Радіатор Royal Thermo Piano Forte (чорний)

Write a review
Royal Thermo Piano Noir Sable 500
2,884.92 Грн.
Чорний
+
Торговая маркаRoyal Thermo Висота500 мм Глибина100 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно ПідключенняБокове підключення Вага2.2 кг Робочий тиск30 Тепловіддача 70С Вт189 Вт КолірЧорний Обігріваєма площа1 м.кв. ВиробникИталия
Полная комплектация
Загальний прайс-лист6,727.57 Грн.
Ціна для всіх6,278.61 Грн.
Add to this product
  • Крепления
  • Монтажный комплект
  • Радиаторные комплекты

Royal Thermo Piano Forte - надійні секційні батареї з біметалу , використовувані як в житлових, так і виробничих приміщеннях. Головними перевагами опалювальних приладів є економічність, міцність (витримують тиск 40-50 атмосфер), хороша теплопровідність, довговічність і вишуканий дизайн, що нагадує клавіші фортепіано в русі. Такий оригінальний зовнішній вигляд дозволяє гармонійно підкреслити будь-який інтер'єр. Крім естетичних властивостей ритмічна почерговість секцій з різними кутами нахилу забезпечує ефект 3D Heating і збільшує конвекційну здатність обігрівального приладу на 5%.

При виготовленні радіаторів Royal Thermo використовують два метали - алюміній і сталь. Завдяки сталевому сердечнику посилюється конструкція батарей, підвищується стійкість до корозійних процесів і високому тиску. Алюміній славиться відмінною теплопровідністю, що значно зменшує інертність агрегату і збільшує його тепловіддачу. Такі опалювальні прилади здатні швидко нагріватися і охолоджуватися. Принцип роботи обігрівальної конструкції простий - проникає знизу холодне повітря, потрапляючи всередину, прогрівається і піднімається, рівномірно поширюючись по всій кімнаті. Висота радіатора 500 мм.

При фарбуванні радіаторів Piano Forte використовують ультра стійкі екологічно чисті нано-фарби FreiLacke (Німеччина) і AkzoNobel (Нідерланди). Перед фарбуванням на поверхню наноситься антикорозійне безфосфатний покриття Oxsilan 9807, що не містить важких металів. Семіетапная фарбування забезпечує стійкість до механічних пошкоджень, гарантує захист механізму в приміщеннях з високим рівнем вологості, а також подовжує безперебійний термін експлуатації приладів. Базовими кольорами, в яких випускаються батареї, виступають Noir Sable (Глибокий чорний), Bianco Traffico (вишуканий білий) і Silver Satin (Шляхетний срібний) з нідерландської палітри FUTURA AKZONOBEL.

Радіатори Royal Thermo Piano Forte характеризуються великою потужністю при невеликих розмірах, мають 25-річною гарантією від виробника. Відпускаються в приладах 4, 6, 8, 10 або 12 секцій. Максимальний робочий тиск - 30 бар, тепловіддача однієї секції - 189 Вт.

Royal Thermo Piano Forte Noir Sable технічні дані:

  Висота Габаритна висота Глибина Ширина Вага, кг Потужність 70 Тиск
Royal Thermo Piano Forte 500 591 100 80 2,2 189 30 Бар

Купити біметалічні батареї цієї торгової марки за прийнятною ціною можна у нас на сайті. Менеджери нашого інтернет-магазину проконсультують з усіх додаткових питань щодо придбаного товару. Також, пропонуємо Вам ознайомитися з вертикальним біметалічним радіатором Royal Thermo Piano Forte Tower .

Торговая марка
Висота
500 мм
Ширина секції
80
Глибина
100 мм
Довжина
80 мм
Кількість секцій
Підключення
Бокове підключення
Вага
2.2 кг
Робочий тиск
30
Тепловіддача 70С Вт
189 Вт
Колір
Чорний
Обігріваєма площа
1 м.кв.
Виробник
Знайти схожі

No reviews found

Возможно, вас это заинтересует