Verano Standart

S - V 200.159.880
Скидка на конвекторы отопления Verano
До завершення акції залишилось:
8,772.53 Грн.
7,895.27 Грн.
Ви економите: 877.25 Грн.
+
Торговая маркаVerano Висота200 мм Ширина159 мм Довжина880 мм Тепловіддача 70С Вт337 Вт Обігріваєма площа3 м.кв. ВиробникПольша

Напольний конвектор Verano Standart

Підлогові конвектори Verano Standart виглядають стильно і елегантно, тому будуть виглядати відмінно в будь-якому інтер'єрі. Зазвичай виготовляються в дивовижному білому кольорі, але якщо він не влаштовує, то можна замовити будь-який відтінок з міжнародної палітри кольорів RAL .

Особливості моделі

Підлогові конвектори Verano підійдуть там, де потрібні невисокі опалювальні прилади. Вони прекрасно підходять для опалення офісних, торгових і житлових приміщень. Особливо незамінні вони для будівель з панорамним склінням. Такі обігрівальні прилади значно економічніше звичайних батарей центрального опалення. Їх застосовують для опалення великих за площею приміщень, з високими стелями. Вони виробляють більше теплової енергії за даний інтервал часу, ніж традиційні батареї.

Конвектор Verano Standart конструктивно виконаний у вигляді прямокутного корпусу довжиною 88 і шириною 15,9 см. Висота обігрівача - 20 см. Всередині знаходиться теплообмінник, який представляє собою мідно-алюмінієві труби, з'єднані з алюмінієвими пластинами. Ці матеріали вибрані не просто так, вони швидко нагріваються і віддають тепло.

Варіанти фарбування Standart


Корпус (стандартно пофарбований у білий колір RAL 9003) за запитом, також можливе фарбування в будь-який колір з палітри RAL. У стандартну комплектацію входить алюмінієва модульна анодирувана решітки а.

Лакований маскує елемент можна замінити чорним або білим скляним елементом. Скляний елемент може бути тільки чорним або білим.

Принцип роботи


Напольні радіатори оснащені інноваційною опалювальної технологією. Гаряче повітря завжди піднімається вгору, а холодний опускається вниз, оскільки він більш щільний. На цьому заснована робота конвекторів, обігрів приміщення відбувається завдяки безперервній циркуляції повітря.

Обігрівачі даного типу складаються:

  • з металевого корпусу;
  • теплообмінника;
  • воздухоотвода;
  • термостата;
  • патрубків на ¾ дюйма;
  • консолі і монтажного набору.

Через труби йде гаряча вода, що нагріває теплообмінник. Холодне повітря заходить внизу, в спеціально зроблені для цього отвори, контактує з теплообмінником, нагрівається, розширюється і виходить у верхні отвори. Гаряче повітря спрямовується вгору, миттєво розповсюджуючи тепло. Конвекція повітря відбувається безперервно, один цикл складає 15 хвилин.

Дана модель випускається в двох варіантах, з нижнім або бічним типом підключення . Термостатичний клапан використовується для моделей з нижнім типом опалення. Також пропонуємо ознайомитися з покриттям конвектором Verano Caliente .

Де купити підлогові конвектори Verano Standart?

У компанії «Супермаркет Радіаторів» завжди є в наявності на підлогу конвектори Verano Standart . Пропонована нами продукція сертифікована і має всі супровідну документацію. У паспорті на конвектори моделі Стандарт є таблиця потужності приладу в різних умовах експлуатації.

Торговая марка:
Verano
Висота:
200 мм
Ширина:
159 мм
Довжина:
880 мм
Модель:
Standart
Тепловіддача 70С Вт:
337 Вт
Обігріваєма площа:
3 м.кв.
Виробник:
Польша

No reviews found

Возможно, вас это заинтересует
  • Ассортимент Бренда