Чавунні радіатори Carron

Чавунні радіатори Carron

Чавунні радіатори Carron - це англійська якість з оригінальним дизайном. Тяжкість кожної конструкції спільно з декоративним орнаментом підкреслюють статус господаря помешкання, в якому вони знаходяться. Дизайнерські прилади опалення CARRON гідно цінуються світовими дизайнерами та інженерами. Наприклад, незвичайний метод лиття фірми - лампові стовпи і по сей день прикрашають лондонські набережні. Продукція організації CARRON відома першокласним якістю.

Чугунние радіатори The Chelsea - це прилади, які характеризуються досить стильним дизайном з плавними елементами. Візерунок на конструкціях, неординарне оформлення - це безперечно, додає житлової площі індивідуальності та оригінальності.

Чавунні радіатори Verona від англійського бренду, мабуть, найбільш успішна модель даної лінії. Дракони, леви і виноградна лоза несуть в собі античність і велич древньої Англії. Теплова віддача і розміри зможуть вписатися в будь-який стиль інтер'єру.

Чавунні радіатори The Orleans від організації Carron - це чавунні ретро батареї французького модернізму. Вони скрасять більшість типів інтер'єрів. Компактність дозволить вирішити більшість завдань опалення.

Чавунні радіатори Daisy - простий орнамент у вигляді ромашки на чавунних приладах The Daisy, принесе в інтер'єр елегантність.

The Duchess в перекладі з англійської означає Герцогиня. Дизайн моделі простий і витриманий, гладкий, без орнаменту з круглими формами. Ці прилади є яскравим зразком мінімалізму.

The Princess - це інноваційні прилади, виконані в класичному стилі. Конструкції відмінно підходять для експлуатації в вузьких приміщеннях. За рахунок розміру компенсуються теплові витрати і одночасно радіатор служить основним тепловим джерелом.

The Victorian - це класичні батарей з чавуну, які характеризуються простою конструкцією. Дана модель зможе вписатися в будь-який стиль інтер'єру як по дизайну, так за розмірами і теплової потужності.

The Ribbon - це стильні агрегати, які мають вишуканий зовнішній вигляд. Неповторний дизайн, візерунки, плавні лінії на виробах зможуть доповнити будь-який інтер'єр. Ця модель особливо елегантно буде виглядати в полірованому вигляді.

The Rococco - це особливі агрегати даної лінії. Їх відмінною рисою є висота, невелика глибина, а також корона, яка перебуває зверху приладу, яка надає вишуканості та елегантності. Шикарний орнамент надає ефектний вигляд виробу.

Компанія використовує ручну роботу винахідників, які надають виробам особливий стильний вигляд. Також пропонуємо ознайомитися з чавунними радіаторами Radimax.

Чавунні радіатори Carron Chelsea виготовляються в Англії з покриттям застосуванням і відрізняються секції на витончених ніжках. Стильні та сучасні прилади Челсі відповідають всім необхідним критеріям, які потрібні для батарей даної категорії. Стандартна міцність і зносостійкість металу...
Торговая маркаCarron Висота500 мм Глибина220 мм Довжина220 мм Кількість секційПо секционно Тепловіддача 70С Вт125 Вт Обігріваєма площа1 м.кв.
Чавунні радіатори VERONA випускають в підлоговому вигляді, бічні секції на витончених ніжках. Величезна палітра фактурних колірних варіацій. Батареї Carron створюються з чавуну першокласної якості і не схильні до розкладання металу, що забезпечує їх більше п'ятдесяти років експлуатаційний...
Торговая маркаCarron Висота640 мм Глибина62 мм Кількість секційПо секционно Тепловіддача 70С Вт143 Вт Обігріваєма площа1 м.кв.
Чавунний радіатор Carron Ottoman відрізняється оригінальним видом, завдяки дизайнерському оформленню в стилі RETRO. Лицьова сторона ребер секцій прикрашена завитими стеблами, які прагнуть вгору. Як матеріал використовувався високоякісний чавун, що забезпечує опалювального котла не тільки...
Торговая маркаCarron Висота300 мм Глибина225 мм Кількість секційПо секционно Тепловіддача 70С Вт122 Вт Обігріваєма площа1 м.кв.
Чавунні радіатори Carron Rococo - він є одним з найбільш яскравих моделей в своєму класі. Також виділяється своїм неординарним і шикарним орнаментом, який підкреслить багатство своїх деталей і чудовий смак свого господаря. Вироби Carron Rococo створені в елегантному retro стилі: ефектні...
Торговая маркаCarron Висота600 мм Глибина66 мм Довжина230 мм Кількість секційПо секционно Тепловіддача 70С Вт174 Вт Обігріваєма площа1 м.кв.
Чавунні батареї Carron це англійська надійність з безперечним класичним виконанням. Міцність кожної конструкції в поєднанні з декоративними орнаментами ідеально підкреслять статус господаря помешкання, в якому вони знаходяться. Першокласна якість лиття агрегатів Carron забезпечить Вас...
Торговая маркаCarron Висота600 мм Глибина66 мм Довжина175 мм Кількість секційПо секционно Тепловіддача 70С Вт134 Вт Обігріваєма площа1 м.кв.
Чавунний радіатор Orleans це англійська якість з оригінальним retro стилем. Тяжкість кожної конструкції в поєднанні з декоративними орнаментами виділяє статус володаря приміщення, в якому вони встановлені. Першокласна якість лиття батарей Carron буде забезпечувати Вас комфортом і затишком в...
Торговая маркаCarron Висота840 мм Глибина65 мм Довжина175 мм Кількість секційПо секционно Тепловіддача 70С Вт174 Вт Обігріваєма площа1 м.кв.
Фильтры товаров
Торгова марка (1)
Опалювальная площа
Тепловіддача
Висота
Глибина
Довжина
Кількість секцій
Країна виробник