Carron батареї

Найстаріші радіатори Англії.

Бренд Carron – старовинний англійський бренд чавунних радіаторів. Будучи заснованою ще в 1859 році як металургійний завод, компанія незмінно виробляє чавунні вироби, починаючи від гармат «Карронад» і закінчуючи чавунними ванними та основами ліхтарних стовпів. При цьому якість продукції залишається незмінною вже протягом майже двох століть, заслуживши високу оцінку ще у герцога Веллінгтона. Це не дивно, адже біля джерел компанії стояв сам Чарльз Гаскойн.

Переваги чавунних радіаторів

У світі компанія не втратила своїх позицій провідного світового виробника чавунних радіаторів. Радіатори від Carron – це:

 • високотехнологічні вироби, створені майстрами своєї справи на базі більш ніж 150-річної традиції чавуноливарного виробництва;
 • фінішне оздоблення готових виробів на замовлення;
 • велика кількість сучасних аксесуарів, які дозволять втілити у металі будь-яку дизайнерську фантазію.

На цьому переваги радіаторів Carron не закінчуються. Технології виробництва радіаторів не стоять дома. Багато виробників стурбовані продовженням довговічності своєї продукції. Компанія Carron пропонує своїм клієнтам разом з унікальною гідравлічною міцністю та обігріваючою здатністю довічну гарантію на свої вироби.

У ряді виробників чавунних радіаторів ви навряд чи знайдете іншого з подібним найширшим модельним рядом, що включає 24 моделі і більше 4000 кольорів. Додатково до цього, замовнику доступні різні види обробки поверхні:

 • полірування
 • патинування
 • золочення
 • сатин

Враховуючи те, що фінішне оздоблення поверхні радіаторів проводиться майстрами вручну, кожен виріб стає справді унікальним, ви точно не знайдете двох абсолютно ідентичних радіаторів.

Для особливо вимогливих клієнтів виробник пропонує широкий ряд моделей, завдяки яким можна відчути дух тієї чи іншої епохи:

 1. мила «маргаритка» Daisy – втілена жіночність Франції початку минулого століття;
 2. химерна Verona, декорована херувімами, драконами та левами;
 3. розроблений на рубежі століть, близько 1900 року, для прикраси кімнат офіцерів Chelsea;
 4. строгий, що олтично вписується в класичний інтер'єр Orleans;
 5. елегантний французький Rococсo;
 6. одна з останніх розробок – багатофункціональний Ottoman.

Створення цих іменитих радіаторів – повністю індивідуальне виробництво. Кожна секція, витягнута з кокіля і остигнув, уважно оглядається на предмет зовнішніх дефектів. Потім секції вручну очищаються та шліфуються перед нанесенням багатошарового захисного та декоративного покриття. Після цього радіатори збираються в секції і йдуть на гідравлічне випробування. Тиск і потік води, які витримують радіатори при випробуванні, значно вищі за дозволені в опалювальних системах. Це робиться для того, щоб гарантувати безпроблемну роботу радіаторів по всьому терміну експлуатації. Випробовані радіатори проходять фінішне оздоблення патинування або полірування. На цьому етапі ставлення до радіаторів особливо дбайливе, тому що не можна допустити жодних подряпин на декоративному покритті.

Ціновий діапазон чавунних батарей Carron

Цілком природно, що такий широкий модельний ряд має досить широкий ціновий діапазон. Збільшити вартість може оригінальна замовна обробка або незвичайна кольорова гама, розрахована на найвибагливішого замовника. Єдине, чого ви не побачите серед моделей Carron, – це відвертого ширвжитку та дешевки. Зібрані та декоровані вручну, ці опалювальні прилади є творами чавуноливарного мистецтва, і у світовому рейтингу стоять особняком.

Чавунні радіатори Carron Chelsea виготовляються в Англії з покриттям застосуванням і відрізняються секції на витончених ніжках. Стильні та сучасні прилади Челсі відповідають всім необхідним критеріям, які потрібні для батарей даної категорії. Стандартна міцність і зносостійкість металу...
Торговая маркаCarron Висота500 мм Глибина220 мм Довжина220 мм Кількість секційПо секционно Тепловіддача 70С Вт125 Вт Обігріваєма площа1 м.кв.
Чавунні радіатори VERONA випускають в підлоговому вигляді, бічні секції на витончених ніжках. Величезна палітра фактурних колірних варіацій. Батареї Carron створюються з чавуну першокласної якості і не схильні до розкладання металу, що забезпечує їх більше п'ятдесяти років експлуатаційний...
Торговая маркаCarron Висота640 мм Глибина62 мм Кількість секційПо секционно Тепловіддача 70С Вт143 Вт Обігріваєма площа1 м.кв.
Чавунний радіатор Carron Ottoman відрізняється оригінальним видом, завдяки дизайнерському оформленню в стилі RETRO. Лицьова сторона ребер секцій прикрашена завитими стеблами, які прагнуть вгору. Як матеріал використовувався високоякісний чавун, що забезпечує опалювального котла не тільки...
Торговая маркаCarron Висота300 мм Глибина225 мм Кількість секційПо секционно Тепловіддача 70С Вт122 Вт Обігріваєма площа1 м.кв.
Чавунні радіатори Carron Rococo - він є одним з найбільш яскравих моделей в своєму класі. Також виділяється своїм неординарним і шикарним орнаментом, який підкреслить багатство своїх деталей і чудовий смак свого господаря. Вироби Carron Rococo створені в елегантному retro стилі: ефектні...
Торговая маркаCarron Висота600 мм Глибина66 мм Довжина230 мм Кількість секційПо секционно Тепловіддача 70С Вт174 Вт Обігріваєма площа1 м.кв.
Чавунні батареї Carron це англійська надійність з безперечним класичним виконанням. Міцність кожної конструкції в поєднанні з декоративними орнаментами ідеально підкреслять статус господаря помешкання, в якому вони знаходяться. Першокласна якість лиття агрегатів Carron забезпечить Вас...
Торговая маркаCarron Висота600 мм Глибина66 мм Довжина175 мм Кількість секційПо секционно Тепловіддача 70С Вт134 Вт Обігріваєма площа1 м.кв.
Чавунний радіатор Orleans це англійська якість з оригінальним retro стилем. Тяжкість кожної конструкції в поєднанні з декоративними орнаментами виділяє статус володаря приміщення, в якому вони встановлені. Першокласна якість лиття батарей Carron буде забезпечувати Вас комфортом і затишком в...
Торговая маркаCarron Висота840 мм Глибина65 мм Довжина175 мм Кількість секційПо секционно Тепловіддача 70С Вт174 Вт Обігріваєма площа1 м.кв.
Опалювальная площа
Тепловіддача
Висота
Глибина
Довжина
Кількість секцій
Країна виробник