Мирадо батареї

Радіатори Мірадо: якість, надійність та доступна ціна

Якісні радіатори Мірадо українського виробника «САН ТЕХ РАЙ». Їх виробництво сертифіковане та відповідає стандарту ISO 9001:2008. Виробничі лінії мають високотехнологічне обладнання, а на кожному етапі виготовлення здійснюється контроль якості продукції.

Батареї користуються популярністю у своїй ціновій категорії. Їхня ціна не залежить від курсу валюти в порівнянні з виробами європейських виробників при аналогічній якості. Хоча батареї Мірадо і так дешевші на 30–40% своїх європейських аналогів. Будь-який забудовник, плануючи закупити вироби українського виробника, може бути впевненим, що не перевищить кошторис, оскільки ціна не зросте зі зростанням курсу долара.

Великою перевагою є естетичність та привабливість моделей опалювальних батарей, розроблених у стилі останніх дизайнерських новацій, що дозволяє застосовувати їх у будь-якому інтер'єрі.

Виробник гарантує до 25 років на свої вироби. Крім того, покупець отримає страховий поліс на куплений товар. Усі радіатори Мірадо застраховані компанією «PZU Україна» на той випадок, якщо з вини несправного обладнання буде завдано шкоди майну, шкоду здоров'ю чи життю споживачів.

Батареї Мірадо: модельний ряд (каталог продукції) та асортимент

Торгова марка Мірадо: виробляє алюмінієві, сталеві та біметалічні радіатори опалення. Всі прилади мають високу тепловіддачу, відрізняються якістю та довговічністю. Можуть використовуватися у висотних будинках, системах централізованого, а також автономного опалення. Батареї випускаються з варіативною кількістю секцій (від 4 до 12) у технологічній упаковці. Вироби можна монтувати прямо в ній, що захищає обігрівальний прилад від пошкоджень під час будівельних робіт та ремонту.

Алюмінієві радіатори Mirado вважаються найефективнішими. Вони мають високу теплопровідність, швидко обігрівають будь-які площі у приміщенні. У виробництві виробів використовуються передові технології та автоматичні лінії європейських виробників, а також спеціальний сплав алюмінію АК12М2.

Прилад розрахований на 50 років роботи, а виробник гарантує на 15 років з моменту встановлення. Теплопровідність алюмінієвих радіаторів – 205 Вт, що було підтверджено лабораторними випробуваннями. Забезпечується вона 4 конвекційними каналами, які розширені до 24 мм та мають усередині анодоване покриття. Геометрія каналу забезпечує кращу конвекцію та більш високу тепловіддачу. Основні переваги алюмінієвих батарей:

Біметалеві радіатори Mirado – відмінне рішення для будь-якого будинку. Це сучасні інноваційні опалювальні прилади, що поєднує чудові експлуатаційні характеристики і привабливий дизайн.

Радіатори виробляються посекційно, кожна секція виливається з високоякісного металу під тиском. Секції шліфуються, нарізається різьблення та збирається готовий виріб на автоматичній європейській лінії. Радіатори перевіряються на герметичність до фарбування тричі, потім відбувається покриття фарбою. Попередньо всередині та зовні виріб покривається оксидною плівкою, потім вперше відбувається забарвлення методом анафорезу, вдруге – методом напилення порошковою емаллю. Забарвлення виробів безпечне для покупців, оскільки дотримано всіх вимог щодо екології.

Компанія «Супермаркет радіаторів» пропонує сучасні радіатори торгової марки Мірадо українського виробника «САН ТЕХ РАЙ»:

  • біметалічні батареї ВМ 300Х96 потужністю 150 Вт;
  • біметалічні батареї ВМ 500Х96 потужністю 205 Вт;
  • алюмінієві AL 500Х96 потужністю 205 Вт;
  • алюмінієві AL 300Х96, потужністю;
  • алюмінієві радіатори Summer потужністю 155 Вт.

У нас ви також можете придбати комплектуючі для опалювальних батарей: термостатичні клапани, зворотні крани, терморегулятори. Вони також виробництва Мірадо, що гарантує якість з'єднання.

​Радіатор Mirado BM, Висота: 500, Кількість секцій: По секционно
Знижка 10%
Акція
1
418.88 Грн. 377.15 Грн.
Радіатор біметалічний Mirado ВМ 500х96 Біметалічні радіатори Mirado  виробляються в Україні (Одеська область). Висока якість виробництва гарантує максимальну тепловіддачу при мінімальних витратах. Процес контролюється згідно з європейськими нормами. Біметалічні радіатори Mirado...
Торговая маркаMirado Висота500 мм Глибина96 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.75 кг Тепловіддача 70С Вт202 Вт
Мирадо алюминиевый радиатор
Знижка 10%
Акція
2
372.85 Грн. 335.41 Грн.
Алюмінієвий радіатор Mirado 500х96 Алюмінієві радіатори Mirado 500/96 призначені для установки в систем водяного опалення житлових, громадських та промислових будівель. Сучасний зовнішній вигляд радіаторів дозволяє встановлювати опалювальні прилади в приміщеннях з підвищеними вимогами по...
Торговая маркаMirado Висота500 мм Глибина96 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.3 кг Тепловіддача 70С Вт205 Вт
Радіатор ​Mirado Summer, Висота: 500, Кількість секцій: По секционно
Знижка 10%
Акція
334.63 Грн. 301.09 Грн.
Вашій увазі представлені високоякісні і доступні за ціною біметалічні радіатори Summer серії ВМ500. Конкурентна вартість приладів опалення пояснюється тим, що продукція іспанського бренду MIRADO випускається безпосередньо в Україні на дочірньому підприємстві. Радіатор Мірадо Саммер ВМ...
Торговая маркаMirado Висота500 мм Глибина78 мм Довжина80 мм Кількість секційПо секционно Вага1.35 кг Тепловіддача 70С Вт136 Вт
Опалювальная площа
Тепловіддача
Висота
Глибина
Довжина
Кількість секцій
Країна виробник
Розмір
Серія