Підлогові радіатори Konvektor

Конвектори ТМ Конвектор

Задоволення зростаючого споживання української та зарубіжної аудиторії на інноваційні модифікації - пріоритетна мета в роботі торгової марки «Конвектор». Компанія представляє співвідношення вартості і якості і тому підприємство використовує високоточну техніку, застосовує першокласні комплектуючі, а колектив організації складається з професіоналів високої кваліфікації, які люблять свою роботу. Якість і оперативність виконання поставлених завдань, лояльна система виплат і широка мережа дилерів забезпечують лідируючі позиції і поступовий розвиток в сфері використання виробів.

На сьогоднішній день в дизайні інтер'єрів використовуються скляні фасади і панорамні вікна. Для обігріву і охолодження таких приміщень створені фанкойли, які встановлюються в підлогу уздовж заскленій території. Дані конструкції служать не тільки джерелом тепла і охолодження, але також і предметом інтер'єру.

Компанія представляє такі види внутріпольних конвекторів з-ду Кіровоград:

  1. Внутрипідложні конвектори з природним процесом тепловіддачі без вентилятора. Дані конфігурації встановлюються в приміщеннях з великою заскленій територією. Виділяються високою тепловою продуктивністю.
  2. Внутрипідложні конвектори з вимушеним процесом тепловіддачі з вентилятором, де переміщення тепла відбувається під впливом лопатей вентилятора. Застосовуються в приміщеннях з великою заскленій територією.
  3. Конвектор природним процесом теплопередачі. Даний прилад встановлюється в приміщеннях з невеликою підвіконної територією - не більше 50 см від підлоги. Має найменшу ширину серед скамійкового обігрівачів. Корпус може виконуватися або з металу або з натуральної деревини.
  4. Настінний прилад з природним процесом тепловіддачі. Даний конвектор встановлюється як основний генератор тепла. Має максимальну потужність тепла серед конвекторів з самостійної конвекцією. Володіє високою продуктивністю.
  5. Настінний прилад з вимушеною конвекцією. Виділяється максимальною потужністю тепла серед конструкцій з вимушеною конвекцією. Володіє високою продуктивністю.

Аксесуари

В якості додаткових елементів Кіровоградських конвекторів представлені: силовий блок, решітки з металу або натуральної деревини в різній колірній гаммі. А також термостат, за допомогою якого можна регулювати рух вентилятора.

Внутрішньопідлоговий онвектор КПЕ - конвектори в підлогу українського виробництва , що використовуються для обігріву приміщень. У великих кімнатах служать додатковим джерелом тепла, в маленьких - основним. Представляють компактну і саму вузьку серію, призначену для монтажу вздовж панорамних...
Торговая маркаKonvektor Ширина240 мм Глибина80 мм Довжина1000 мм Тепловіддача 70С Вт230 Вт Обігріваєма площа2 м.кв.
Внутрішньопідлогові радіатори Конвектор КПТ - сучасні обігрівальні прилади українського виробництва. Призначені для підтримки комфортної температури в кімнатах площею до 12 м 2 з панорамними вікнами або заскленими входами. Монтуються в підлогу, направляючи вгору потужну теплову завісу....
Торговая маркаKonvektor Ширина230 мм Глибина80 мм Довжина1000 мм Тепловіддача 70С Вт1277 Вт Обігріваєма площа12 м.кв.
Решітка для внутрішньопідлогового конвектора компанії Konvektor (Україна) - захисно-декоративний елемент зі стійкістю до навантажень. Встановлюється на рівні підлоги, в тому числі в прохідних місцях. Класична конструкція Решітка для конвектора - верхнє...
Торговая маркаKonvektor Ширина240 мм Довжина1000 мм
Силовий блок призначений для автоматичного керування роботою вентиляторів конвектора і здійснює гальванічну розв'язку електродвигунів вентиляторів від мережі змінного струму напругою 220В. Силовий блок працює спільно з блоком управління (терморегулятором), від якого він отримує сигнали про...
Фильтры товаров
Торгова марка (1)
Опалювальная площа
Тепловіддача
Ширина радіатора
Тип конвекції
Глибина
Довжина
Країна виробник
Матеріал
Доп. свойство