Алюмінієві радіатори українського виробництва

08/15/2019

Щоб оснастити свою квартиру, будинок, котедж сучасним опалювальним устаткуванням, не обов'язково купувати моделі, іноземних марок, переплачуючи за доставку. Сьогодні український ринок пропонує широкий асортимент алюмінієвих радіаторів , що мають високий коефіцієнт корисної дії. Українське виробництво створює опалювальні прилади на інноваційному європейському станочном обладнанні, використовуючи сучасні технології. Пропонуємо Вашій увазі самі стоять моделі і марки алюмінієвих радіаторів.

Радіатори Мірадо, ТОВ "Сантехрай"

В Україні виробляють алюмінієві радіатори тільки один виробник - це ТОВ Сантехрай в місті Одеса, радіатори під торговою маркою Mirado. Вони в свою чергу діляться на моделі:

1. Радіатор DIVA 500/96 - надійність, перевірена досвідом!

Опалювальний прилад створений методом лиття, основна сировина - алюміній (86%), доповнений кремнієм, міддю, що збільшує міцність радіатора в кілька разів. Завдяки інноваційним технологіям, розробникам вдалося вдосконалити дану модель: тепер радіатор DIVA500 / 96 здатний витримувати скачки тиску в системі до 40 атмосфер. Що повністю робить устаткування безпечним для використання в квартирах багатоповерхових додому з централізованою системою опалення.

2. Радіатор MIRADO 500/96 - візитка одеського заводу!

Дана модель активно експортується в країни Європейського Союзу, що зайвий раз свідчить про вищу якість виробу. Відрізняється дана модель високою потужністю, одна тільки секція має потужність в 205 Вт. Завдяки унікальному секретному покриттю, пристрій радіатора надійно захищене від корозії, тому і має великий термін експлуатації, більше 50-ти років.

Варто відзначити презентабельний зовнішній вигляд радіатора, що поєднується з самим вимогливим інтер'єром. Крім того, сам пристрій покрито екологічно чистою фарбою, тому виріб є безпечним у використанні. Крім цього, український завод пропонує алюмінієві радіатори під марками Summer, Elegance. Кожна модель кожної марки проходить багаторазове тестування на міцність і якість.

Переваги покупки алюмінієвих радіаторів українського виробництва

  • Прийнятна вартість.
  • Великий термін експлуатації, гарантійне обслуговування.
  • Вища якість, за рахунок використання інноваційного обладнання і європейських технологій.

Багато інтернет магазинів пропонують алюмінієві батареї опалення і пишуть про те, що радіатори виробництва Україна. Будьте дуже обережні, так як багато підробок. Радіатор приходить з Китаю, а продають його як Україна, так як у нашого споживача довіру до українського радіатора вище, ніж до дешевого Китаю.