Підлогові радіатори Jaga

Jaga підлогові радіатори

Внутрипідложні конвектори Jaga - характеризується сучасним дизайном і неординарними стильовими ідеями. Організація Jaga заявила про себе на ринку систем опалення як лідируючий бренд, що надає знижки на продукцію і регулярно проводить маркетингові заходи. Завдяки інноваційних технологій, досягається швидкий, рівномірний і якісний обігрів приміщень. Відмінною рисою конвекторів Jaga mini canal є компактність, що надає приладів практичності. Візуально доступною залишається лише декоративна решітка конвектора, виготовлена ​​з натурального дерева або металу і представлена ​​у величезній кольоровій гамі. Установка конвекторів недалеко від вікон забезпечує захист приміщення від холоду.

За допомогою сучасної технології Low H2O забезпечує високу теплову віддачу. Компактність виробів дозволяє контролювати зміни температур. Теплообмінник не береться корозії, тому вироби прослужать довго і результативно.

Конвектори Jaga Clima Canal можуть впроваджуватися в стіни і в підлогу. Особлива потужність створюється за допомогою сучасного вентилятора. Завдяки регулюванню висоти, конструкція буде з точністю збігатися з рівнем поверхні, де вона встановлюється. Конвектор може обігрівати або охолоджувати приміщення. Декоративні решітки представлені як з металу, так з дерева.

Micro Canal - це конвектор, який відрізняється особливою компактністю. Завдяки фіксації висоти і простоти монтажу, декоративна решітка вирівнюється з поверхнею. Інноваційні технології оперативно реагують на температурні перепади. Вироби не піддаються корозії, завдяки чому значно збільшується експлуатаційний період.

Одним з головних достоїнств приладів Jaga є мідно-алюмінієвий теплообмінник, який виробляється за технологією Low H2O. З метою обігріву приміщень з великою потребою в теплі, встановлюються конвектори з тангенціальним вентилятором, що характеризуються високими показниками тепловіддачі і компактністю.

Торгова марка Jaga пропонує клієнтам величезну різноманітність декоративних решіток як з натуральної деревини, так і алюмінієві. Більш того, вироби з алюмінію можуть виготовлятися в такому з 32 варіантів лакових кольорових ідей. Грати пропонуються як поздовжнього, так і лінійного типу. Можливий варіант з нержавіючої сталі або неординарним конфігурації.

У компанії Супермаркет Радіаторів Ви можете побачити Внутрипідложні конвектори JAGA наживо, підібрати необхідну модель, отримати грамотну консультацію фахівця. Якщо у Вас немає ні часу, ні бажання здійснювати підбір конвекторів, що вбудовуються в підлогу, самостійно, наші фахівці допоможуть Вам зробити повний розрахунок опалення на конвекторах JAGA, складуть схему і підберуть необхідні додаткові компоненти! Купити - Замовити зможете по телефону - (044) 383-76-18

Зв'яжіться з нами за ціною
Jaga Mini Canal - це опалювальні конструкції Бельгійського виробництва. За рахунок установки безпосередньо в підлогу, візуально доступною залишається тільки декоративна решітка, яка може бути виготовлена з різних матеріалів (натуральна деревина, алюміній, сталь). Оформлення решітки є в...
Зв'яжіться з нами за ціною
Внутрішньопідлогові конвектори Jaga Clima Canal можуть встановлюватися як на стіну, так і в підлогу. За допомогою спеціального вентилятора досягається рекордна потужність при компактності і низькому рівні шуму. За рахунок системи фіксації висоти, рівень конвекторів повністю збігається з...
Зв'яжіться з нами за ціною
Jaga Micro Canal - це внутрішньопідлогові конвектора які є найбільш компактним з усіх аналогів. Вони виділяють теплову потужність 1230 Вт / м при 75/65/20. За рахунок вдосконаленій системі фіксації висоти і легкості установки, досягається оптимальне вирівнювання декоративних решіток...
Фильтры товаров
Торгова марка (1)