаються в приладах 4, 6, 8, 10 або 12 секцій. Максимальний робочий тиск - 30 бар, тепловіддача однієї секції - 189 Вт.

Royal Thermo Piano Forte Bianco Traffico технічні дані:

  Висота Габаритна висота Глибина Ширина Вага, кг Потужність 70 Тиск
Royal Thermo Piano Forte 500 591 100 80 2,2 189 30 Бар

Купити біметалічні батареї цієї торгової марки за прийнятною ціною можна у нас на сайті. Менеджери нашого інтернет-магазину проконсультують з усіх додаткових питань щодо придбаного товару. Також, пропонуємо Вам ознайомитися з вертикальним біметалічним радіатором Royal Thermo Piano Forte Tower .

Торговая марка:
Висота:
500 мм
Ширина секції:
80
Кількість секцій:
Довжина:
80 мм
Глибина:
100 мм
Підключення:
Бокове підключення
Вага:
2.2 кг
Робочий тиск:
30
Тепловіддача 70С Вт:
189 Вт
Колір:
Білий
Обігріваєма площа:
1 м.кв.
Виробник:

No reviews found

Add to this product
  • Крепления
  • Монтажный комплект
  • Радиаторные комплекты
Возможно, вас это заинтересует
  • Ассортимент Бренда