Трансформатори

Торгова марка
Країні виробник
Доп. свойство

Трансформатори для внутрішньопідлогових конвекторів

Внутрішньопідлогові радіатори з вентилятором відрізняються потужністю і швидкістю обігріву. Все тому, що прилади оснащені тангенціальними вентиляторами, завдяки яким повітря прогрівається в 4-5 разів швидше, в порівнянні зі звичайними радіаторами. Функціонування вентиляторів безпосередньо залежить від спеціальних блоків живлення, одним з основних складових яких виступають трансформатори.

Застосування трансформатора для внутрішньопідлогового конвектора:

  • 12V змінний струм. Такі трансформатори використовуються для управління вбудованими в підлогу конвекторами з вентиляторами змінного струму - запускають або ж вимикають їх.
  • 24V постійний струм. Цей тип відрізняється більш гнучкою налаштуванням швидкості обертання вентилятора постійного струму, що дає можливість точно відрегулювати роботу приладу.     

Принцип роботи трансформатора для внутрішньопідлогового конвектора

Принцип роботи трансформаторів полягає в перетворенні напруги 220V, що виходить від електричної мережі в напругу, необхідне для безперебійної роботи вентилятора - 12V або 24V.

У сукупності з іншими стабілізуючими елементами вони забезпечують стабільну і безпечну роботу всієї опалювальної системи.

Як правильно вибрати трансформатор для внутрішньопідлогового конвектора?

До вибору трансформатора для внутрішньопідлогових конвекторів потрібно поставитися дуже відповідально. Потрібно обов'язково враховувати потужність пристроїв, що підключаються і умови роботи приладів. При виникненні труднощів з вибором звертайтеся до наших фахівців. Ми підберемо Вам найбільш підходящий варіант за доступною ціною!

Фильтры товаров
Торгова марка
Країні виробник
Доп. свойство
    Показати все (13)