Підлогові радіатори Kermi

Внутрипідложні конвектори Kermi

Внутрипідложні конвектори Kermi є лідером на ринку обігрівальних систем за рахунок європейської якості і застосування інноваційних технологічних методів. Дані прилади мають бездоганний зовнішній вигляд і створені на довгий період часу.

Торгова марка Kermi випускає такі конвектори:

  1. KNN. Це конвектори, створюють комфортабельність в естетичному варіанті. При незначних розмірах досить велика потужність. Швидко здійснюється вихід в робочий стан. За рахунок малої кількості рідини, відмінно регулює температуру. Завдяки дизайнерському рішенню здатні вписатися в будь-який інтер'єр. Споруджений за допомогою інноваційних технологій і встановлений невидимо, спеціальний екран на задній частині приладу, активно усуває випромінювання відповідно до стандартів.
  2. KSN. Дана модель представлена ​​з екраном теплоизлучения. Теплоізоляція для усунення витрат тепла перед просторими вікнами. Теплоізоляція усуває випромінювання і знижує витрати тепла до 80%.
  3. Вентиляційні конструкції KNV. Вентильні конвектори сконструйовані для широких застеклений. Мають значну продуктивність і при цьому не кидаються в очі. Вишукані та стильні прилади здатні прикрасити будь-який інтер'єр. У прилад вбудований вентиль, забезпечує потрібну потужність тепла. Встановлюється досить швидко.
  4. KSV. Елегантний стиль і регулювання потужності тепла. Завдяки впровадженому механізму, не потрібно встановлювати труби поряд з приладом. В результаті економії часу при установці, конвектор привертає увагу дизайнерів, будівельників, і тих, хто спеціалізується на монтажних роботах. Екран теплового випромінювання - це відмінний спосіб рівномірного теплового розподілу, особливо таких споруд як зимовий сад, великі вітрини і т.д.
  5. Внутрипідложні конвектори Kermi Ascotherm. Інноваційна система, що включає в себе вишуканість і багатофункціональність. Запобігають надходження холодного повітря з габаритних вікон і скляних дверей і сприяють необхідному мікроклімату. Плюсами також є невелика висота і вибір між природною і вимушеної конвекцією. Це кращий варіант як механізму, так і його зовнішнього вигляду.

    Спеціальні прилади. Торгова марка Kermi виготовляє на замовлення клієнтів конвектори хитромудрої конфігурації, наприклад, кутовий або зігнутої форми. Можливість монтування скамійкового опор.

Kermi KRP91 | Внутрішньопідлогові конвектори ( природна конвекція ) - г отові для установки на підлозі з монолітним покриттям днища. Принцип роботи - природна конвекція. Днища виготовлені з алюмінію з покриттям кольору антрацит-металік, розташований зовні механізм...
Торговая маркаKermi Ширина185 мм Глибина92 мм Довжина1000 мм Тепловіддача 70С Вт158 Вт Обігріваєма площа1 м.кв.
Модель KRN 81 з примусовою конвекцією з турбонагнітачем. Готові для установки на підлозі з монолітним покриттям днища. Принцип роботи - примусова конвекція з турбонагнітачем. Днища виготовлені з алюмінію з покриттям кольору антрацит-металік, розташований зовні механізм регулювання по...
Торговая маркаKermi Ширина185 мм Глибина110 мм Довжина1250 мм Тепловіддача 70С Вт1082 Вт Обігріваєма площа11 м.кв.
Решітка для внутрішньопідлогового конвектора Kermi допомагає не тільки підтримувати затишну атмосферу, а й надійно захищати обладнання від попадання сторонніх предметів. Крім того, вона запобігає ризику його пошкодження. Різновиди Каталог товарів включає великий перелік фірмових...
Торговая маркаKermi Ширина185 мм Довжина1000 мм
Фильтры товаров
Торгова марка (1)
Опалювальная площа
Тепловіддача
Ширина радіатора
Тип конвекції
Глибина
Довжина
Країні виробник
Матеріал